Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

UPOOOMOOOOC,POSTAJEM OCAJNA!!!

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Malena

Malena
STAR clan
STAR clan

Da li mi mozete reci da li cu imati nesto vise sa momokom rodjenim 05.11.1982.? Ja sam rodjena 23.09.1988. u 07:45 u NS.HVALA!!!

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

UPOOOMOOOOC,POSTAJEM OCAJNA!!! 338500 MALENA...DOBAR TI JE NIK...DA BI TI NEKO ODGOVORIO MORACES DA PROCITAS PRAVILNIK FORUMA...
https://aspektastro.bosnianforum.com/obavestenja-f3/pravilnik-foruma-t82.htm
UPOOOMOOOOC,POSTAJEM OCAJNA!!! 866569



Poslednji izmenio tmlavica dana 3/9/2008, 00:37, izmenjeno ukupno 1 puta

Malena

Malena
STAR clan
STAR clan

Odgovorite mi...UPOOOMOOOOC,POSTAJEM OCAJNA!!! 743273

Malena

Malena
STAR clan
STAR clan

UPOOOMOOOOC,POSTAJEM OCAJNA!!! 549918 UPOOOMOOOOC,POSTAJEM OCAJNA!!! 549918 UPOOOMOOOOC,POSTAJEM OCAJNA!!! 549918 f^

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

i ja takodje

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

Malena ::Da li mi mozete reci da li cu imati nesto vise sa momokom rodjenim 05.11.1982.? Ja sam rodjena 23.09.1988. u 07:45 u NS.HVALA!!!

Malena moras da ostavis i njegov sat i mesto rodjenja...strpi se jos samo malo za odgovor..... UPOOOMOOOOC,POSTAJEM OCAJNA!!! 920233

Malena

Malena
STAR clan
STAR clan

Rodjen je u Novom Sadu,a vreme...pa,znam samo da je posle ponoci a kad tacno pojma nemam! Embarassed

inja

inja
moderator
moderator

Malena ::Rodjen je u Novom Sadu,a vreme...pa,znam samo da je posle ponoci a kad tacno pojma nemam! Embarassed
Mislim da onda ne moze da se uradi sinastijska karta - nema Asc tj. rasporeda kuca, Mesec se brzo krece...
Mozda ja i gresim, ali Alex ce ti vec tacno reci... Samo ne brini vec ce ona na osnovu tvoje karte nesto reci... pozdravslatki

Malena

Malena
STAR clan
STAR clan

PLEASE...BILO STA! UPOOOMOOOOC,POSTAJEM OCAJNA!!! 122133 UPOOOMOOOOC,POSTAJEM OCAJNA!!! 545409

Malena

Malena
STAR clan
STAR clan

Ako vam nesto znaci,u podznaku je devica... Embarassed

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

ovde u stvari iygleda da niko vise i ne odgovora
mislim da smo okasnile

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

NISTE OKASNILE...AA TIM JE NA ODMORU TRENUTNO....BUDITE JOS MALO STRPLJIVE DOBICETE ODGOVOR SIGURNO.... UPOOOMOOOOC,POSTAJEM OCAJNA!!! 973100

Malena

Malena
STAR clan
STAR clan

:-((((

Malena

Malena
STAR clan
STAR clan

Ako moze i nesto ukratko o meni i momku koji je rodjen 03.10.1982. u 07:05 u Ns.Thank you..

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

veliki pozdrav draga moja,
pocela sam od tvog solara jer kao sto je inja napomenula bez vremena rodjenja nema mnogo preciznih prognoza,zapravo nema ih uopste.Za drugog decka pak mozemo da pogledamo vas odnos ali sto se solarnog tice nije los ni malo.Za pocetak bice dosta promena kod tebe ali ja bih se pre svega skoncentrisala na pitanja vezana za skolu i posao jer to ce svakako biti najproduktivnije polje ove godine.Ljubav svakako stoji pa i ulazak u neku vezu a povedi racuna samo da ne budes dovedena u zabludu po pitanju emocija.
Sto se decka cije si podatke dala lako je moguce da ces i sa njim zapoceti vezu ali ova veza je pre svega bazirana na prijateljskim odnosima i dosta dugo ce tako i ostati,svakako privlacnost je jasna sa obe strane.Ako ima jos neko konkretno pitanje bilo bi lepo kada bi me usmerila...
UPOOOMOOOOC,POSTAJEM OCAJNA!!! 920233

http://aspektastro.org

Malena

Malena
STAR clan
STAR clan

Uuuu Hvala!Pa saznala sam da je prvi rodjen u 01:30,znaci 05.11.1982.u 01:30 u N.Sadu...a drugi 03.10.1982. u 07:05 isto u N.Sadu...pa ako moze malo i za jednog i za drugog...bila bih Vam zahvalna...samo me ljubav interesuje,posao i skola ne toliko:)))

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions