Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sanjam ja.......mozeli neko protumacit???

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Gost

Anonymous
Gost

San je bio dug i dogodio se izmedu 2 sata i 5.30..........cjeline se ne,sjecam......zapamtila sam nekoliko djelova........... Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 905748
-Ja u opcini treba da popunim neki formulir....a ne,znam....i zenska mi kaze,ok ja cu Vam ga popunit,pod uvjetom.....ako ja pomognem.financijski(humaniter)jednu soc.ugrozenu obitelj u mjestu gdje ona zivi.....ja pristajem i ona mi popunjava formulir.....
-Ja i moja obitelj u kompletu se nabili u auto.....pozadi sjedim i pored mene moja unucica na samom kraju do vrata.....i ja joj skupljam i cuvam nogice,da joj ne,uhvate vrata.....koja moj suprug treba da zatvori dobro da bi krenuo......
Ja i moj suprug na zelenom travnjaku.....trazimo pogodno mjesto da bi se uslikali.....bio je neki plavi najlon razastrt pa neki ves se susio na nekom zidu......nismo bili zadovoljni.....i odustali smo od slikanja..........
-Stigla su nam unutarnja vrata za kucu(puno vrata,neznam im broj).......i ja i moj suprug smo ih sve fino poslozili.........bili smo sretni i zadovoljni ,kak nam je to tak fino uspjelo........
-Susjed prolazi pored mog supruga i pzdravlja ga i obraca mu se......a,ja u kuci,sve cujem......
i pitam se?.......sto to susjed tak glasno prica.......
Eto.....bilo bi mi drago ako neko zna da mi protumaci ovaj moj SAN scratch
Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 239264 Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 137100

Gost

Anonymous
Gost

Sanjam ja.....nocas Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 905748
Veliku rupu i pored na ivici......parkiran TENK.....i tu kao ima nekih radnika....i ja njima govorim...
ovaj tenk,parkirajte u ovu rupu i zatrpajte,on meni nizasto ne,sluzi i ne,triba mi........radnici mi odgovaraju..........dobro gospodo,evo sad ce mo mi to.......
mozeli mi neko protumacit.......... scratch
Pozdrav Lori king

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Ovaj ti je Lori san konkretniji.....ma ja bi to protumacila na svoju ruku. tenk -koristi se u borbi, dakle ti si naredila da napokon zakopas ratnu sjekiru sa nekim:)....ma ja ti slabo vjerujem u to tumacenje snova, kod mene su tako bezvezni da je suludo traziti neko dublje znacenje
Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 872738 Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 872738

Gost

Anonymous
Gost

mirjanamp ::Ovaj ti je Lori san konkretniji.....ma ja bi to protumacila na svoju ruku. tenk -koristi se u borbi, dakle ti si naredila da napokon zakopas ratnu sjekiru sa nekim:)....ma ja ti slabo vjerujem u to tumacenje snova, kod mene su tako bezvezni da je suludo traziti neko dublje znacenje
Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 872738 Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 872738
Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 17435 Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 17435 MIKI Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 920233

Gost

Anonymous
Gost

Sanjam ja..........setam sa prijateljicom........nailazimo na jednu malu kucicu...dascarica....ima nastresnicu (odrinu) od loze........visilo je o njoj puno crnog grozda........probale smo svaka po jednu bobicu.....bilo je kiselo.........a,onda je moja prijateljica ugledala......posudu (taper)sa medom..........slegla se i utocila jednu teglicu meda..... Exclamation Exclamation Exclamation scratch

Ako moze neko da mi protumaci Question Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 679538

Gost

Anonymous
Gost

Sanjam ja...........kako cistim FRIZIDER..........uglancala ja njega sam tako.......i ono zadovoljna ja........ Exclamation Exclamation Exclamation Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 354555

Question Question Question scratch

Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 866569

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Moja Lori, pa cini se da ti bas puno sanjas. Ne bih ti znala sto ti snovi znace.....ovaj drugi je da radis svoj posao i da si zadovoljna njime, ne vidim nista skriveno u njemu. Prvi san da imas neku prijateljicu sa kojom znas dijeliti neke stvari,....bas mi je bezveze tumacenje, ali se nadam da ne trazis neko pravo, vec samo da se malo nashalimo Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 679538 bounce Wink

Gost

Anonymous
Gost

mirjanamp ::Moja Lori, pa cini se da ti bas puno sanjas. Ne bih ti znala sto ti snovi znace.....ovaj drugi je da radis svoj posao i da si zadovoljna njime, ne vidim nista skriveno u njemu. Prvi san da imas neku prijateljicu sa kojom znas dijeliti neke stvari,....bas mi je bezveze tumacenje, ali se nadam da ne trazis neko pravo, vec samo da se malo nashalimo Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 679538 bounce Wink
Upravo tako MIKI...............kod mene ti je kao u filmu MOJE PJESME MOJI SNOVI... Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 354555

Sanjam ja.......mozeli neko protumacit??? 76181 sunny king

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions