Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » razno » KORPICA » ljubav/korpa » CUDNE STVARI

CUDNE STVARI

+2
lavica
elenna
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1CUDNE STVARI Empty CUDNE STVARI 29/8/2008, 19:34

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

stvari.
Radila sam tri godine u jednoj adv.kancelariji, muškarac koji mi je bio gazda je malo stariji. Odnos među nama je bio skroz bolestan, u smislu da nije bio čisto poslovni odnos, ali nikada nisu prešle granice na neku drugu stranu, stalno je postojala neka napetost, nešto u vazduhu,…
Moj odlazak je završen jako ružno, bilo je mnogo svađe, ružnih reči I sa jedne I sa druge strane.
Jas am sve vreme I sada osecam nešto, ne znam da li je u pitanju emocija ili samo strast, ali mislim da me užasno privlači.
Pre dve nedelje je odjednom počeo da mi šalje čudne poruke I da predlaže da se vidjamo u 1 noću, itd.Imam želju da probam sa njim nešto, nisam ni sama sigurna šta tačno, a sa druge strane pošto mislim da je loš čovek kada je posao u pitanju, privatno zaista ne znam kakav je, plašim se da mi ne smešta nešto. On u kancelariji gde sam sada vidi konkurenciju, I nije mu bilo svejedno što sam tu.
Znam da odluku moram sama doneti, samo mi treba astro savet u smislu kako sun am zvezde naklonjenje
Puno će mi značiti svaki odgovor, jer sam sva sluđena, I u totalnom haosu.
Odnosno mislim da sam se yaljubila, da je bilo nekih indicija, i da sada nema nista od svega
On je u međuvremenu prestao da se javlja, iygleda da se ili uplasio ili naljutio, ali yanemeo a ja sam poludela, šta se ovde moye ocekivati
On je 1.9.1971., Beograd u 16 35
https://2img.net/r/ihimizer/img99/935...p568251ib6.gif

Jas am 31.1.1974., Beograd, 15 I 30
Jas am 31.1.1974., Beograd, 15 I 30

https://2img.net/r/ihimizer/img99/874...ohp5559ur8.gif

2CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 6/9/2008, 12:09

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

Dajte molim pomoyite mi
na ivici sam nerava, psihicki me ubija sve ovo
naravno ko moye i ima vremena bila bih do neba yahvalan

3CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 6/9/2008, 12:20

Gost

Anonymous
Gost

epetrovic ::stvari.
Radila sam tri godine u jednoj adv.kancelariji, muškarac koji mi je bio gazda je malo stariji. Odnos među nama je bio skroz bolestan, u smislu da nije bio čisto poslovni odnos, ali nikada nisu prešle granice na neku drugu stranu, stalno je postojala neka napetost, nešto u vazduhu,…
Moj odlazak je završen jako ružno, bilo je mnogo svađe, ružnih reči I sa jedne I sa druge strane.
Jas am sve vreme I sada osecam nešto, ne znam da li je u pitanju emocija ili samo strast, ali mislim da me užasno privlači.
Pre dve nedelje je odjednom počeo da mi šalje čudne poruke I da predlaže da se vidjamo u 1 noću, itd.Imam želju da probam sa njim nešto, nisam ni sama sigurna šta tačno, a sa druge strane pošto mislim da je loš čovek kada je posao u pitanju, privatno zaista ne znam kakav je, plašim se da mi ne smešta nešto. On u kancelariji gde sam sada vidi konkurenciju, I nije mu bilo svejedno što sam tu.
Znam da odluku moram sama doneti, samo mi treba astro savet u smislu kako sun am zvezde naklonjenje
Puno će mi značiti svaki odgovor, jer sam sva sluđena, I u totalnom haosu.
Odnosno mislim da sam se yaljubila, da je bilo nekih indicija, i da sada nema nista od svega
On je u međuvremenu prestao da se javlja, iygleda da se ili uplasio ili naljutio, ali yanemeo a ja sam poludela, šta se ovde moye ocekivati
On je 1.9.1971., Beograd u 16 35
https://2img.net/r/ihimizer/img99/935...p568251ib6.gif
Evo,draga moja ,ja cu ti odgovorit,ne,tribaju ti ,nikakve zvizde,natal i to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZABORAVI GA!!!!!!!!!!!!!!!mozes ti to sa svojih 34 godinice!!!!!!!!!!!!!!!!!
CUDNE STVARI 920233


Jas am 31.1.1974., Beograd, 15 I 30
Jas am 31.1.1974., Beograd, 15 I 30

https://2img.net/r/ihimizer/img99/874...ohp5559ur8.gif

4CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 6/9/2008, 14:22

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

Naravno da mogu, ali mi je yao, jer nikada do sada nisam osetila da me neko toliko privlaci, a sa svojih 34 godine ja jos nisam nikada osetila ljubav

5CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 6/9/2008, 14:53

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

DUSO,DA BI TI NEKO ODGOVORIO MORACES DA PROCITAS PRAVILNIK FORUMA...
https://aspektastro.bosnianforum.com/obavestenja-f3/pravilnik-foruma-t82.htm
pozdravslatki

6CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 6/9/2008, 14:58

Guest

Anonymous
Gost

JA TI PREDLAZEM DA ODES DO CRKVE I DA ZAPALIS SVIJECU ZA NJEGOVO DOBRO.
A POSLE ZAPALI I ZA SVOJ MIR.

7CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 6/9/2008, 18:56

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

Dragana isla sam u crkvu naravno

8CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 11/9/2008, 00:30

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

ljudi ako mi neko uskoro ne odgovori, ja sam luda

9CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 20/9/2008, 15:42

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

CUDNE STVARI 1971ep10

pa draga moja meni je ovde privlacnost jasna njegov ASC je u tvom 7 polju a pre svega pravi aspekt sa tvojom VE koja je pri tom ima polozaj na 29 Cap pa nije ciuo sto te upravo to otezavanje privlaci kod njega.Pored svega ja bih ti savetovala da rasclanis sa sobom sta ti tacno zelis sa njim ili je to samo radoznalost i recimo ta fizicka privlacnost razlog zasto se ti toliko mucis.Pre svega gledajuci samo njegovu kartu njegov MA na ASC nije jako lep polozaj za muskarca u ovom slucaju ta njegova borbena i agresivna strana i jeste ono sto je tebe privuklo.Naravno na tebi je da odlucis ali ovde ne vidimn nikakve pokazatelje koji bi nas naveli na pomisao da mozete ostvariti jaku i stabilnu vezu.Pre svega on je osvetoljubljiva osoba pa ja ne bih iskljucila ni to jer i kada bi usla u vezu sa njim ne bi mu promaklo da ti "nabija" svadju koja se dogodila i probleme vezano za posao.Ne znam da li da gledamo i njegov brak,to ti odluci ali za sda slozila bih se sa Lori da bi trebalo da se skoncentrises na sebe i druge muskarce ovo noije idealan odabir za tebe....a onda opet mozda i jeste jer sve je ovo prepuno komplikacija i trzavica a ti opet do nekle i to volis u vezama.

http://aspektastro.org

10CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 22/9/2008, 15:05

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

kako ja mogu njemu prici

11CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 22/9/2008, 15:40

neniti

neniti
V.I.P clan
V.I.P clan

Ne otvaraju se postovi, ne znam zasto. Kako mu mozes prici? Pa lako/ odes kod njega u ofis, ali sto ce ti to ako te kulira i sama kazes da je mutan tip? Ljubav ce doci, ne brini.

12CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 24/9/2008, 11:01

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

Ja bih želela da progovorim sa njim, jer mislim da je nešto ljut, da sam ja rekla neku glupost, a mnogo sam ih rekla zbog čega se on povukao, koji je najbolji način da ga odobrovoljim, jer ne mogu tek tako pustiti da ode, a do sada sam izgrešila sve živo

13CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 24/9/2008, 17:56

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

MISLIM DA TI JE TO DOVOLJAN POKAZATELJ DA NE TREBA NISTA DA PREDUZIMAS STO SE NJEGA TICE....KAD JE NESTO OD SAMOG STARTA LOSE KRENULO NIKAKO SE NE MOZE DOBRO ZAVRSITI.....

14CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 25/9/2008, 16:57

inja

inja
moderator
moderator

"...Ako nekog jako volis - oslobodi ga, ako ti se vrati - tvoj je zauvek, ako se ne vrati - nije ni bio rodjen da bude tvoj..."
Ja ne volim davati savete ( u vezi ljubavi ), samo iz nekog skromnog iskustva znam da nekada ne treba insistirati na nekim stvarima jer to izazove kontra efekat u odnosu na oni koji zelimo , pa je bolje malo spustiti loptu i stvari ce doci na svoje. pozdravslatki

15CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 25/9/2008, 17:20

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

epetrovic mislim da bi trebala sve ovo da premestis kod Gogija ili da odes kod nekog astrologa u cetiri oka a onda da ti pogleda samo tvoju kartu jer je ovde ocigledno frka u tebi... ovo je ovako bzv a po meni (izvini na primedbi i recima) ali ispadas bas down...mislim juris nekog ko te je maltretirao malo mi je to neukusno a i moram da ti kazem mazohisticki ....

http://aspektastro.net

16CUDNE STVARI Empty Re: CUDNE STVARI 25/9/2008, 19:31

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

ma znam sve, ali tek sada kontam neke stvari u glavi i razumem nesto sto tada nisam

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

 » razno » KORPICA » ljubav/korpa » CUDNE STVARI

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions