Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Crna magija

+13
Nighty
Svarozic
Antonina
Rule
zelja
Dasein
draganica
Natasa Bg
Gogi
numerolog
inja
tina
ribica
17 posters

Iæi dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Crna magija Empty Crna magija 29/5/2008, 06:44

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

sta mislite da li postoji i da li ste imali dodira sa tim stvarima?
Sta bi ste uradili kada bi vam neko rekao da ste pod istom?
Crna magija 205973

http://www.aspektastro.net

2Crna magija Empty Re: Crna magija 1/6/2008, 02:11

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

uh... nemam pojma valjda bih otishla kod popa i trazila pomoc.... a mozda mu ne bih ni verovala

http://aspektastro.net

3Crna magija Empty Re: Crna magija 2/6/2008, 15:57

inja

inja
moderator
moderator

Brrr... jeza me hvata od pomisli na takve stvari! Ko zna mozda i ima uticaja, ustvari oduvek su se neki iz ljudske vrste bavili takkvim stvarima, nazalost! Pita se samo gde ce tim ljudia dusa!?
Ako vec ne mozes nekome pomoci ili neces, pa nemoj mu jos i otezavati!

4Crna magija Empty Re: Crna magija 4/6/2008, 16:50

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

Do skoro bih se smejala a od kako sam upoznala ljude koji su neobjasnjivo u beznadju... pocinjem da verujem da tu ima necega...
Ali da mi neko da takvu dijagnozu! Crna magija 205973 Nemam pojma.... gde traziti pomoc a da ne napravis jos gore po sebe a ni da ne napravis drugima... bas se ova tema vezujhe za onu o vidovnjacima scratch

http://www.aspektastrof.co.cc

5Crna magija Empty Re: Crna magija 5/6/2008, 05:32

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

jesam imao dodira ako se tako moze nazvati....ne direktno ali s obzirom na obrazovanje i inteigenciju osobe koja je tvrdila da ima taj problem delovalo je prilicno STRASNO!!!

a kada bi meni neko rekao da imam taj problem .... uf! Ne znam zavisi ko bi mi to rekao jer nije vazno sta je receno vec ko je rekao Wink

http://tarot.aspektastro.net/

6Crna magija Empty Re: Crna magija 6/7/2008, 16:50

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

Nikad nisam imala dodira sa tim i nikad i necu ...to me iskreno ne zanima.

7Crna magija Empty Re: Crna magija 7/7/2008, 06:41

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

ha ha dobra si!

http://www.aspektastro.net

8Crna magija Empty Re: Crna magija 7/7/2008, 22:54

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

ribica ::ha ha dobra si!

Hihi znam :D

9Crna magija Empty Re: Crna magija 8/7/2008, 00:38

draganica

draganica
STAR clan
STAR clan

ma svacega ima danas ljudi moji..prestravila bih se a onda bih sigurno nazvala Gogija da me urazumi i proveri te tvrdnje nikome ne verujem vise od njega

10Crna magija Empty Re: Crna magija 9/7/2008, 22:14

Guest

Anonymous
Gost

Meni su lièno namještali neku vrstu crne magije, i to nešto poput prokletstva.
To postoji,kao što postoje i ljudi jako zli,i mi ne možemo biramo da li æemo se susresti sa crnom magijom ili ne.

11Crna magija Empty Re: Crna magija 10/7/2008, 00:59

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Vjerujem da postoji, ali u nista ne vjerujem vise nego u moc naseg vlastitog uma tako da mislim da se neki ljudi mozda i previse boje toga kao da je nesto sto im moze utjecati na zivot a da se ne mogu tome oduprijeti. Ma isto je i sa astrologijom, ima ljudi koji koji kazu e rekli su mi to i to a nije se desilo, ili pak previse isticu kako im se sve poklopilo. Ali nije sve u tome, zvijezde imaju utjecaj na nas ali imamo i mi sami. Ponekad nam se bas desava ono u sto vjerujemo jer u to vjerujemo i jer to ocekujemo i sami to prizivamo ili obrnuto, nesto cega se bojimo. Tako su se meni stalno desavale cudne stvari kad sam vjerovala u duhove i ne kazem sad da ne postoje, ali vise ih ne trazim u svakoj sijeni i nemam straha. Uff sta sam se raspisala Crna magija 107180

12Crna magija Empty Re: Crna magija 9/8/2008, 14:38

zelja

zelja
clan
clan

ufff kazu da pravi vernici ne veruju u postojanje crne magije i magije uopste,ali kako mi se sve dovija pocinjem da sumnjam jer nemam logicno objasnjenje.Ili su planete zbrckane tamo gore,ili me neko ukleo...
sretno svima

13Crna magija Empty Re: Crna magija 9/8/2008, 15:18

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

mozes li da nam pojasnis sta ti se dogodilo?
Crna magija 872738

http://aspektastro.net

14Crna magija Empty Re: Crna magija 9/8/2008, 16:36

zelja

zelja
clan
clan

Pa od crkvenog vencanja 11.9.2007 kao da je sve otislo naopako,jednostavno nikako da se ista stabilizuje.komunikacija sa ljudima = katastrofi, zdravlje i moje i muzevo = nikad mira(ja operacija materice,mesecima priprema pa oporavak,sterilitet,hormoni,stres pa odsustvo menstruacije po tri meseca,dermatoloski problemi,on dve saobracajke u roku od nedelju dana, upaljenje zlezda),drastican pad posla, ne znam...neko bi nazvao deficit srece,kako god da se zove NE STAJE i svakodnevno nesto novo da me strah da se probudim.

15Crna magija Empty Re: Crna magija 10/8/2008, 00:49

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

Crna magija 227955 evo da vam kazem...pre nekoliko god .dever mi je ponudio da procitam knjigu o crnoj magiji...ali ipak mi je ostavio da je citam,a posto me te stvari ne interesuju mogu vam reci da knjiga nije ni malo bezazlena i naivna...ipak pre nego sam mu je vratila, resila sam da procitam bar nekoliko stranica...jezila sam se ...neverovatne stvari prosto da poverujes u neverovatnu mogucnost crne magije ,koja zaista ide predaleko u svojim rabotama itd. a odradjivanje crne magije naziva se bela magija...strasno.nadam se da cu je ponovo uzeti i procitati a od toga i ovde napisem koji redak sadrzaja iz te knjige ako vas zanima...? Crna magija 79862 Crna magija 424432 Crna magija 205973

16Crna magija Empty Re: Crna magija 3/10/2008, 20:50

Antonina

Antonina
clan
clan

A koja je knjiga u pitanju ako nije tajna? No

17Crna magija Empty Re: Crna magija 18/11/2008, 15:52

Svarozic

Svarozic
clan
clan

Ma ovaj pojam bijela, crna magija odmah je u startu krivo postavljen....magija je magija....stoga ova opca podjela pada u vodu......Podložnost nekoga na utjecaj pozitivnog ili negativnog nikome od nas nije strana....zapravo svatko od nas se na svojevrstan nacin bavi magijom....vjerujem da ne postoji osoba koja se bar jednom svom silinom nije naljutila na nekoga i toj osobi pozeljela svasta...eto na taj nacin mi smo doticnoj osobi poslali po ovoj podjeli tu crnu magiju...svaka losa i negativna misao automatki spada u c. magiju....samo vecina toga svakako uopce nije svejsna.

18Crna magija Empty Re: Crna magija 21/11/2008, 06:08

Nighty

Nighty
clan
clan

Íå âåðó¼åì ó ìàãè¼ó, îäíîñíî ''ìàãè¼ó'' êî¼à ïîñòî¼è è ñõâàòà ñå êðîç îáëèê íåîá¼àøœèâîã îáçèðîì äà çà ñâå ïîñòî¼è ïðîïîðöèîíàëíî-ðàöèîíàëíî-ëîãè÷íî îá¼àøœåœå.

Ïîåíòà ¼å äà ñó ìî¼å ìèñëè, ìî¼ óì è ìî¼à ñâåñò è ðåàëíîñò äàëåêî âåžè è âèøè îä áèëî êàêâèõ îáëèêà ìàãè¼ñêèõ óòèöà¼à êî¼è ñïàäà¼ó ó òåðìèí ''öðíà ìàãè¼à''.

Äà ñàì âåðîâàî èëè äà âåðó¼åì ó ìàãè¼ó, íèêàä ñå íå áèõ áàâèî àñòðîëîãè¼îì.
Çàïðàâî, íå ñìåòà ìåíè òîëèêî ìàãè¼à êîëèêî ìè ñìåòà áàíàëèçîâàœå êðîç ïðèìåíó èñòå (âðàŸáèíå, ïðåöèçíè¼å). Ñâå çàâèñè è îä òîãà ñ êîã ñå àñïåêòà ãëåäà, îäíîñíî ïåðñïåêòèâå, êàî è êàêàâ ¼å ìåíòàëèòåò îñîáå è ê êàêâèì èíôîðìàöè¼àìà òåæè, ò¼. øòà æåëè äà ñïîçíà, øòà î÷åêó¼å, øòà ìîæå, à øòà ¼åäíîñòàâíî æåëè.

Ìî¼ íà¼ïðèáëèæíè¼è ñóñðåò ñ ''ìàãè¼îì'' ñïàäà ¼åäèíî ó ñíîâå, íî èçíàä ñâåãà íà¼âåžó âðåäíîñò ïðèäîäà¼åì Óìó è Ðàçóìó - - - êî¼è ñó ìè ïîïóò äâå ñòðàíå èñòîã íîâ÷èžà. Èçíàä ñâåãà îñòàëîã, ìàãè¼à ïîñòî¼è - àëè äåôèíèòèâíî íå ó ìàòåðè¼àëíîì ñìèñëó.

19Crna magija Empty Re: Crna magija 30/5/2009, 10:09

PlayaZ

PlayaZ
clan
clan

Crna magija ne postoji.

Postoje skole magije, i mistichne tradicije, ali ne postoji takva stvar kao crna magija.
Cak sta vise ono sto occultista smatra crnom magijom nema veze sa stvarima o kojima se ovde prica.

20Crna magija Empty Re: Crna magija 25/7/2009, 18:38

wexa

avatar
aspektastro tim
aspektastro tim

Crna magija 500936

21Crna magija Empty Re: Crna magija 25/7/2009, 23:12

lejla

lejla
moderator
moderator

A kako znati dali si pod uticajem crne magije,postoje li neki simptomi?

22Crna magija Empty Re: Crna magija 26/7/2009, 00:45

PlayaZ

PlayaZ
clan
clan

Ne moozes da imas simptome neceg sto ne postoji.

23Crna magija Empty Re: Crna magija 26/7/2009, 01:04

lejla

lejla
moderator
moderator

PA TAKO I JA MISLIM DA MAGIJA NE OPSTOJI,SVEJE U NASIM GLAVAMA .

24Crna magija Empty Re: Crna magija 28/8/2010, 12:35

patrxsay

patrxsay
clan
clan

moja baka je govorila ...bolje vjerovat nego probat...a ja vjerujem i nazalost probala

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum meðusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions