Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav boli...

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ljubav boli... Empty Ljubav boli... 25/6/2008, 17:32

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Pozdrav,

postavila sam pitanje jos na prijasnjoj adresi, nadam se da cu ovaj puta imati vise srece s odgovorom Ljubav boli... 274730

Dakle, skupa smo vec 10 mjeseci, ali puuuno je problema, on ima skoro sve sto sam htijela ali cnini mi se da je cijena prevelika i zanima me kako ce se stvari odvijati... (i za njega i za mene)

On je roden 13.04.1986. u 12:55 (nisam sigurna jel u 12 iza ponoci ilii popodne, ali znam da je strijelac u podznaku) u Brežicama, ja 20.12.1984. u 13:55 u Zagrebu. Oboje zivimo u Samoboru, on od rodenja, ja od trece godine.

2Ljubav boli... Empty Re: Ljubav boli... 2/7/2008, 11:08

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Bubac zao mi je ali tema je zakljucana za nove clanove pogledaj pravila :::OVDE:::

http://aspektastro.org

3Ljubav boli... Empty Re: Ljubav boli... 24/7/2008, 18:07

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Evo samo da podsjetim na svoje pitanje, pa kada bude vremena jaako bi voljela vidjeti što moja karta kaze na ovu vezu. I postavila bi jedno dodatno pitanje... Prosli prekid s deckom bio mi je dosta stresan, kakav ce tek ovaj bit? Ljubav boli... 333483


Hvala unaprijed, pozz

4Ljubav boli... Empty Re: Ljubav boli... 28/7/2008, 00:35

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Mali ispravak, on je roden u 01:05, danas je njegova mama spomenula na rucku Embarassed A vjerojatno nije velika razlika od 0:55 do 01:05 Ljubav boli... 274730

5Ljubav boli... Empty Re: Ljubav boli... 15/8/2008, 16:48

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

jesam li odgovorila na ovo pitanje na zravlju ili treba da se dopunim draga?

Ljubav boli... 872738

http://aspektastro.org

6Ljubav boli... Empty Re: Ljubav boli... 16/8/2008, 13:30

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Astrolog ::jesam li odgovorila na ovo pitanje na zravlju ili treba da se dopunim draga?

Ljubav boli... 872738

Pa ako se ima sto za dopuniti voljela bih cuti :) Napisala si mi da cu jos neko vrijeme ostati s njime, to me malo zbunilo, jel to nekoliko tjedana, mjeseci ili jos koja godina? I voljela bih jos samo znati hoce li me puno gnjaviti nakon prekida. Svaki put kad prekinem s deckom ista prica, zivkanje i nagovaranje i s obzirom na njegovu narav ovaj put moglo bi bit jos gore. Pa malo o tome, please, ako nije problem. Hvala Ljubav boli... 535909

7Ljubav boli... Empty Re: Ljubav boli... 20/9/2008, 14:14

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

draga moja vec i sama mozes da odredis da li je on tip koji ce te tako lako pustiti.Sto se dopune tice ja ne znam sta bihsve mogla da dodam a sto se perioda tice to i pored svih pokazatelja moze biti samo tvoja odluka.Moje misljenje je da cete biti zajedno sve dok se ne pojavi nova mogucnost kod tebe koja je moguca od februara.
Ljubav boli... 872738

http://aspektastro.org

8Ljubav boli... Empty Re: Ljubav boli... 23/9/2008, 09:29

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Astrolog ::draga moja vec i sama mozes da odredis da li je on tip koji ce te tako lako pustiti.Sto se dopune tice ja ne znam sta bihsve mogla da dodam a sto se perioda tice to i pored svih pokazatelja moze biti samo tvoja odluka.Moje misljenje je da cete biti zajedno sve dok se ne pojavi nova mogucnost kod tebe koja je moguca od februara.
Ljubav boli... 872738

Prvo hvala puuuuno na odgovoru Ljubav boli... 43


A sta se tice samog odgovora...da, znam, samo sam se nadala da ima neko povoljno razdoblje kad ce to bit lakse i u isto vrijeme bojala da ce bit katastrofa. Prema odgovoru pretpostavljam da nece bit lako, ali vjerojatno nece bit ni najgora situacija koju sam mogla zamislit

Ali ajde mooolim te jos mi samo reci jedno ako nije problem...Kad ce se kod njega pojavit nova mogucnost? Ljubav boli... 76181




Pozdrav i pusaaa Ljubav boli... 7

9Ljubav boli... Empty Re: Ljubav boli... 1/11/2008, 15:50

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Ne trebas na ovo vise odgovarat, s obzirom da smo prekinuli Wink

Hvala za sve odgovore
Ljubav boli... 74641

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | Nauka i Znanje | Astrology, Medium, Supernatural | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions