Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li verujete u ljubav?

+9
mars20
Nighty
ribica
Natasa Bg
nika-bgd
Guest
lavica
inja
Malena
13 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Da li verujete u ljubav? - Page 2 Empty Re: Da li verujete u ljubav? 29/1/2009, 19:55

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

verujem iako sam nedavno saznala da sam volela coveka koji je bio vrlo neiskren.
iako povredjena verujem u ljubav.

27Da li verujete u ljubav? - Page 2 Empty Re: Da li verujete u ljubav? 2/2/2009, 17:31

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Bas me Bubac lijepo namsijala sa svojim odgovorom, primijetila sam da imamo dosta slicna razmisljanja. Jedino moram dodati da se kod mene i ukus vremenom mijenja. Do prije 10 godina sam mrzila sarmu, sad je obozavam:). Da odgovorim na pitanje: vjerujem da postoji zaljubljenost, ali neka trajna ljubav koja je opisana u romanima, ne. Takve ljubavi su uvijek sa nesretnim krajem tipa: bilo bi nam lijepo da se sudbina nije uplela....mislim da bi takve ljubavi sigurno odmah prpale cim bi se pojavili prvi zivotni problemi. Stvar je jedino prilagodjavanja, prihvatanja osobe sa kojom ste takvom kakva jeste, prihvatanje svih mana njegovih i svojih, uskladjivanje potreba i zelja, itd......za mene je ljubav u mozgu, a ne negdje u srcu:)

28Da li verujete u ljubav? - Page 2 Empty Re: Da li verujete u ljubav? 21/2/2009, 23:38

lilitte

lilitte
aktivan clan
aktivan clan

VISE NE VERUJEM, NEKADA JESAM MNOGO, ZIVELA SAM ZA LJUBAV,
ALI SADA VISE NE.... PROSLO JE TO VREME.
MOZDA SE OPET JEDNOGA DANA PROBUDI TA VERA, NE ZNAM.
ALI SADA SIGURNO NE! f^

29Da li verujete u ljubav? - Page 2 Empty Re: Da li verujete u ljubav? 3/3/2009, 20:59

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

mirjanamp ::Bas me Bubac lijepo namsijala sa svojim odgovorom, primijetila sam da imamo dosta slicna razmisljanja. Jedino moram dodati da se kod mene i ukus vremenom mijenja. Do prije 10 godina sam mrzila sarmu, sad je obozavam:). Da odgovorim na pitanje: vjerujem da postoji zaljubljenost, ali neka trajna ljubav koja je opisana u romanima, ne. Takve ljubavi su uvijek sa nesretnim krajem tipa: bilo bi nam lijepo da se sudbina nije uplela....mislim da bi takve ljubavi sigurno odmah prpale cim bi se pojavili prvi zivotni problemi. Stvar je jedino prilagodjavanja, prihvatanja osobe sa kojom ste takvom kakva jeste, prihvatanje svih mana njegovih i svojih, uskladjivanje potreba i zelja, itd......za mene je ljubav u mozgu, a ne negdje u srcu:)

Hehe, je samo kod hrane ide obrnuto, s vremenom zavolis ono kaj si mrzio, a kod ljubavi s vremenom prestanes voljet ono sto si volio :))

I definitivno se slazem s ovim da je ljubav u mozgu a ne u srcu, sve je to zapravo psihologija.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions