Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li je on "taj"?

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Da li je on "taj"? Empty Da li je on "taj"? 5/4/2008, 22:42

inja

inja
moderator
moderator

Evo mene i na ovoj novoj adresi foruma i prvo da pohvalim promenu izgleda, zaista je super!
A sad moje pitanje (opet isto,posto nisam dobila odgovor)... Ja sam rodjena 7.10.1971 u 11:20h , Uzice;
On 11.6.1975 u 04:05 , Beograd.
Moze li ova veza preci u brak (mada je sada u zastoju) ?
Njegove 4 planete su u mom 7.polju (Merkur, Sunce, Mesec, Saturn, pa i Fortuna). U njegovom 5.polju je moj stelijum (Merkur, Sunce, Uran),pa i Lilit, Venera, Pluton.
Asc - Dsc su nam suprotni, pa zatvaramo krug. A i veza preko cvorova postoji... Hocemo li prevazici ovaj zastoj koji je po meni splet okolnosti?
Hvala unapred...

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

OK ne znam kakav je zastoj tu u pitanju no kada i pogledamo odvojene karte i solarne godine,moras priznati da nije bas sjajan period za ulazak u brak ove godine.| U tvom solaru vidis i sama,bas sada bi htela da se pokrene to pitanje da "krojis" planove za buducnost vase veze...nije period za to.pogledaj njega...
Da li je on taj na to pitanje si sreco moja sama sebi vec odgovorila Da li je on "taj"? 679538
Jeste dobra kombinacija,sve ovo lako moguce je da ce i da rezultira brakom no za sada ja bih ti savetovala ostanite u toj stagnaciji jos tri meseca.Ovde si ti vise problem ovog zastoja nego on,ok doslo je do lose komunikacije,mozda je malo nerazuman ali sve to treba ostaviti da odstoji bas kako jeste za sada.Pogledaj samo njega,posto vidim da pratis,i njemu od rodjendana emocije se bitno menjaju na bolje ali nisu tu ni emocije frka vec sami planovi na tom polju.
Sto se braka tice to stoji ali sad opet tvoja je dluka tu u pitanju ovako astroloski,draga moja,pa i sama vidis da imate sve predispozicije Da li je on "taj"? 679538

http://aspektastro.org

3Da li je on "taj"? Empty Re: Da li je on "taj"? 6/4/2008, 08:16

inja

inja
moderator
moderator

drunken Hvala ti puno na odgovoru! To sto ja kao nesto povezujem su samo truncice (pokusavam skapirati astroloska znacenja).
Priznajem ja jesam problem tj. moja zatvorenost u iskazivanju emocija , ali promenicu ja to! Wink Mali problem je i to sto zivimo u razlicitim gradovima, mada ja imam planove da se preselim. Shvatila sam da sada nije trenutak za brak, dok se ne rese njegovi problemi oko posla i faza odvajanja od roditelja.
Obecavam da cu poslusati tvoj savet i pustiti da prodje ova faza! Da li je on "taj"? 679538 Jos jednom hvala ti puno... na odgovoru! Ljubac!

4Da li je on "taj"? Empty Re: Da li je on "taj"? 9/4/2008, 06:23

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Nema na cemu draga moja,zato smo tu Wink

http://aspektastro.org

5Da li je on "taj"? Empty Re: Da li je on "taj"? 2/7/2008, 19:26

inja

inja
moderator
moderator

Astrolog :: Da li je on "taj"? 679538
...no za sada ja bih ti savetovala ostanite u toj stagnaciji jos tri meseca.Ovde si ti vise problem ovog zastoja nego on,ok doslo je do lose komunikacije,mozda je malo nerazuman ali sve to treba ostaviti da odstoji bas kako jeste za sada.Pogledaj samo njega,posto vidim da pratis,i njemu od rodjendana emocije se bitno menjaju na bolje ali nisu tu ni emocije frka vec sami planovi na tom polju.
Da li je on "taj"? 679538

Draga Alex, kao sto si i rekla... 3 meseca i doslo je do pozitivnog pomaka..., a verujem da ce se i dalje ici u tom pozitivnom pravcu... bicu strpljiva... Da li je on "taj"? 372510 Da li je on "taj"? 973100

6Da li je on "taj"? Empty Re: Da li je on "taj"? 6/7/2008, 13:51

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Draga moja bice sve ok samo malo strpljenja i zelje... Da li je on "taj"? 878830

http://aspektastro.org

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions