Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Evo i ja da pitam ...

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1VAZNO! Evo i ja da pitam ... 9/7/2008, 22:41

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

Evo i mene ovde sa pitanje :)
Rodjena sam 24.07.1985. u 06:30h (Beograd) a decko 13.12.1987. u 05:30h (Beograd).
Dve godine smo zajedno, imali smo krize do skoro i eto zanima me sta nam donosi buducnost i da li je ipak on moja sudbina.
Hvala!

2VAZNO! Re: Evo i ja da pitam ... 12/7/2008, 03:43

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

Juhuuu ima li koga ovde? :)

3VAZNO! Re: Evo i ja da pitam ... 19/7/2008, 01:10

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

Molim vas , da li moze neko da mi odgovori!!?

4VAZNO! Re: Evo i ja da pitam ... 27/7/2008, 03:30

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Evo i ja da pitam ... Natasa11

Ova veza nosi mnogo kvaliteta i ima sve mogucnosti za dugotrajnost.Sto se tice tvog pitanja vezano za tvoju sudbinu neminovno je da ste vas dvoje karmicki vezani pa tu donekle mozemo ga uvrstiti u sudbinskog partnera.Vasi sukobi ce se svakako nastavljati i u buducnosti i o tome nam pre svega govori aspekt njegovog SU i tvoje VE no i taj aspekt je lako prevazici razgovorom i dogovorom ali vas dvoje imate i aspekt njegovo SU konj. tvoj UR sto donosi dosta nesuglasica a koje proisticu pre svega od osecaja da bi ste jedno drugo da kontrolisete ili da jedno drugim zavladate,uslovno receno.
Ti si uzbudljiva mastovita i romanticna i kod njega pokreces dosta akcije i xzelje za ostvarenjem planova,vasi planovi i ideje lako se ostvaruju i kao tim vrlo ste aktivni i odlucni no problem dolazi kada jedno od vas dvoje pozeli da "vodi".
Problem je cak vise sa njegove strane no sa tvoje,u prncipu jedno drugom ispunjavate neke norme idealnog partnera ali njegova mana da se vrlo lako uvredi i tvoja da umes lako da prasnes nikako nece dugo drzati vodu i vasa veza ce sto dublja postaje sve cesce da zapada u krize.Sa njim moras da pazis kako postupas a on ce dotle uvek podrzavati tvoje ideje.Naravno ovde je jako dobar sklad sto je njegova kritika vrlo realna kada si ti u pitanju ali bitno je i to kako ce ti tu kritiku izneti.
Evo da skratim pricu problemi kod vas dvoje zapravo nicu iz sujete i jakog ponosa.Nastavljace se i u buducnosti ukoliko ne resite problem komunikacije i ukoliko on ne uspe da obuzda svoju sujetu,za to da li je on tvoja sudbina sigurno da jeste ali ne u kontekstu kako je pitanje postavljeno\,u svakom slucaju veza svakako ima buducnost i lako te moze odvesti u brak ali opet to je vec pitanje odluke Wink

http://aspektastro.org

5VAZNO! Re: Evo i ja da pitam ... 1/8/2008, 19:54

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

Eej hvala ti puno.Ima dosta istine u tome sto pises...
I hvala na odgovoru a i na savetu. pozdravslatki

6VAZNO! Re: Evo i ja da pitam ... 8/8/2008, 15:25

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Evo i ja da pitam ... 5898

http://aspektastro.org

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions