Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!!

+5
Gogi
Astrolog
tina
ribica
lavica
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

EVO JA BIH PRVA DA SE ZAHVALIM CELOM NASEM TIMU.....
LJUDI,STVARNO STE KRALJEVI!!!!

A POSEBNO BIH DA SE ZAHVALIM NASOJ GAZDERICI
o0o
STO MI JE OMOGUCILA DA POSTANEM MODERATOR...MENI LICNO TO MNOGO ZNACI I DACU SVE OD SEBE DA OVAJ FORUM BUDE JOS BOLJI...
E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 76181 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 137100 kiss_

E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435



Poslednji put izmenio tmlavica dana 7/8/2008, 13:52, izmenio ukupno 3 puta

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

svaka cast!
Prvo E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 354564 tebi lavice na novoj tituli! zasluzila si je!
A tmu hvala prvo za ovaj E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 92912 forum i za svu pomoc,podrsku i svaki dan koji ste mi razvedrili kada mi je bio tmuran i tuzan!
Niste mogli da izaberete boljeg moderatora od nase lavice!

JOS JEDNOM CESTITAM LAVICE! Sigurna sam da ce forum biti najjaci na netu,tvoj trud je neverovatan!
E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 872738
vatromet%

http://www.aspektastro.net

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

OOOOOOOOOOO pa CESTITAM iz sveg srca!
Lepo od tima sto su resili da i nama dele neke vazne funkcije,mislim da to bas podize optimizam!
Zelim ti da napredujes jos vise i da uzivas na novom mestu moderatora!
E,sad cu tebe da davim za sve sto mi nije jasno :))
A jel si moderator celog foruma?

CESTITAM JOS JEDNOM!
E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! Congra10

http://aspektastro.net

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

tmlavica ::EVO JA BIH PRVA DA SE ZAHVALIM CELOM NASEM TIMU.....
LJUDI,STVARNO STE KRALJEVI!!!!

A POSEBNO BIH DA SE ZAHVALIM NASOJ GAZDERICI
o0o
STO MI JE OMOGUCILA DA POSTANEM MODERATOR...MENI LICNO TO MNOGO ZNACI I DACU SVE OD SEBE DA OVAJ FORUM BUDE JOS BOLJI...
E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 76181 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 137100 kiss_

E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435

Draga moja nema potrebe da se ti nama zahvaljujes zahvaljujem ja tebi vrlo posebno jer si toliko pomogla da se ovaj forum formira i toliko si truda ulozila.
Cast mi je sto prihvatas da budes moderator i time postajes clan AA forum tima,HVALA TEBI!


E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! I2429810[img]

http://aspektastro.org

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

E PA HVALA RIBICE I TINA...MISLIM DA STE I VAS DVE ISTO ZASLUZNE ZA NAPREDOVANJE FORUMA....
NADAM SE DA CETE I VAS DVE USKORO POSTATI MODERATORI JER STE TO I ZASLUZILE...E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 734810

ALEX NE ZNAM STA DA KAZEM ZA TVOJ ODGOVOR....NEMAM RECI....CAST MI JE I ZADOVOLJSTVO PRIPADATI CLANSTVU AA FORUM TIMA.... E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 122133
E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 920233

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

LAVICO...ovo su neki pozitivni momenti!
SVAKA CAST!
CESTITAM!
Svakako je zasluzeno mesto!


sparkle sparkle
E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 354564

a u ime tima svima vama NEMA NA CEMU ZADOVOLJSTVO JE SAMO NASE I HVALA STO STE SA NAMA!

http://tarot.aspektastro.net/

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435 GOGI E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 17435
E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 741710


PS.MOGO BI MALO CESCE DA SE DRUZIS SA NAMA!!!

inja

inja
moderator
moderator

Pohvale AA timu, narucito za Alexandru, Gogija, moderatora tmavlicu, a i malo kritika za uspavane numerologe... pozdravslatki

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

Evo i mene da cestitam LAVICI na postignutom uspehu,svaka cast a i zasluzila si kako kazu svi na forumu ,
ukjucujuci i AAtim,sve cestitke svima ,jer su ovde svi E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 92912 i mislim na neki nacin odabrani i mogu da kazem
sigurno dobri i pametni ljudi odlicno)

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

E PA DA CESTITAM DRAGANI NA NOVOJ TITULI....DRAGANA PA POSTALA SI MODERATOR
E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 846545 I NARAVNO OD SVEG SRCAE A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 317210

&#382aoka

&#382aoka
STAR clan
STAR clan

ljudi, dobri ste...ako nista covek se oseca mnogo bolje kad odgovorite na pitanje...srecno...

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

Rule ::Evo i mene da cestitam LAVICI na postignutom uspehu,svaka cast a i zasluzila si kako kazu svi na forumu ,
ukjucujuci i AAtim,sve cestitke svima ,jer su ovde svi E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 92912 i mislim na neki nacin odabrani i mogu da kazem
sigurno dobri i pametni ljudi odlicno)



E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 122133 RULE...VIDIS DA NIJE TESKO BITI V.I.P. E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 354564 I JA TEBI JOS JEDNOM....
E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 920233

deni54

deni54
aktivan clan
aktivan clan

Posto se dugo niko nije setio da obnovi sve ove lepe cestitke na uspesnom radu tima evo mene kao novog clana da cestitam svima vama koji ste ovaj sajt otkrili pre mene i ajde da se pridruzim vasim cestitkama upucenim gazdarici pa ma ko to bio u ovom trenutku

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

Prvo Deni54 Dobro ti nama dosla E A OVDE SE MOZETE ZAHVALITI AA TIMU!!! 294170
A sadcemo mi da obnavljamo he he mi smo zahvalni ljudi Wink zanju AA da ih volimo mi! sunny

http://www.aspektastro.net

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions