Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

...ima li svetlosti na kraju tunela?

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

pepper_tnt

pepper_tnt
STAR clan
STAR clan

Dragi moji,

da ponovim pitanjce iz prethodnog foruma - ima li nade da cu ikada naci "svog coveka", i imati decu i porodicu, ili da dignem ruke od takvih zamisli (jer ne zelim da zivim u lazima) i posvetim se nekim dragim ljudima iz okruzenja: familiji, prijateljima i poslu... jer ova beskonacna neizvesnost ubija :^|^:
U ovim godinama za to je vec " kriticno", a moja agonija je pojacana u poslednjih 8 meseci, kada sam iznenada izgubila najveceg prijatelja i najdrazu osobu - kada mi je mama preminula... da bi se bol jos vise pojacao za samo par meseci posle toga, sa odlaskom nekoga iz mog zivota koga sam mnogo volela (a on je rodjen 01.01.74 u 5:45 u BGd-u).
Recimo da sada pokusavam da pronadjem blisku osobu, ali koliko shvatam: moja iskrenost je izgleda retkost i nikome ne prija: slobodni tipovi imam utisak da beze od menetreba im nesto lakse, jednostavnije; s druge strane - progone me "zauzeti" kojim je ta jednostavnost pretvorena u monotoniju dosadila, ali je ne plivam u tim vodama (ne radim nikome ono sto ne zelim da se dogodo meni, sto sam vec nazalost i iskusila)... ili ima izgleda da se pomirim sa bivsim (mada i sama u to sve manje verujem i zelim)...

i da ne zaboravim: rodjena sam 23.06.71. u 23:40 u Bg-u...

molim Vas, pomozite...! :motocanaglia_p

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

duso moja,
vec od rodjendana dolazi bolje vreme za tebe,bice i zaljubljivanja u septembru a sto se tice tvoje stare ljubavi i njega mozes ocekivati povremeno ma da ja ti ne bih savetovala da se sa njim miris bolje se strpi do septembra bounce Bice bojih poslovnih prilika i bices mnogo aktivnija od jula meseca.Sada te bas muci proslost i prilicno si osetljiva ali sve ce to proci... :vectoria_favor

http://aspektastro.org

pepper_tnt

pepper_tnt
STAR clan
STAR clan

...ima li svetlosti na kraju tunela? 76181
...ima li svetlosti na kraju tunela? 76181
...ima li svetlosti na kraju tunela? 76181
+ cucemo se uskoro na Vasoj liniji... ovih dana sam premorena - ALI OVE LEPE VESTI NA KRAJU JEDNOG IZUZUETNO NAPORENOG DANA BAS SU MI JAKO PRIJALE!!!!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions