Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

koju knjigu trenutno citate?

+7
sanjalica
Gogi
inja
mirjanamp
draganica
Lena
nika-bgd
11 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1koju knjigu trenutno citate? Empty koju knjigu trenutno citate? 21/8/2008, 15:32

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

"Balada o bohoreti" od Gordane Kuic

Guest

Anonymous
Gost

UVIJEK SE VRACAM KNJIGAMA OD HESEA,A NEKU NOVU KNJIGU NISAM
VEC DUGO PROCITALA.
CITAM NEKE CLANKE SA RAZNIH SAJTOVA I TO JE TO.

zvezdasl zvezdasl zvezdasl zvezdasl zvezdasl

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Na "cekanju" su mi Vizantijske slike,autor Sarl Dil.

Pa videcemo vredi li...

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

javi Leno kakva je knjiga.
vredi li citati ili ne.

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Hocu,bez brige Wink

draganica

draganica
STAR clan
STAR clan

"Hazarski recnik" Milorad Pavic ovo mi je treci put....nesto me je povuklo da opet procitam

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

Kuca u Puertu-
provejava duh spanije, malo melanholicno ali prija. koju knjigu trenutno citate? 973100 ljubiteljima knjige

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Upravo sam procitala "Majstor i Margarita" Bulgakov, nahvalili su mi je, ali se meni i nije bas dopala. Isto kao da mi je nedostajalo recenica dok sam je citala.....mozda je do mene, nisam skontala sta je pisac htio reci Question Question

Gost

Anonymous
Gost

Meni je citanje opsesija!!!!!!!!!
Naime ne,mogu zaspat ako ne,sto ne,procitam,sve pasem kao prava BJELA KOZA(JARAC).
Kad se probudim ja pojma nemam sta sam citala!!!!!!!!!!!!!!!!! koju knjigu trenutno citate? 973100

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

mirjanamp ::Upravo sam procitala "Majstor i Margarita" Bulgakov, nahvalili su mi je, ali se meni i nije bas dopala. Isto kao da mi je nedostajalo recenica dok sam je citala.....mozda je do mene, nisam skontala sta je pisac htio reci Question Question


davno sam je citala.. neobicna je... preplicu se mistika i realnost ii upravo to sto si rekla puno puta nesto nedostaje... koliko mi se cini pisac nam je ostavio sansu da sami doslikamo.
ni ja je nisam bas skontala... dobro si me podsetila.. uzet cu je ponovo da vidim kako ce sad biti.

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

Lori ::Meni je citanje opsesija!!!!!!!!!
Naime ne,mogu zaspat ako ne,sto ne,procitam,sve pasem kao prava BJELA KOZA(JARAC).
Kad se probudim ja pojma nemam sta sam citala!!!!!!!!!!!!!!!!! koju knjigu trenutno citate? 973100

hajde lori preporuci nesto dobro za citanje koju knjigu trenutno citate? 973100

inja

inja
moderator
moderator

Trenutno nista ne citam, a zadnje sto citah je "Najvece cudo na svetu" - Og Mandino

Guest

Anonymous
Gost

inja ::Trenutno nista ne citam, a zadnje sto citah je "Najvece cudo na svetu" - Og Mandino

I KAKO TI SE DOPALA KNJIGA?
MISLIM DA SAM JE JA DAVNO PROCITALA,ALI SE NE SJECAM.
DA LI JE TUZNA?

inja

inja
moderator
moderator

dragana ::
inja ::Trenutno nista ne citam, a zadnje sto citah je "Najvece cudo na svetu" - Og Mandino

I KAKO TI SE DOPALA KNJIGA?
MISLIM DA SAM JE JA DAVNO PROCITALA,ALI SE NE SJECAM.
DA LI JE TUZNA?

Najvece cudo na svetu - Povratak staretinara , meni nije tuzna knjiga... na divan nacin je provucena psihologija i cini mi se da bi je bas trebalo citati kada nas uhvati zuta minuta, ja je bar tada citah. Prica o coveku koji je dotakao dno, sve izgubio, dom, porodicu, samog sebe i podigao se iz pepela pisajuci. Prica da svako ko je zdrav moze izvuci iz sebe maximum samo ako to zeli.
Svidja mi se deo iz Bozijeg memoranduma... "...Tajna koju si na rodjenu cuo i potom zaboravio... Ti si moje najvece cudo! Ti si najvece cudo na svetu !..."
Knjiga je sjajna, cak i za one koji ne vole psihologiju - ovo je divno napisano.

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

citat cemo po preporuci...
ako imas jos neki dobar naslov predlozi... spremam se za odmor pa zelim poneti nesto provereno.
unapred hvala.

pozdrav za inju!!!!

inja

inja
moderator
moderator

nika-bgd ::citat cemo po preporuci...
ako imas jos neki dobar naslov predlozi... spremam se za odmor pa zelim poneti nesto provereno.
unapred hvala.

pozdrav za inju!!!!
Pa nisam ja bas neki knjiski moljac, imam ja te faze kad citam i faze kad nista ne citam...
A za odmor, ma ne bih ja da drugima kvarim odmor predlozima... , ukusi su razliciti... pozdravslatki

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

ljudi pa cita li iko ista.... a sajam knjiga je u toku.
ocekujem predloge dobre literature. pozdravslatki

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Eto sad si me podsjetila na sajam, pa sam malo tuzna sto necu moci ici:(....ali nema veze, sin je bolji od svake knjige.....nego, pridruzujem se ocekivanjima da napisete naslov neke dobre knjige. Ja sam, cini mi se prije 2 godine na sajmu uzela knjigu "Badem" Nedzma....jaaaako mi se dopala.A opet mojoj prijateljici nije uopste. Radi se o sexualnom zivotu zena u Arapskim zemljama, ja sam se jako iznenadila kako je zena opisala svoj zivot, nikada ne bih rekla da i one imaju svoje misljenje, da je feminizam i kod njih u razvoju:)
dakle, zavisi sta ko voli, kao sto rekoh,mene je knjiga odusevila.

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

Ja sam sad na "Jagode sa slagom" Jelene Tinske i mogu da kazem....NIJEEE LOOSSEEE

http://tarot.aspektastro.net/

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

Gogi ::Ja sam sad na "Jagode sa slagom" Jelene Tinske i mogu da kazem....NIJEEE LOOSSEEE

hvala Gogi na preporuci.
Ja citam Kupe za dame, Anita Nair....
prava zenska knjiga sa mnogo pitanja, razmisljanja i nedoumica.
pozdrav svima.

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

upotreba coveka od Aleksandra Tisme.
vredi procitati.

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

kaludjer koji je prodao svoj ferari.

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

hiljadu cudesnih sunaca.

sanjalica

sanjalica
clan
clan

Secas me se ? / Sofi Konselo

wexa

avatar
aspektastro tim
aspektastro tim

Zasto muskarci vole kucke -poucno!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions