Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

MLEKO-PRIJATELJ NASEG TELA

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1MLEKO-PRIJATELJ NASEG TELA Empty MLEKO-PRIJATELJ NASEG TELA 29/8/2009, 22:47

lejla

lejla
moderator
moderator

Poznate su price o lepoticama iz davne proslosti koje su se kupale u mleku,mleko je spoj vitamina i proteina koji hrani kozu i cini je mekom.Uz male dodatke,mlekom mozete ocistiti kozu lica,boriti se protiv bora i mrlja,masirati telo i hraniti kosu,evo nekoliko saveta kako da to uradite.

ELIKSIR MLADOSTI;

Ako imate masnu kozu pomesajte;
1kasiku mleka
1kasiku meda
1kasiku soka od limuna
nanesite smesu na lice i vrat,ostavite 20min.zatim isperite,ponovite postupak svake dve nedelje i bicete odusevljeni.

ZA CISCENJE LICA;
Navece ocistite lice komadicem vate natopljenim u mleko,ponoviti postupak barem dva puta,isperite lic mlakom vodom.Ako imate suvu kozu koristite punomasno mleko,za normalnu delimicno obrano,a za masnu kozu obrano mleko.

MASKA ZA LICE PROTIV BORA;
1 jabuku izrezite na komadice,zatim izmiksajte zajedno sa mlekom,zatim dodajte 3 kasike slatkog vrhnja,nanesite smesu na lice,prekrijte gazom i ostavite 10min.zatim isperite

PROTIV MRLJA NA LICU;
pola case punomasnog mleka pomesajte sa sokom od jednog limuna i dodajte kasiku brasna nanesite smesu na lice izbegavajte predeo oko ociju,ostavite15min,zatim isperite.

KUPKA ZA TELO;
ulijte u kadu 2l mleka,zatim dodajte vrucu vodu,prije nego sto udjete u kadu,masirajte telo maslinovim uljem,cak i ako vam je koza jako suv posle ove kupke bit ce barsunasta i meka.Mleko cisti,a istovremeno vlazi i hrani kozu,vitamin A ublazava eventualne opekotine od sunca,a vitamin B kozi vraca zategnutost i kompaktnost,lipidi i proteini dubinski hrane kozu,cine je mekom i imaju umirujuce dejstvo.

PROTIV NECISTE KOZE;
uzmite komad pamucne tkanine i u sredinu stavite 1kg mekinja,zavezite konopcem i kuvajte u 4dl vode i 4dl mleka deset minuta,u kadu naspite vode koliko je potrebno za kupanje pa u nju stavite vrecicu sa mekinjama,u ovakvoj kupki ostanite 15 min.

MASAZA POD TUSEM;
mleko odlicno razblazuje esencijalna ulja.biljne i cvetne ekstrate,stavite nekoliko kapi ekstrata koji volite u casu mleka, umocite sundjer koji koristite za kupanje,te istrljajte celo telo,efekat ce biti fantastican.

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Ma sve ovo divno zvuci, ali mi se cini da se ovako mogu lickati samo penzionerke i nezaposlene zene.........zato sada profitiraju kozmeticke kuce

lejla

lejla
moderator
moderator

mirjanamp ::Ma sve ovo divno zvuci, ali mi se cini da se ovako mogu lickati samo penzionerke i nezaposlene zene.........zato sada profitiraju kozmeticke kuce

Draga moja,nasmejala sam se na tvoj komentar "da se ovako mogu lickati samo penzionerke i nezaposlene zene"nije mi namera da pisem sta rade penzionerke i nezaposlene zene,vec jednostavno kako se alternativom i prirodnim putem,moze ocuvati zdravlje,pa i izgled koze,samim tim sto sve veci broj ljudi ima problema sa aknama i pigmentacijom koze,a poznato je koliko sinteticki lekovi i kozmetika cesto ne doprinose poboljsanju. MLEKO-PRIJATELJ NASEG TELA 920233 MLEKO-PRIJATELJ NASEG TELA 5898

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Imam i ja tih problema sa kozom....sto je jos vece zlo, kazu da akne izlaze samo u pubertetu, a ja ih imam jos uvijek ( 32 godine)....pa se cesto pitam da li sam ikad izasla iz tog puberteta MLEKO-PRIJATELJ NASEG TELA 834933 .
Nego rado bih ti i ja pokusala sa alternativom,.....mozda nekad

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions