Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

abortus...DA ili NE ili ....

+7
Villainess87airy
neniti
Natasa Bg
Dasein
Lena
mirjanamp
ribica
11 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1pomoc! abortus...DA ili NE ili .... 10/9/2008, 19:27

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

da li ste prozivele,da li bi ste to uradile i pod kojim uslovima,ili ste protiv?

http://www.aspektastro.net

Guest

Anonymous
Gost

ribica ::da li ste prozivele,da li bi ste to uradile i pod kojim uslovima,ili ste protiv?

o,bwe kakve ti opasne teme postavljaš!
rijetko koja zena ce ti na ovo iskreno odgovoriti.
za vecinu zena je to prebolno iskustvo,za druge je to preduboka intimna stvar,a za neke
situacija koju zele da zauvijek izbrisu iz svoje glave.
abortus...DA ili NE ili .... 973100

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

dragana ::
ribica ::da li ste prozivele,da li bi ste to uradile i pod kojim uslovima,ili ste protiv?

o,bwe kakve ti opasne teme postavljaš!
rijetko koja zena ce ti na ovo iskreno odgovoriti.
za vecinu zena je to prebolno iskustvo,za druge je to preduboka intimna stvar,a za neke
situacija koju zele da zauvijek izbrisu iz svoje glave.
abortus...DA ili NE ili .... 973100

Odgovorit cu ja iskreno, s tim sto se i moje misljenje mijenja tokom godina u vezi tog pitanja.
Da sam zatrudnila sa 19 godina, sigurno bi abortirala. Muka mi je kada cujem da se porode i ostave dijete u domu za nezbrinutu djecu. Inace nisam osoba koja osudjuje tudje postupke, ali ovakve ljude stvarno prezirem. Sada.......ne znam, nisam sigurna, ali znam da ne bih voljela da ponovo zatrudnim abortus...DA ili NE ili .... 205973

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

protiv abortusa sam.Kao ljudska bica,mozemo da kontrolisemo svoje nagone,potrebe i zelje... Cisto sumnjam da klinci od 19-20 god mogu da dozive toliku strast da ne razmisljaju o mogucim posledicama...
Suvise je to traumaticno i rizicno iskustvo da bi se mogao priustiti.A i to je ubistvo u krajnjoj liniji...

Gost

Anonymous
Gost

Protiv sam!!!!!!!!!!!!!
Iz vjerskih razloga!!!!!!!!!!!!!!!

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Zanimljivo pitanje. Osobno ne bi. Ali ne znelim rec nikad, iako sam odgovorna s te strane jer znam koje bi posljedice bile. No, ikad ne znas sto ti se moze dogodit, kazu da ni jedna zastita nije pouzdana, a da se doodi sa krivom osobom koju bi smatrala losom za to djete bila bi u velikoj nedoumici.

Sto se tice opcenite zabrane, dopustila bi ga jer mi nema nista gore od roditelja koji ne zele svoju djecu. mislim da je za to djete zivot mucenje i patnja, cesto je slucaj i da izraste u devijantnu osobu. Osim toga, da se zabrani pobacaj, oni imucni isli bi u strane zemlje, a za one neimucne stvorilo bi se crno trziste, sto bi znacilo manje higijenske uvjete, infekcije, vecu mogcnost da zena ostane zauvijek neplodna i vecu smrtnost. Zato sam za, tko misli da nije spreman donjeti djete na svijet, bolje da ga i ne donese.

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

bubac ti si moj idol...pravo razmisljanje imas!

http://www.aspektastro.net

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

ribica ::bubac ti si moj idol...pravo razmisljanje imas!

hihi Hvala abortus...DA ili NE ili .... 679538

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

Nisam nikada abortirala i mislim da nikada ni ne bih.

Jesam protiv toga, ako su dvoje u stabilnim vezama.

neniti

neniti
V.I.P clan
V.I.P clan

I ja sam rekla nikad i zaista sam tako i mislila, ali sam ipak morala pre 2.5 godine iz zdravstvenih razloga. I sada sa time treba ziveti. Kako ... to je vec drugo pitanje...
Zato vise nizasta ne kazem NIKAD jer te zivot obicno dovede u situaciju da bas to uradis.

Villainess87airy

Villainess87airy
clan
clan

Protiv abortusa sam osim ako je u pitanju silovanje...

Venera 04

Venera 04
clan
clan

Definitivno protiv, osim ako je u pitanju silovanje ili ako nesto zdravstveno ne valja....

aspektastro

aspektastro
Admin
Admin

ma sto da ne... Mozda se desi a zena nece da se obavezuje tako ima mogucnost izbora sto toliko gledaju neke zene na to kao da je idi begaj sta strasno :)
Mi muskarci nemamo te probleme da brinemo kako cemo da se porodimo :))

http://www.aspektastro.net

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

aspektastro ::ma sto da ne... Mozda se desi a zena nece da se obavezuje tako ima mogucnost izbora sto toliko gledaju neke zene na to kao da je idi begaj sta strasno :)
Mi muskarci nemamo te probleme da brinemo kako cemo da se porodimo :))

Je, slazem se, nije li manja steta abortus nego kad zena rodi djete, a ne zeli ga ili iz bilo kojih drugih razloga nije spremna na tu odgovornost? Nema nista gore od nestretnog djeteta :/ Mislim da bi svatko trebao birati za sebe.

lilitte

lilitte
aktivan clan
aktivan clan

nazalost imala sam to iskustvo. stvar koja se ne zaboravlja. nisam ga zelela ali okolnosti su bile takve da sam morala
i nije bilo iz zdravstvenih razloga. sada posle 8godina kada malo razmislim,mozda bih ponovo donela istu odluku, jer kada nemas podrsku
najvaznije osobe, oca deteta a ni uslova da sama odhranjujes dete sta ti preostaje?
nadam se samo da to nije uticalo na moje zdravlje i da cu jednoga dana ipak roditi dete.
ne znam da li se neko slaze samnom ali mislim da ne treba radjati decu ako im ne mozete pruziti osnovne stvari za zivot pored ljubavi
jer ona nije dovoljna iako je najvaznija. nazalost ima toliko stvari koje su toliko vaznije za opstanak a mislim da niko ne bi voleo
da gleda svoje dete kako se pati i razmislja zasto sam ga rodila......
zato pamet u glavu i ne radite stvari koje mogu poci po losem, a zarad jednog zadovoljstva...

PAMET UGLAVU, JOS JEDNOM PONAVLJAM JER NI VAS NI ZIVOT JEDNOG BUDUCEG DETETA NIJE IGRA!!!! abortus...DA ili NE ili .... 417785

wexa

avatar
aspektastro tim
aspektastro tim

ABORTUS ODOBRAVAM U NERESIVIM SITUACIJAMA,ALI AKO BI TO NEKO URADIO ZATO STO SE PLASI ODGOVORNOSTI,SIGURNO GA NE BI PODRZALA.ZIVIM BLIZU DOMA ZA NEZBRINUTU DECU I ISKRENO MI JE MUKA KAD VIDIM DA ZIMI PROLAZE BEZ JAKNE,NEUMIVENI,CESTO BEZ NADZORA,IAKO SU JOS UVEK MALI DA BI BRINULI O SEBI.NISAM NIKADA DOZIVELA ABORTUS(BUDALE BOG CUVA:)),ALI MOJA NAJBOLJA DRUGARICA JESTE,IAKO SAM JA SMATRALA DA JE MOGLA DA OSTAVI TO DETE,KAD JE S TIM DECKOM U ZRELOJ DUGOJ VEZI ALI AJDE...NE VIDIM ZASTO JE OVO ZA NEKE TABU TEMA ,BAS ZATO STO SE DESAVA DA DEVOJKE KOJE SU NEOBAVESTENE O TOME ILI IM RODITELJI PUNE GLAVU O TOME KAKO SU OVE STVARI NESTO O CEMU SE NE PRICA,PRAVE GRESKE.. abortus...DA ili NE ili .... 973100

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions