Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pozdrav svima i ako moze pomoc

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

bambi82

avatar
STAR clan
STAR clan

Cao, nova sam na ovom forumu. Jako me interesuje astrologija i jako verujem u nju.

Ako moze neko da mi malo pomogne i nesto kaze vezano za moju ljubav. Vec dugo sam nesrecna u ljubavi... i ceo taj ljubavni zivot mi je jako komplikovan...

Rodjena sam 28.01.1982 u 12:24, Beograd

Hvala unapred

Cmok

2Pozdrav svima i ako moze pomoc Empty Ne znam sta da ti kazem...? 6/4/2008, 01:44

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

da ja ne bih pisala knjigu,neko konkretno pitanje mila, ili da sazmem onako po malo... scratch

http://aspektastro.org

bambi82

avatar
STAR clan
STAR clan

Astrolog ::da ja ne bih pisala knjigu,neko konkretno pitanje mila, ili da sazmem onako po malo... scratch

Bilo bi super onako po malo :)

Cmok

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

od svega po malo mogu da ti kazem da su sve tvoje ljubavi bile skrivene,zabranjene,sa nekim problemima ili neuzvracene u istoj meri sto je opet i sasvim realno s obzirom da si pravi idealista kada su partneri u pitanju.Da li su stalno nesto tebe lagali ili si i ti lagala po malo to je bas diskutabilno ali sve su ti veze uvijene u neku mistiku.Zavodljiva si jako ali ne snalazis se sa time bas najbolje,nisi posebno zadovoljna sobom a pri tom mana ti je sto uvek trazis krivca u sebi i opravdanja za druge :oregonian_bear
Evo kada gledamo malo tvoje prosle godine,06/07 nije bas ostavilo dobre utiske kada je ljubav u pitanju,razocarenja i sve se tu nesto iznenada dogadjalo i bez najave.|A evo,ne samo kada je ljubav u pitanju i odnosi u porodici su se iskomplikovali.08 je samo pocetak boljeg perioda koji nastupa tek krajem ove godine i tu ces osetiti pomak na svakom polju.Trebala bi da se zauzdas kada su emocije u pitanju,tvoja ocekivanja te bacaju u razocarenja.I ma sta radila kada se ove godine pojavi mogucnost ulaska u vezu ,a mozda je cak i obnavljanje neke stare veze u pitanju,nemoj je zapocinjati seksualno.A ova 08 posebno istice tvoju seksualnost iskoristi tu harizmu maksimalno ali ne upustaj se u neke "slobodnjacke" veze jer nece nista ispasti kako ces ti ocekivati.Vrlo si emotivna....

:oregonian_bear

http://aspektastro.org

bambi82

avatar
STAR clan
STAR clan

Astrolog ::od svega po malo mogu da ti kazem da su sve tvoje ljubavi bile skrivene,zabranjene,sa nekim problemima ili neuzvracene u istoj meri sto je opet i sasvim realno s obzirom da si pravi idealista kada su partneri u pitanju.Da li su stalno nesto tebe lagali ili si i ti lagala po malo to je bas diskutabilno ali sve su ti veze uvijene u neku mistiku.Zavodljiva si jako ali ne snalazis se sa time bas najbolje,nisi posebno zadovoljna sobom a pri tom mana ti je sto uvek trazis krivca u sebi i opravdanja za druge :oregonian_bear
Evo kada gledamo malo tvoje prosle godine,06/07 nije bas ostavilo dobre utiske kada je ljubav u pitanju,razocarenja i sve se tu nesto iznenada dogadjalo i bez najave.|A evo,ne samo kada je ljubav u pitanju i odnosi u porodici su se iskomplikovali.08 je samo pocetak boljeg perioda koji nastupa tek krajem ove godine i tu ces osetiti pomak na svakom polju.Trebala bi da se zauzdas kada su emocije u pitanju,tvoja ocekivanja te bacaju u razocarenja.I ma sta radila kada se ove godine pojavi mogucnost ulaska u vezu ,a mozda je cak i obnavljanje neke stare veze u pitanju,nemoj je zapocinjati seksualno.A ova 08 posebno istice tvoju seksualnost iskoristi tu harizmu maksimalno ali ne upustaj se u neke "slobodnjacke" veze jer nece nista ispasti kako ces ti ocekivati.Vrlo si emotivna....

:oregonian_bear

Hvala ti ovo mi mnogo znaci i stvarno je sve tacno. Oduvek imam stvarno neke skrivene ljubavi pa i ova koja traje godinama je bas takva. Postavila bih jos jedno pitanje ako nije problem . Interesuje me vec duze sam u nekoj "vezi" tj. trenutno smo kao raskinuli pa me interesuje da li ce biti neko pomirenje ili je ovog puta stvarno kraj. On je lav-vodolija.

Hvala u napred i mnogo bi mi znacilo da dobijem bilo kakav odgovor za ovo.

Pozdrav

bambi82

avatar
STAR clan
STAR clan

Ja ponvavljam pitanje posto ste me zaboravili
Astrolog je napisao/la:
od svega po malo mogu da ti kazem da su sve tvoje ljubavi bile skrivene,zabranjene,sa nekim problemima ili neuzvracene u istoj meri sto je opet i sasvim realno s obzirom da si pravi idealista kada su partneri u pitanju.Da li su stalno nesto tebe lagali ili si i ti lagala po malo to je bas diskutabilno ali sve su ti veze uvijene u neku mistiku.Zavodljiva si jako ali ne snalazis se sa time bas najbolje,nisi posebno zadovoljna sobom a pri tom mana ti je sto uvek trazis krivca u sebi i opravdanja za druge :oregonian_bear
Evo kada gledamo malo tvoje prosle godine,06/07 nije bas ostavilo dobre utiske kada je ljubav u pitanju,razocarenja i sve se tu nesto iznenada dogadjalo i bez najave.|A evo,ne samo kada je ljubav u pitanju i odnosi u porodici su se iskomplikovali.08 je samo pocetak boljeg perioda koji nastupa tek krajem ove godine i tu ces osetiti pomak na svakom polju.Trebala bi da se zauzdas kada su emocije u pitanju,tvoja ocekivanja te bacaju u razocarenja.I ma sta radila kada se ove godine pojavi mogucnost ulaska u vezu ,a mozda je cak i obnavljanje neke stare veze u pitanju,nemoj je zapocinjati seksualno.A ova 08 posebno istice tvoju seksualnost iskoristi tu harizmu maksimalno ali ne upustaj se u neke "slobodnjacke" veze jer nece nista ispasti kako ces ti ocekivati.Vrlo si emotivna....

:oregonian_bear


Hvala ti ovo mi mnogo znaci i stvarno je sve tacno. Oduvek imam stvarno neke skrivene ljubavi pa i ova koja traje godinama je bas takva. Postavila bih jos jedno pitanje ako nije problem . Interesuje me vec duze sam u nekoj "vezi" tj. trenutno smo kao raskinuli pa me interesuje da li ce biti neko pomirenje ili je ovog puta stvarno kraj. On je lav-vodolija.

Hvala u napred i mnogo bi mi znacilo da dobijem bilo kakav odgovor za ovo.

Pozdrav

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Veliki pozdrav draga moja,
ovo mogu da gledam samo preko tebe a to smo vec pogledali gore,bez datuma,sata i mesta rodjenja tesko da mozemo napraviti neko predvidjanje za njega....zao mi je.
Nabavi mi sat,datum,godinu i mesto rodjenja pa da onda pravimo uporedni

http://aspektastro.org

bambi82

avatar
STAR clan
STAR clan

Astrolog ::Veliki pozdrav draga moja,
ovo mogu da gledam samo preko tebe a to smo vec pogledali gore,bez datuma,sata i mesta rodjenja tesko da mozemo napraviti neko predvidjanje za njega....zao mi je.
Nabavi mi sat,datum,godinu i mesto rodjenja pa da onda pravimo uporedni


Nazalost nemam sat imam samo datum, nadam se da moze nesto i iz ovoga da se vidi 17.08.1973.

Pozz i hvala :)

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

tesko draga moja,
to sve onda dodje nagadjanje a ja to ne volim da radim..."Moze biti ali ne mora da znaci"
Moze da se vidi malo o njemu ali nikako ne mogu da odgovorim na postavljeno pitanje samo sa tim podacima,pa nemam cak ni mesto rodjenja mila...(?!) f^

http://aspektastro.org

bambi82

avatar
STAR clan
STAR clan

Astrolog ::tesko draga moja,
to sve onda dodje nagadjanje a ja to ne volim da radim..."Moze biti ali ne mora da znaci"
Moze da se vidi malo o njemu ali nikako ne mogu da odgovorim na postavljeno pitanje samo sa tim podacima,pa nemam cak ni mesto rodjenja mila...(?!) f^

Mislim da je Bgd i da je podznak Vodolija

Hvala

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions