Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

UPOZNAVANJE SA NOVIM ČLANOVIMA

+5
yaya
Maki
neniti
inja
mars20
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

mars20

mars20
moderator
moderator

UPOZNAVANJE  SA NOVIM ČLANOVIMA 227955

Hajde da se malo blize upoznamo. Da ja ne bih bila kao što neki kazu samo radoznala publika, jer tako izgleda dok novi član sve pregleda, vidi ko je ko, izgubi previše vremena.
Voljela bih da znam ko je ovdje da nauči više o astrologiji i sebi , a ko je samo "da protumači sebe", ako me razumijete.
Postavila bih neke postove o astrologiji, ali nakon nekih predloga od članova sta nema a trebalo bih da ima, jer trebam sve da pregledam da ne bih ponavljala neke teme. Mislim da je brze ako ovdje kazete neke svoje zelje sta Vas interesuje, da ne bih previše nagađala i postavljala gluposti.
Ja lično zelim zelim mnogo više da naučim o astrologiji, i uporedim iskustva, provjerim svoje znanje , pomognem nekome itd.

Inače ja sam Strijelac , Asc. Blizanac , zivim u Banja Luci gdje nema bas previse dobrih astrologa , a ni literature. Imam svog dragog astrologa s kim se uvije raspravljam jer je vrlo tvrdoglav i jos uvijek izradjuje natalne ručnim postupkom sto me veoma nervira. Inace i nije tako loš.

Molim da se javi neko ko je raspolozen za komuniciranje i da se odredi neko vrijeme kad nas je više tu, jer je često pusto i osećam se usamljeno.





UPOZNAVANJE  SA NOVIM ČLANOVIMA 17435 UPOZNAVANJE  SA NOVIM ČLANOVIMA 973100 UPOZNAVANJE  SA NOVIM ČLANOVIMA 549918 UPOZNAVANJE  SA NOVIM ČLANOVIMA 5898 =-(

inja

inja
moderator
moderator

Draga Mars, ja sam tu da naucim nesto i o sebi i o astrologiji koja mi je zanimacija. A kada ovde ima ljudi, pa cini mi se da najvise njih bude uvece - u kasnim satima...
Lavica je ubacivala neke astro textove, a meni se cini da bi svaki text bio dobrodosao... astrologija ima tu ogromnu simboliku... pozdravslatki

neniti

neniti
V.I.P clan
V.I.P clan

Draga moja, ja bih da naucim ponesto o astrologiji ne bi li bolje razumela prvo svoju, a potom i karte drugih osoba.

Tekstovi su dobrodosli, mene trenutno najvise zanima karmicka astrologija.



UPOZNAVANJE  SA NOVIM ČLANOVIMA 920233



Poslednji izmenio neniti dana 29/9/2008, 22:12, izmenjeno ukupno 1 puta

mars20

mars20
moderator
moderator

neniti ::Draga moja, ja bih da naucim ponesto o astrologiji ne bi li bolje razumela prvo svoju, a potom i karte drugih osoba.

Tektovi su dobrodosli, mene trenutno najvise zanima karmicka astrologija.



UPOZNAVANJE  SA NOVIM ČLANOVIMA 920233


OK BICE KARMIČKA SUTRA

:motocanaglia_p

neniti

neniti
V.I.P clan
V.I.P clan

Jedva cekam..... UPOZNAVANJE  SA NOVIM ČLANOVIMA 354555


Mislima da znas kako na razumljiv nacin da objasnis neke stvari.....

inja

inja
moderator
moderator

Mars, sjajne textove si ubacila! Nesto procitah, a nesto cu tek Wink Pohvale i za tebe i za Lavicu koja je takodje ubacivala interesantne textove.
Meni su interesantne i arapske tacke i neki asteroidi ( a o njima manje toga moze da se nadje ) i ako slucajno nesto imate interesantno... vi ubacite.

Maki

Maki
STAR clan
STAR clan

I ja sam nova na ovom forumu :) Tu sam da učim, pre svega, pa onda da pomognem drugima koliko umem (početnik sam u izučavanju astrologije).

Tekstova imam na pretek, pa ću se i ja malo time pozabaviti-da imate šta da čitate :)

Veliki pozdrav

yaya

yaya
aktivan clan
aktivan clan

Pozdrav. Ja sam početnik u astrologiji.Mislim da je ono što me najviše privuklo k astrologiji mogućnost da uz pomoć nje sebe pokušam učiniti boljom osobom za sebe i druge.Bio bi to nekakav psihološki aspekt moga interesovanja, najviše me zapravo međuljudski odnosi i njihova psihologija zanimaju jer kroz njih mogu rasti kao osoba. Fascinirana sam djelima i radom Carla Gustava Junga, koji se u svojim psihoterapijama i pokušajima da pomogne ljudima da budu bolji nerijetko koristio proučabvanjem natalne karte. Tako sam nekako ušla u tu priču. Inače, tekstovi koje si postavila upravo su ono što me trenutno jako zanima: Saturnov tranzit, brak i bračni odnosi, onda djeca, vezanost uz njih , dobar odgoj. Ja i nisam baš često na forumu koliko bih htjela jer imam sina od 9 mjeseci i radim dva posla paralelno pa mi nije dosta 24 sata u danu. Inače sam Vaga, podznak Djevica, Mjesec Lav. Lijep ti pozdrav

Iceland_girl

Iceland_girl
clan
clan

Pozdrav svima.
Iskreno,na ovaj forum se nisam registrovala da bih započela karijeru astrologijom,već da otkrijem neke tajnice u svom životu ..
ali evo kako sam krenula,nikad se nezna :)
ekipa je sjajna.

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

Iceland_girl ::Pozdrav svima.
Iskreno,na ovaj forum se nisam registrovala da bih započela karijeru astrologijom,već da otkrijem neke tajnice u svom životu ..
ali evo kako sam krenula,nikad se nezna :)
ekipa je sjajna.
e pa jedan veliki pozdrav za tebe devojcice nasa najmladja na forumu... UPOZNAVANJE  SA NOVIM ČLANOVIMA 920233 UPOZNAVANJE  SA NOVIM ČLANOVIMA 141507 UPOZNAVANJE  SA NOVIM ČLANOVIMA 405831 UPOZNAVANJE  SA NOVIM ČLANOVIMA 535909

lolly

lolly
clan
clan

UPOZNAVANJE  SA NOVIM ČLANOVIMA 338500 i ja sam nova ovde i jako mi se svidja forum, registrovala sam se da bih saznala malo vise o astronomiji, a i da saznam ponesto o svom znaku, zivotu itd :) bas divna ideja za forum... :D

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Lolly duso, slabo ces ovdje saznati nesto o astronomiji, forum se bavi astrologijom.
U svakom slucaju dobro dosla UPOZNAVANJE  SA NOVIM ČLANOVIMA 973100

lolly

lolly
clan
clan

hahaha ja se izvinjavam xD lapsus x)
ucila sam astronomiju sinoc za skolu pa verovatno zato :D

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions