Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

pusto ostrvo....

+4
inja
nika-bgd
lavica
ribica
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1pusto ostrvo.... Empty pusto ostrvo.... 10/9/2008, 19:21

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

pet stvari koje bi poneli na pusto ostrvo?

mojih 5 stvari:

1.brijac
2.kozmetika
3.laptop
4.alat
5.pribor za jelo

aj vi!

http://www.aspektastro.net

2pusto ostrvo.... Empty Re: pusto ostrvo.... 10/9/2008, 19:46

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

1.LAP TOP
2.CIGARETE
3.MOBILNI
4.PRIBOR ZA NOKTE
5.KARTE

3pusto ostrvo.... Empty Re: pusto ostrvo.... 11/9/2008, 11:16

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

1.peskir
2.biblija
3.naocare za sunce
4.pribor za nokte
5.masku za ronjenje

4pusto ostrvo.... Empty Re: pusto ostrvo.... 11/9/2008, 12:29

inja

inja
moderator
moderator

Ih pa vi bi izgleda na neko moderno pusto ostrvo... Meni je pusto ostrvo asocijacija na ostrvce van domasaja civilizacije, pa onda tesko da bi imalo signala za mobilni i net... Ne bih ja nista od stvari nosila, samo bih povela jednu musku personu srced ,ali onda to nije bas pusto ostrvo...

5pusto ostrvo.... Empty Re: pusto ostrvo.... 23/9/2008, 00:31

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

inja i ja sam uy tebe

6pusto ostrvo.... Empty Re: pusto ostrvo.... 15/11/2008, 18:11

Nighty

Nighty
clan
clan

ribica ::pet stvari koje bi poneli na pusto ostrvo?

mojih 5 stvari:

1.brijac
2.kozmetika
3.laptop
4.alat
5.pribor za jelo

aj vi!

Бријач? 0_o

хХеХеХх


  • Личну карту
  • Конвертор који филтрира морску воду и преображава је у воду која може да се пије
  • Пет килограма Војничке U.S. хране за хитне случајеве MRE (то је довољно за месец дана)
  • Девојку
  • Грицкалицу за нокте која је у склопу перореза...:]

----------

pusto ostrvo.... Mre-tray3
pusto ostrvo.... Mre-tan-ravioli-pasta-200

Ех, а сама припрема ових стварчица као и загревање је фантазија :]

Ово је MRE heater у који се сипа вода која у комбинацији с другим хемијским састојцима и под одређеним углом пружа топлоту, односно греје до осамдесетак степени целзијуса!
Такође, сва јела су већ испржена, скувана, исецкана и тако одлично херметички затворена и ''компресована'' да једноставно стално задржавају исти укус! Најбоље од свега јесте то што сваки од MRE пакета садржи све састојке који су потребни у свакодневној исхрани и представљају одличну нутрацију. :]

pusto ostrvo.... Can-morph
Такорећи...шта то бејаху конзерве?

7pusto ostrvo.... Empty Re: pusto ostrvo.... 16/11/2008, 20:25

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

5 stvari:

a ti ubrojao devojku...ccc

devojke nisu stvari pusto ostrvo.... 768168

i sta ce ti covece licna kad je ostrvo pusto pusto ostrvo.... 69753 da se legitimises zivotinjama ili da ne zaboravis svoje podatke pusto ostrvo.... 768168


pusto ostrvo.... 5898

http://aspektastro.net

8pusto ostrvo.... Empty Re: pusto ostrvo.... 17/11/2008, 19:40

Nighty

Nighty
clan
clan

Па то је чаробна лична карта, у њој имам три духа и један је розе, други је плави, а трећи је смеће-окер боје :]
Сваки од њих поседује изразито уметан квалитет кувања, спремања и чишћења...а када је већ пусто острво, не би ни животиње постојале, но понео бих је чисто ради реда како бих се представио уколико би наишла спасилачка екипа (?) или пак наишао трећи светски...но, надајмо се да су духови способни и за борбу као и привођење замишљених војника алијансе који би били приморани да...шију. Као у Матриксу! :]

Девојка као ствар, односно фактор постојања, односно живо биће...али океј Razz моја грешка. У том случају, њу бришем и стављам свој WinOS Smartphone Palmtop Razz Razz Razz :D

pusto ostrvo.... Htc_shift_2

Ипак сам ја дете Урана :] hehehehehe

9pusto ostrvo.... Empty Re: pusto ostrvo.... 9/1/2009, 01:44

Villainess87airy

Villainess87airy
clan
clan

Povela bih mog momka, malo dobre muzike i neki dobar tandem za ispunjavanje nasih zelja... pusto ostrvo.... 5898 pusto ostrvo.... 768168 @h pusto ostrvo.... 382320 duga> duga>

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions