Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

STA mogu......

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1VAZNO! STA mogu...... 3/8/2008, 15:36

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

....da ocekujem na ljubavnom polju i kada? Koliko god detaljnije moze da se odgovori,tim bolje.


Rodjena sam 21.02.1977 u 19: 15 u Zemunu.

Mozda se ponavljam,ali ne zamerite,nisam neki vajni forumas.

Hvala u napred.

2VAZNO! Re: STA mogu...... 3/8/2008, 16:14

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

Lena tema ljubav ti je zakljucana za nove clanove,pogledaj pravila foruma
STA  mogu...... 74641
nadam se da ces se brzo snaci na forumu iako kazes da nisi neki vajni forumas...



Poslednji izmenio tmlavica dana 3/8/2008, 17:05, izmenjeno ukupno 1 puta

3VAZNO! pravila.... 3/8/2008, 16:42

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Ne mogu da nadjem pravila...
A u pregledu tema pise da je tema ljubav otkljucana...

Ili ja ne vidim dobro.

A i verovatno u pravilima pise da se ne nadam odgovoru.



Steta.

4VAZNO! Re: STA mogu...... 3/8/2008, 17:05

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

izvini moja greska ...nisam ostavila link...
https://aspektastro.bosnianforum.com/obavestenja-f3/pravilnik-foruma-t82.htm

evo izvoli procitaj...sigurno ne pise nigde da se ne nadas odgovoru STA  mogu...... 872738

5VAZNO! sta mogu... 3/8/2008, 17:18

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Znaci 5 tema i 10 postova...hm...

Potrudicu se

Kako ubacujete smajlije i ostale slikice?

6VAZNO! Re: STA mogu...... 3/8/2008, 17:23

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

IDI NA ODGOVORI DOLE U LEVOM DNU...MISLIM DA CES SE SNACI DALJE SAMA...AKO NE MOZES JAVI SE... STA  mogu...... 866569

7VAZNO! ??? 6/8/2008, 22:25

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Kako ovo cutanje da protumacim?

Da nemate vremena ili...?

8VAZNO! Re: STA mogu...... 8/8/2008, 15:54

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Cao draga moja,nisi mi precizirala nista tako da uzecemo u obzir da si sama jer po nekim pokazateljima bih tako i rekla.No sto se tice ljubavi odmah cu ti reci da do kraja ove godine situacija je manje-vise ista.
Namecu ti se neke druge sfere zivota koje moras da okoncas i resis napokon pa tako i u poslovnom smislu.|Ima ovde par nekih prilika ma da ce se sve na kraju ispostaviti da je polovicno ili da su nesto od tebe sakrili.Ovaj period mozganja i iscekivanja kod tebe tek sada zapravo pocinje a do tvog rodjendana vise neces biti u takvoj konfuziji kao sada stabilizovace se stanje doneces neke odluke a tu negde pojavice se i mogucnost ulaska u vezu.
Ima li pitanja na ovo posto imam utisak da sam vrlo konfuzno pisala scratch

http://aspektastro.org

9VAZNO! Re: STA mogu...... 8/8/2008, 16:19

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Za mene kao konzumenta,sve je razumljivo.... HVALA,HVALA,HVALA....

Da,sama sam.Ok,znaci da se fokusiram na posao ili sta god sl. To sam i predpostavila jer mi se tako neki tempo i namece.Dobro je i to.Bar nemam vremena da mnogo razmisljam.

Mene u stvari interesuje kada ce se i da li ce se pojaviti osoba sa kojom cu provesti ostatak zivota,tj.da li cu naci moju srodnu dusu,ili ce to biti sto "tako treba"...?I kakav ce taj neko biti,da li ga znam ,preko kog polja dolazi (prijetelji,posao..) i slicne stvari koje zensko mogu da interesuju...koliko moze to iz karte da se vidi.


Stvarno,hvala jos jednom,bas si me obradovala.

A za te druge sfere koje cu resavati moram pitanja da postavim u delu foruma koji se na datu oblast odnosi ili mogu da ovde dobijem odgovor,tj. otvara li mi se posao ,neka promena na tom polju..?

Ili trazim previse?

10VAZNO! Re: STA mogu...... 11/8/2008, 22:25

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Izgleda da radio emisija cini svoje...

Nemoj da zaboravis nas ovde....

11VAZNO! Re: STA mogu...... 15/8/2008, 16:16

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

STA  mogu...... 338500

Duso zamolila bih te ako nije problem da ih postavis na temi posao olaksava nam pregled foruma a i drugim clanovima.

STA  mogu...... 17435

P.S. Kako da vas zaboravim STA  mogu...... 354555 ni slucajno!

http://aspektastro.org

12VAZNO! ... 15/8/2008, 17:50

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Mene u stvari interesuje kada ce se i da li ce se pojaviti osoba sa kojom cu provesti ostatak zivota,tj.da li cu naci moju srodnu dusu,ili ce to biti sto "tako treba"...?I kakav ce taj neko biti,da li ga znam ,preko kog polja dolazi (prijetelji,posao..) i slicne stvari koje zensko mogu da interesuju...koliko moze to iz karte da se vidi.

Jel moze odgovor na ove "nedoumice."

STA  mogu...... 122133

13VAZNO! Re: STA mogu...... 20/9/2008, 14:09

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

iz natalne karte moze dosta toga da se vidi sto se bracnog partnera tice,krenes od edmog polja i to je opis samog braka pa i bracnog partnera,no da li ce taj s kim ces uci u brak i biti zaista tvoja srodna dusa to je druga prica a mi cemo poceti od tog sedmog i koga opisuje.
Vladar tvog sedmog polja je u Pis i opis tvog buduceg supruga je NE sam polozaj ovog polja nam pre svega daje tajnu vezu iz koje moze doci brak.Pre svega NE nam daje fizicki izgled tog muskarca te ne bi bilo cudno da apsolutno lici na osobu rodjenu u znaku Riba.Takodje tu potvrdu daje nam i prvi aspekt MES koji obrazuje sa VE gde se obe ove planete nalaze u 7.Tako da draga moja opis tvog muskarca je prilicno jasan,privlacnost ce biti sigurno jaka sto se fizickog izgleda tice i u tom pogledu ispunice sva tvoja ocekivanja.Kakav ce taj brak biti to mozemo da zakljucimo na osnovu odnosa vladara 1 i 7 polja a vladar tvog 1 je MER koji pravi opustajuci aspekt sekstila sa NE te nece ovaj brak biti mirna voda ali nije ni problematican,tu mozemo svrstati ovaj polozaj u jedan normalan bracni odnos sa svim usponima i padovima.Takodje tu moramo pogledati i samog muskarca,odnosno muskarce kakvi ce te privlaciti i kakvi te privlace a to nam pre svega govori 5 polje ali i planete u njemu MA konj. MER su pokazatelj mladjeg muskarca.

http://aspektastro.org

14VAZNO! Re: STA mogu...... 20/9/2008, 16:14

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Puno hvala,mada dok sam ukapirala sta ti znaci ovo NE, isppresecala sam se...

Stvarano hvaal jos jednom STA  mogu...... 679538

15VAZNO! Re: STA mogu...... 20/9/2008, 16:19

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

STA  mogu...... 186744 Neptun da ne pisem celu rec sa skracenicama mi je lakse Wink

Nema na cemu i tako si me cekala vecnost STA  mogu...... 679538

STA  mogu...... 872738

http://aspektastro.org

16VAZNO! Re: STA mogu...... 20/9/2008, 19:44

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

He,he ukapirala sam,posle nekoliko puta citanja iste recenice...

Elem,budem li jos koji put procitala tvoj odgovor doci cu u iskusenje da te pitam jos sto sta.

Pozdravljam te STA  mogu...... 17435

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions