Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

ljubomora.....

+7
Villainess87airy
Natasa Bg
Maya87
inja
Rule
ribica
tina
11 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1ljubomora..... Empty ljubomora..... 31/7/2008, 03:49

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

najgora ljubomorna scena koju ste doziveli?
A koliko ste vi ljubomorni?

http://aspektastro.net

2ljubomora..... Empty Re: ljubomora..... 31/7/2008, 15:40

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

najgora sa bivsim deckom kad je hteo da me bije na sred ulice jer sam se javila i procavrljala sa dekom pre njega (bivsim,bivsim)...bas je hteo da me udari to ga je ucinilo bivsim odma ljubomora..... 631123
A ja jesam ljubomorna ali ne pokazujem....samo se zatamnim dok me ne prodje pale

http://www.aspektastro.net

3ljubomora..... Empty Re: ljubomora..... 2/8/2008, 03:39

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

Moje misljenje je:dobro je biti malo ljubomoran,jer to je znak da tu osobu zaista volis,medjutim biti previse ljubomoran ne znaci da volis ili da nevolis...nevalja preterivati u svemu pa ni u tome,jer niko nije nicija svojina,
preispitaj sebe,a ako zaista nekog volis i i dabih ga zadrzao pored sebe ljubav treba negovati kao i drugestvari u zivotu ljubomora..... 878830 ljubomora..... 5898 ljubomora..... 239264 :&+: o0o srceh

4ljubomora..... Empty Re: ljubomora..... 2/8/2008, 11:23

inja

inja
moderator
moderator

Ja na svu srecu nisam nikad nisam bila akter ljubomornih scena, a nadam se da necu ni biti. A da li sam ljubomorna..., pa mislim da sam malo tj. u nekim normalnim granicama .
Bilo bi interesantno da Alexandra napise koji su pokazatelji ljubomore ?

5ljubomora..... Empty Re: ljubomora..... 11/8/2008, 15:59

Maya87

Maya87
STAR clan
STAR clan

ja sam imala mnogo problema oko ljubomore, desilo se da sam sa bivsim deckom morala da da gledam u zemlju dok prolazimo kroz grad! Uzas!
samo sa jednim deckom nisam imala problema, cak je i mojoj majci rekao:
"Ja moram da prihvatim da se zabavljam sa lepom i pametnom devojkom, a moja ljubomora bi nas samo razdvojila"
tako da... ljubomora..... 382320
Inace, svako je ljubomoran - to je vise strah da ne izgubis dragu osobu, smo je pitanje kako to primenjujes Wink

6ljubomora..... Empty Re: ljubomora..... 24/9/2008, 11:35

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

Nikad nisam imala te ljubomorne scene sa strane svog dečka niti mislim da sam ih ja imala... Ali dešava se da sam ljubomorna, nekada, kao i on ali nikada nismo pravili scene jedno drugom već lepo kažemo jedno drugom ako nam nešto smeta pa se to i promeni....

7ljubomora..... Empty Re: ljubomora..... 9/1/2009, 00:59

Villainess87airy

Villainess87airy
clan
clan

Sa ljubomorom se zaobilazim.

8ljubomora..... Empty Re: ljubomora..... 21/2/2009, 23:51

lilitte

lilitte
aktivan clan
aktivan clan

ne pravim scene nikada, mozda zato sto ne znam, ali da sam ljubomorna to je sigurno
i to mnogo mnoooogooooooo ljubomora..... 276957 ljubomora..... 388401

9ljubomora..... Empty Re: ljubomora..... 23/2/2009, 02:03

Venera 04

Venera 04
clan
clan

Uhhhh.... ja sam uzasno ljubomorna.... ali cutim, ne pokazujem, pa tako jedem samu sebe! Grozno! scratch Suspect

10ljubomora..... Empty Re: ljubomora..... 5/3/2009, 00:49

boyanna :)

boyanna :)
clan
clan

Jaoooo moj dragi zna da bude taaaaaaaako ljubomoran,poludi ko god da mi se javi od drugova a da ih on ne poznaje,mada on postane tako nervozan,zna da ne smije nista da mi kaze ali se desi da ponekad to nase "prepiranje". traje po 24h,previse smo tvrdoglavi oboje,mada nista strasno.....ha a meni to smijesno...njemu je najgore kad se ja zamislim i ucutim,onda greote hoce da prevrne i nebo i zemlju da "se vratim u normalu"....priznajem ponekad sam preevise razmazena Wink

11ljubomora..... Empty Re: ljubomora..... 22/7/2009, 22:19

wexa

avatar
aspektastro tim
aspektastro tim

preterana ljubomora je bolest

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions