Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

U zdravom telu,zdrav duh..

+3
Gogi
inja
Lena
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1U zdravom telu,zdrav duh.. Empty U zdravom telu,zdrav duh.. 4/8/2008, 18:59

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Da li vezbate? Imate li uopste zelju da to radite ili se koristite izgovorom da nemate vremena?
Radite li to kod kuce ili vise volite da idete u fitnes centre? Sta volite,aerobik,step,pilates,teretanu.....?

inja

inja
moderator
moderator

Lena ::Da li vezbate? Imate li uopste zelju da to radite ili se koristite izgovorom da nemate vremena?
Radite li to kod kuce ili vise volite da idete u fitnes centre? Sta volite,aerobik,step,pilates,teretanu.....?

Citav zivot se bavim nekom fizickom aktivnoscu i bilo bi mi cudno da je drugacije... Posao mi je vezan za vezbanje, pa nema izgovora...
Inace imam ja neke svoje faze tokom godine, pa pravim mix trcanja, teretane, malo gimnasticiranja i naravno istezanja...
Super mi je osecaj kad nervozu izbacim kroz vezbanje i baterije napunim pozitivnom energijom.
Naravno nadje se i neki dan kada ne radim nista, ali tada punoooo... hodam.
Nisam sigurna koji su astro pokazatelji toga, ali cini mi se da je Mars krivac... Jeste da je u 2.kuci, ali pravi dosta aspekata...

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

Nema zivotabez fizicke aktivnosti,ja bas nisam gradjen za fitnes Razz tako da vise volim teretanu,bicikl i trcanje to je moja kombinacija od kada znam da postojim sunny

http://tarot.aspektastro.net/

007

007
aktivan clan
aktivan clan

Biciklllll......dosta godanja i ponekad teretana, ali to me mrziiii......

Maya87

Maya87
STAR clan
STAR clan

Dosta radim, ali predvece volim da se setam... i to dosta... Wink ali vikendom volim da odigram partiju tenisa U zdravom telu,zdrav duh.. 647677

6U zdravom telu,zdrav duh.. Empty ... 5/8/2008, 18:26

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Onima koji bi hteli da budu u kondiciji,a mrzi ih da idu u neki fitnes centar,toplo preporucujem CD sa vezbama Cindy Craford. Traje manje od 1h,ne treba vam puno prostora,ako ste iole mrsaviji efekti su brzo vidljivi...Ali treba snage.

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

Lena ::Onima koji bi hteli da budu u kondiciji,a mrzi ih da idu u neki fitnes centar,toplo preporucujem CD sa vezbama Cindy Craford. Traje manje od 1h,ne treba vam puno prostora,ako ste iole mrsaviji efekti su brzo vidljivi...Ali treba snage.

Ja vezbam sa njom....star snimak iz devedesetih jer taj?

Ma ubija kako dobre vezbe a ne treba ti nista par knjiga umesto stepera,dve flase vode umesto tegova i jedna stolica....ono sa stolicom zateze guzu liou*

Jel na taj snimak mislis?

http://www.aspektastro.net

8U zdravom telu,zdrav duh.. Empty .... 6/8/2008, 14:00

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Imam stari CD.Na omotu je ona u srvenom kupacem kostimu.Ali nema stepera u programu vezbi.Znam da su posle tog Cd-a izasle nove verzije u kojima ima elemenata borilackih vestina.Tako mi je bar drugarica rekla,nisam imala priliku licno da pregledam vezbe.Ali ovu verziju koju imam, ne bih menjala.

EXTRA je. Kad zavrsis tu je tvoje kupatilce,sredis se....Milina


Zaboravih,verujem da mislimo na isti CD.

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

trenutno i ja vezbam uz Sindi, jer mislim da je odlicna i vezbe joj nimalo nisu lake.brzo se vide rezultati.
ali svima bih preporucila jogu, koja je sjajan vid rekreacije-em zateze, em se covek oseca jako dobro, zaista se uspostavlja ravnoteza duha i tela.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions