Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Najbolji Astrolog

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1pomoc! Najbolji Astrolog 7/12/2008, 21:21

Lakis

Lakis
V.I.P clan
V.I.P clan

Pozdrav svima! posto planiram uskoro da uradim analizu natalne karte volela bih da cujem vasa iskustva sa astrolozima, ko je po vama najbolji i koliko to kosta; moj drugar je pre 2god preko emaila dobio analizu natala od Bozidara Popovica-Boki Sirijus ali je on preskup i veoma tesko se dolazi do njega

Najbolji Astrolog 3622261fv3

2pomoc! Re: Najbolji Astrolog 7/12/2008, 21:23

Lakis

Lakis
V.I.P clan
V.I.P clan

Alex kako se dolazi do tebe? jel se kod tebe zakazuje nekoliko meseci ranije?

Najbolji Astrolog 3622261fv3

3pomoc! Re: Najbolji Astrolog 8/12/2008, 17:31

inja

inja
moderator
moderator

Klikni na ikonicu usluge , na vrhu strane - tu ti pise i kako se zakazuje i cene. pozdravslatki

4pomoc! Re: Najbolji Astrolog 9/12/2008, 12:22

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

A evo ja bih da uputim pohvalu i kritiku. Od Alex sam narucila izradu natalne karte prije oko 2 mjeseca, dobila sam 1 dio, poprilicno tacan u opisu mog karaktera, ali od tada se ucrva cekajuci ostatak Najbolji Astrolog 276957

5pomoc! Re: Najbolji Astrolog 11/12/2008, 20:28

Lakis

Lakis
V.I.P clan
V.I.P clan

A jel to ide po delovima ?

6pomoc! Re: Najbolji Astrolog 13/12/2008, 12:28

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Ma ne ide, trebala bi odgovor dobiti u roku od 7 dana.....ja tih 7 dana jos mnozim sa nekim brojem... Najbolji Astrolog 768168

7pomoc! Re: Najbolji Astrolog 14/12/2008, 03:08

Lakis

Lakis
V.I.P clan
V.I.P clan

A za koliko dana se dobija odgovor preko SMS poruke ? Gogiju sam poslala sms jos u septembru a Alex pre 3 dana

8pomoc! Re: Najbolji Astrolog 15/12/2008, 00:42

aspektastro

aspektastro
Admin
Admin

sms-a vise nema,problemi se sa tim ne prekidaju pa smo sms ukinuli.Ne vredi svima vama koji ste poslali a niste dobili odgovor se izvinjavam i u ime celog tima a da ne bi se steko utisak da vacarimo za 20 din. bolje da ukinemo sve pa smo tako i uradili.
Ostaje call centar 0903 301 302 za koji samo mi odgovaramo pa izvolte tamo Najbolji Astrolog 76181

http://www.aspektastro.net

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions