Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Vidovnjaci

+10
elenna
mimica
lavica
draganica
ribica
numerolog
inja
Gogi
Astrolog
blizanac_75
14 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 6/4/2008, 01:55

blizanac_75

avatar
aktivan clan
aktivan clan

evo jos jedno pitanjce....ne znam gde bih ga uvrstila li posto forum jos nije zaziveo evo neka ga ovde:)zanima me sta vi astrolozi i numerolozi mislite o tamo nekom babama koje sebe nazivaju vidovitim?ne verujem ja nesto u to ali sam imala slucaj da mi neka baba gleda kao u pasulj i pogodi dosta stvari i to iz proslosto sto znaci da je sve tako bilo kako je rekla

2Vidovnjaci Empty Ne osporavam... 6/4/2008, 02:49

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Vidovnjaci postoje i to stoji,pa evo ako pogledamo Kleopatra scratch jeste da nije omiljeni lik ali pratila sam njen rad ne mozemo da osporimo da je zena vidovnjak.Pored svih ekcentricnosti kod nje taj deo stoji Exclamation
Problem je kod nas sto su `90-tih tako naglo izleteli razni vidovnjaci i medijumi da narod vise ne veruje u njihovo postojanje i svi su sada svrstani u prevarante.To uskoro ceka i astrologe Vidovnjaci 500936 ako pogledas sada ih ima kao zutih mrava,vise ne znas odakle toliki astrolozi a svi "imaju" iskustva od po deset i vise godina..... A gde? kada ih do sada nismo nikada videli.
U svoj toj gomili vidovnjaka kao i sada astrologa ima 98% prevaranata i tu lezi problem....vise i da je zaista ta gospodja vidovita mi joj ne verujemo Suspect i sumnjamo.
Ja licno verujem da ljudi mogu da poseduju te natprirodne sposobnosti da predvide buducnost bez ikakvih pomagala (astrologija i sl.) znam jednu osobu koja poseduje te sposobnosti ali isto tako sam cvrsto ubedjena da su 98% njih samo obicni prevaranti....Budi oprezna sa takvim avanturama(odlazenjem kod takvih ljudi pa i kod astrologa takodje) to je moj savet! Exclamation Exclamation Exclamation

http://aspektastro.org

3Vidovnjaci Empty SLAZEM SE! 6/4/2008, 17:07

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

E Alexs BRAVO!
slazem se 100% !!

:motocanaglia_p

http://tarot.aspektastro.net/

4Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 7/4/2008, 02:29

blizanac_75

avatar
aktivan clan
aktivan clan

naravno da sam oprezna i ne verujem ja svima,ja verujem samo onima koji kazu onu sto mi odgovara:))salim se...ma naravno da treba paziti i ne posecujem ja to cesto nego,znas ono...kad je covek ocajan i ne vidi resenje,obraca se takvim ljudima....kod mene je zanimljivo to sto meni jos nikad niko nije rekao nesto ruzno ili strasno kako sam cula da ljudi svasta cuju od tih ljudi..... :farao:

5Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 2/6/2008, 16:12

inja

inja
moderator
moderator

Verujem da postoje osobe koje imaju ogromu energiju i dar za medijumske sposobnosti, ali mislim da je za njih to jako iscrpljujuce! Oni koji su bas sa ti darom uglavnom su negde po strani... I ovo sto Alexandra kaze, treba biti jako oprezan sa time!

6Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 4/6/2008, 16:44

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

bas oprezan sa time!
Nije zezanje moze da ispadne grdno i naopako.Znate da je onaj covek sto je izasao na ulicu i pucao u onoliki narod bio jadan ubedjen od strane vidovnjaka da ce svi oni njemu doci glave pa je odlepio i bio uveren da je ili on ili oni....
Ima mnogo ljudi koji su odlicni obmanjivaci i psiholozi koji mogu da manipulisu i ubede te da je crno belo...a ima i tih sto se pretstavljaju kao vidovnjaci a samo su sekta.
Najbezbolniji su mi oni prevaranti kao sto je vidovita Zorka i njoj slicni mozes samo da budes nasamaren za lovu ali ima i mnogo opasnijih!Vidovnjaci 631123

PAZITE STA RADITE I KOD KOGA IDETE!!! pale

http://www.aspektastrof.co.cc

7Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 7/7/2008, 06:58

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

ma ni kod koga ja ne idem!
Dodjem ovde i stvar resena....sta ce nam vidovnjaci i magovi kad vas imamo proverene i najbolje!

http://www.aspektastro.net

8Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 8/7/2008, 00:36

draganica

draganica
STAR clan
STAR clan

e bas je tako!

9Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 19/8/2008, 21:40

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

tema nam riknula....e bas steta ajd da zacinim ja malo gledajte ove likove

Baka Nada
MOC OD BOGA VEC 36 GOD.
Baka Nada cuje tvoj glas i vidi tvoju sudbinu
i gleda u francuski tarot - bacanje kostiju od pileta - gledanje u kamencice
dok te cujem znam sve o tebi


Tetka SILVA
POGADA I POMAZE U LJUBAVI, POSLU, BRAKU
VIDOVITA - VIDOVNJAKINJA - VEC 37 GOD. FENOMEN
Tetka Silva vidi i zna tvoju buducnost i srecu.


Tetka ZVEZDANA detaljno vam otkriva
sto vam zvezde skrivaju o poslu, novcu, zdravlju, ljubavi, braku.
Kako doci do svoje srece?
Sta Tetka Zvezdana kaze, 100 posto ne laze.


BABA SUNCICA
vec 33 god. uspesno pomazem vidovitost, vidovnjastvo, prekognicije, spiritualnost
sudbina
Vidovnjakinja Najbolja balkanska prorocica Vidovita
Vidim vasu sudbinu tacno i precizno.
Ja imam vecu moc od drugih.
Ako Vam se desavaju cudne stvari, ili Vam ide sve naopako, ili ste pod uticajem crne magije ili prokletstva, ili pak imate porodicnih, ljubavnih ili zdravstvenih problema - uspesno ce Vam pomoci VIDOVITA SUNCICA. Ona uspesno skida cini i crnu magiju, prorice sudbinu i jos mnogo toga.


e ljudi na ovom sajticu nasla sam gerijatriju vidovitih baba i tetki gle samo te oglase Vidovnjaci 69753 Vidovnjaci 69753 Vidovnjaci 69753

http://www.aspektastro.net

10Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 19/8/2008, 22:58

draganica

draganica
STAR clan
STAR clan

zaboga dete gde si ovo nasla Vidovnjaci 768168 mogla bih da se prikljucim baka Gaga gleda u pertle i otkriva sudbinu Vidovnjaci 768168 Vidovnjaci 768168

11Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 20/8/2008, 18:29

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

pa sta ce da ti fali samo nemoj bas "baka" nek bude teta Gaga prica sa cika Frenklinom Vidovnjaci Money-10 otkriva vasu buducnost,sto vise Frenklina dalja buducnost za vas Vidovnjaci 424432 Vidovnjaci 354555

http://www.aspektastro.net

12Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 24/8/2008, 01:06

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

Vidovita Vanga


rođena: 3. oktobar 1911. Strumica preminula: 11. avgust 1996.Petrič zanimanje: proročica

Vangelija Dimitrova (devojačko Pandeva, muževljevo Gušterova, a posle smrti Dimitrova; 3. oktobar 1911. - 11. avgust 1996), bugarska proročica Rođena je u Strumici 1911.

U prevodu sa grčkog njeno ime znači nosilac radosnih vesti.

Oslepela je u 12. godini, a u Domu za slepe u Zemunu provela 3 godine. Posle udaje nastanila se u bugarskom gradu Petriču.

Predvidela je brojne događaje počev od bombardovanja Beograda 6. aprila 1941. godine, predskazanje smrti bugarskog cara Borisa koji ju je posetio godinu dana pre smrti, zemljotres u Skoplju, sudbinu italijanskog premijera Alda Mora, tačan datum smrti svoga muža.

Smatra se da je oko milion ljudi od nje tražilo pomoć. Umrla je 1996. godine i sahranjena u crkvi sv. Petke uz prisustvo i predsednika Bugarske.

Njena sestra Ljupka odbila je da da naučnicima njen mozak na ispitivanje.

13Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 24/8/2008, 03:38

mimica

mimica
aktivan clan
aktivan clan

PA DA LAVCE ALI OVO JE JEDNA U MILION ..... IMA IH ALI KOLIKO IH IMA LAZNIH .... scratch pale

http://www.aspektastro.net

14Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 6/9/2008, 14:47

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

a da li je neko od vas isao kod neke bakice

15Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 4/11/2008, 15:54

blizanac_75

avatar
aktivan clan
aktivan clan

ja sam isla kod jedne,izmedju ostalih:))koja...je inace radila i za policiju pomagala u pronalazenju ukradenih auta....znaci da je ipak imala neku moc ili kako da to vec nazovemo....meni je baba kad me je prvi put videla sve pogodila sta mi se desavalo u proslosti a to nije ono tipa bila si tuzna bla bla nego bas konkretne stvari kao recimo da mi sin ima problema sa skolom,da zidam kucu u kojoj je garaza,da radim sa tri poslovna partnera itd....na zalost...baba je umrla prosle godine....tako da....ima ljudi koji stvarno nesto mogu da vide

16Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 15/11/2008, 01:43

Nighty

Nighty
clan
clan

када је реч о Видовитим особама, ја се јесам уверио. Наравно, постоје они који јесу виидовити (они не екслоатишу своје ''моћи'' јавно, али постоје и они који себе називају видовитим).

такође, постоји неколико различитих врста видовитости, односно интуиције. У својим хороскопским анализама сам то уочио код особа које имају изражен 29* у Водолији. Такорећи, Asc на 29* или сл. Рецимо и да Плутон на 29* одаје особу која је изразито окренута не само к духовности већ и к облицима видовитости, а поготово уколико се бави и астрологијом.

Елем, само једном сам упознао изразито видовиту особу која живи у Грчкој. Она је Дупла Водолија с Ураном, Плутоном, Јупитером и Нептуном на 28(-29* степенима. ако пронађем тај стари хороскоп, окачићу и податке.

Све најбоље!

17Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 15/11/2008, 02:46

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

Nighty bas lepo sto si nam se pridruzio!
Prvo da ti pozelim dobrodoslicu!

Mogao bi da postavis neka zapazanja o tome u astro diskusijama ili vezbaonici....mene bas zanima to jako

Vidovnjaci 74641

http://aspektastro.net

18Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 22/11/2008, 21:27

wewe

wewe
clan
clan

Ja sam imala priliku da razgovaram sa jednim vidovnjakom, pre par godina. Drugarica mi je dala njegov broj, iz ciste radoznalosti sam ga pozvala, imala sam nekih problema ali ne tako strasnih. Takvu sam tremu imala kad sam ga pozvala, nisam znala sta da kazem, covek se javio i odmah je poceo da mi prica, znaci kao da je ziveo sa mnom. Nije bilo potrebe da mu postavljam pitanja, govorio mi je tacno ono sto me interesuje, cak me je opisao kako izgledam i ljude oko mene.

19Vidovnjaci Empty Re: Vidovnjaci 22/6/2010, 23:40

whatever

whatever
clan
clan

ja sam nova ovde :)posto sam skorpija u horoskopu mene interesuje sve sto je vezano za okultno Ja sam imala priliku da se sretnem sa vidovitim ljudima, koji su mi i stvarno videli neke stvari koje ce se desiti a u jednom slucaju me je vidovnjak savetovao sta bi trebala ciniti.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions