Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Udajaaaaaaaaaaaaaa

+3
aspektastro
ttiinnaa
iomio
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Udajaaaaaaaaaaaaaa Empty Udajaaaaaaaaaaaaaa 1/12/2008, 11:05

iomio

iomio
clan
clan

Pozdrav svima,
imam jedno pitanje.
A kada cu i ja da stanem na ludi kamen? MIslim da bi bilo vreme......... Udajaaaaaaaaaaaaaa 122133

30. januar 1976.
5 i 5 ujutru
Beograd pozdravslatki

2Udajaaaaaaaaaaaaaa Empty Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa 1/12/2008, 19:18

ttiinnaa

ttiinnaa
STAR clan
STAR clan

E,to i mene zanima?Imam jos fore ali opet da znam ja....za svaki slucaj.. :))
15.05.1987. 06.50 h
:))))))))))) Udajaaaaaaaaaaaaaa 74641

i nemoj opet da mi kazes da moram da budem star cclan jer sam dobila 10 poena registracijom na ACN profilu ,e sad sto ovde nesto nije u redu,pa mi ne stoji da sam star clan sta ja da radim...:)))) Udajaaaaaaaaaaaaaa 973100

3Udajaaaaaaaaaaaaaa Empty Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa 13/12/2008, 07:12

aspektastro

aspektastro
Admin
Admin

IOMIO,ttiinnaa dame moje u ovom podforumu pitanje mozete da postavite samo ako imate dovoljno poena,sto vas dve nemate...ostavicu ova pitanja ali odgovor dobijate tek kada postanete STAR clanovi ok?

PROCITAJTE PRAVILNIK!!!

http://www.aspektastro.net

4Udajaaaaaaaaaaaaaa Empty Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa 13/12/2008, 12:34

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

aspektastro ::IOMIO,ttiinnaa dame moje u ovom podforumu pitanje mozete da postavite samo ako imate dovoljno poena,sto vas dve nemate...ostavicu ova pitanja ali odgovor dobijate tek kada postanete STAR clanovi ok?

PROCITAJTE PRAVILNIK!!!



Je li to nama krisom usao neki ribic, da pomaze Aleksandri?!!! Udajaaaaaaaaaaaaaa 137100
Bas je lijepo kada dodje neko novi sa idejama i entuzijazmom, samo te moram ispraviti za ovo sto si napisao Tini, djevojka je ACN clan, trebao bi je staviti u STAR clanove scratch Udajaaaaaaaaaaaaaa 647677

5Udajaaaaaaaaaaaaaa Empty Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa 13/12/2008, 16:02

Gost

Anonymous
Gost

mirjanamp ::
aspektastro ::IOMIO,ttiinnaa dame moje u ovom podforumu pitanje mozete da postavite samo ako imate dovoljno poena,sto vas dve nemate...ostavicu ova pitanja ali odgovor dobijate tek kada postanete STAR clanovi ok?

PROCITAJTE PRAVILNIK!!!



Je li to nama krisom usao neki ribic, da pomaze Aleksandri?!!! Udajaaaaaaaaaaaaaa 137100
Bas je lijepo kada dodje neko novi sa idejama i entuzijazmom, samo te moram ispraviti za ovo sto si napisao Tini, djevojka je ACN clan, trebao bi je staviti u STAR clanove scratch Udajaaaaaaaaaaaaaa 647677
Opaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
Ja mislila da je ovo sam strucnja za PC.............kad ono.on zna i ASTRO scratch..........eto,odgovarace na pitanja Udajaaaaaaaaaaaaaa 354555 .............e,sad STAROVCI i VIPOVCI.......JURISSSSSSSSSSS..........n avalite narode!!!!!!!!! Udajaaaaaaaaaaaaaa 354555 Udajaaaaaaaaaaaaaa 737520 Udajaaaaaaaaaaaaaa 337219 king

6Udajaaaaaaaaaaaaaa Empty Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa 13/12/2008, 16:25

aspektastro

aspektastro
Admin
Admin

izvinjenje,nisam obratio paznju isao sam samo po boji korisnickog imena Lori hvala sto si mi obratila paznju. Udajaaaaaaaaaaaaaa 872738

http://www.aspektastro.net

7Udajaaaaaaaaaaaaaa Empty Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa 13/12/2008, 17:34

Gost

Anonymous
Gost

aspektastro ::izvinjenje,nisam obratio paznju isao sam samo po boji korisnickog imena Lori hvala sto si mi obratila paznju. Udajaaaaaaaaaaaaaa 872738
Bogu hvala,zlato moje!!!!!!!!!!!!
Nemoj se ti meni sam se,kirati.........ja sam tu.........eto,ja ti ga dodem ovdje na AAFORUM,kao...
................. Udajaaaaaaaaaaaaaa 137100 MAMA.............a nekima............. king
Eto.......moja malenkost ti se predstavila.............ajd ti sada..........mislim da nebi dolazilo do zabune. Udajaaaaaaaaaaaaaa 679538

8Udajaaaaaaaaaaaaaa Empty Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa 19/12/2008, 21:13

ttiinnaa

ttiinnaa
STAR clan
STAR clan

Lori ::
mirjanamp ::
aspektastro ::IOMIO,ttiinnaa dame moje u ovom podforumu pitanje mozete da postavite samo ako imate dovoljno poena,sto vas dve nemate...ostavicu ova pitanja ali odgovor dobijate tek kada postanete STAR clanovi ok?

PROCITAJTE PRAVILNIK!!!



Je li to nama krisom usao neki ribic, da pomaze Aleksandri?!!! Udajaaaaaaaaaaaaaa 137100
Bas je lijepo kada dodje neko novi sa idejama i entuzijazmom, samo te moram ispraviti za ovo sto si napisao Tini, djevojka je ACN clan, trebao bi je staviti u STAR clanove scratch Udajaaaaaaaaaaaaaa 647677
Opaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
Ja mislila da je ovo sam strucnja za PC.............kad ono.on zna i ASTRO scratch..........eto,odgovarace na pitanja Udajaaaaaaaaaaaaaa 354555 .............e,sad STAROVCI i VIPOVCI.......JURISSSSSSSSSSS..........n avalite narode!!!!!!!!! Udajaaaaaaaaaaaaaa 354555 Udajaaaaaaaaaaaaaa 737520 Udajaaaaaaaaaaaaaa 337219 king


HVALA HVALA HVALA

A ZASTO NISAM JOS STAR CLAN??????????????????

9Udajaaaaaaaaaaaaaa Empty Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa 21/12/2008, 13:11

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Ne znam Tinice zasto te jos nisu stavili u star clanove, mislim da moras vrsiti atak na Vilija Wink bounce
A na moju veliku zalost ne mogu ti prognozirati sta ce biti sa tvojim bivsim,jer ne znam proricati buducnost. Mogu ti dati savjet da ga nazoves i kazes da ga zelis natrag (direktnost je uvijek najbolja).....ako osjeca nesto prema tebi,bice obradovan, ako ne, a onda ces tugovati dva,tri mjeseca, ali ces znati da je toj prici dosao kraj. Eto draga moja, pokusaj sama da krojis svoju buducnost Udajaaaaaaaaaaaaaa 647677

10Udajaaaaaaaaaaaaaa Empty Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa 21/12/2008, 22:38

ttiinnaa

ttiinnaa
STAR clan
STAR clan

jaooo mirjana kad ne mogu..nece ni da cuje..kaze ogorcen je...samo kaze NE SMARAJ ME...a krije znam da krije....a sto se vilija tice nikako da ga uhvatim....ali hvala ti na savetima...nesto cu smisliti...rekla mi je alexandra jednom da mi udaja stoji sredinom 2009 ,a ja znam da se necu udati ni za koga osim za njega...ako da gospod bog.....pa ako bude prvo cu tebi da javim.:)))

11Udajaaaaaaaaaaaaaa Empty Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa 9/1/2009, 02:20

Villainess87airy

Villainess87airy
clan
clan

Koje godine cu se udati???

13.11.1987 u 8:20 ujutro, na Cetinju...

Udajaaaaaaaaaaaaaa 74641

12Udajaaaaaaaaaaaaaa Empty Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa 15/1/2009, 01:45

Lakis

Lakis
V.I.P clan
V.I.P clan

Udajaaaaaaaaaaaaaa 227955
A koji su to pokazatelji u natalu koji govore o tome da ce se osoba sigurno udati / ozeniti ?

13Udajaaaaaaaaaaaaaa Empty Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa 20/2/2009, 01:56

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Skroz ste se izmesali :/
Molim vas otvarajte svako svoju temu ovako je samo jedan veliki haos u kom se tesko snalazim a svim treba da posvetim vreme :)

http://aspektastro.org

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions