Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

ima li sanse, ili je ipak...

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1nova tema ima li sanse, ili je ipak... 21/8/2008, 02:13

pepper_tnt

pepper_tnt
STAR clan
STAR clan

...bolje da ne gajim iluzije...?
I ne gajim neke velike, iskreno, jer je i pitanju neko sa kim (sticajem okolnosti) delim dobar deo svakodnevice.
No, kako u nekom svom ipak romanticnom poimanju ljubavi i zivota tezim da nadjem Mr. Pravog, a uvidjam da je on jedina osoba koju zaista smatram ispravnom, moralnom, ljudskom i cistom dusom (i privlacnom ima li sanse, ili  je ipak... 382320 ), a ne znam kako on mene vidi, at all ima li sanse, ili  je ipak... 31280 , samo me zanima, te ako stignete, bacite pogled, a time i mene iz rebusa:
- ja: 23.06.1971. u 23:40 BGdu
- on: 31.08.1979. u 10:45 u BGdu
???????????????
ima li sanse, ili  je ipak... 872738

pepper_tnt

pepper_tnt
STAR clan
STAR clan

ima li sanse, ili  je ipak... 549918
... samo meni niko nece da odgovori, a pitala sam vas i putem sms-a... i tamo mi niko nije odgovorio (valjda servis ne radi...)
:) :) :)))))))

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

ima li sanse, ili  je ipak... 338500

draga moja koliko ja vidim veci deo svakodnevnice zasigurno delite u poslovnom smislu,kako on tebe vidi svakako vrlo slicno kao i ti njega.Njegove emocije su takodje uzdrmane i ja ne bih rekla da ovde nema nikakvih sansi za vas dvoje.Dok njegova karta je jako zaniomljiva ima prilicno jak stelijum u 10 sto kod tebe dolazi upravo u 6 pa i vasa poslovna saradnja je jako bliska a sto se njega tice ume da bude jako komlikovan.
U svakom slucaju rebus ovde nije toliko komlikovan samo je pitanje kada ce doci do spontane situacije koja ce vam oboma rasclaniti dosta stvari.Svakako mogla bi da mu das do znanja da si zainteresovana jer koliko po njemu mozemo da zakljucimo deluje vrlo smelo ali nije sve bas tako kako izgleda treba njega pogurati.

http://aspektastro.org

pepper_tnt

pepper_tnt
STAR clan
STAR clan

ima li sanse, ili  je ipak... 846545
... mislim ja da ce tesko doci dovoljnog nivoa zeljene spontanosti...
ALI ODGOVOR MI SE ITEKAKO DOPADA, DAJE NADU i RESAVA NEDOUMICU...!
MNOGO TI
ima li sanse, ili  je ipak... 17435 Alex

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions