Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

DEAKTIVIRANI KORISNICI

+3
Jagodica
Rule
aspektastro
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1nova tema DEAKTIVIRANI KORISNICI 15/12/2008, 20:36

aspektastro

aspektastro
Admin
Admin

Deaktivirao sam 107 accounta na forumu,
stizu zalbe,molbe,predlozi,
e pa,deaktivirani,to vam se desilo zato sto ste se prijavili (uclanili) na forum kao babe kad se prijave za listu vakcine za grip...da se nadje kad zatreba.
Svima vama koji ste se uclanili treba da bude jasno sad u samom stratu OVAJ FORUM JE NEPROFITAN! broj clanova nam ne znaci nista ako ti isti i nisu ovde.
Kratko sam ovde ali dovoljno je bilo i 1 dan da shvatim kako ovo funkcionise,od ovih 200 i nesto 150 sklepa na brzinu poene postavi pitanje i pojavi se opet kad ima pitanja...vaznih...
Posto sad ja vodim ovaj forum spameri lete napolje,pitanja vise nema a poene cete malo teze da skupite Wink
Za ovo vreme sam i video koliko njih je aktivno a koliko njih bi da pomuze te aktivne kad astrologa nema Suspect .
Sad cemo da pravimo pravu astrolosku zajednicu a ne hitnu sluzbu za ljubavne probleme,pa sad ova vasa pitanja u temi ljubav,zdravlje,posao,tarot moci cete da postavljate tek kao V.I.P clan.
Ja npr o astrologiji ne znam nista pa eto mislio sam i na te koji ne bi imali sta da napisu jer nista ne znaju,kako da skupe poene .... sve cu to objaviti u toku sutrasnjeg dana.
A sad sto se tice svih onih koji su nadrukali poene,zgrabili STAR ili V.I.P clanstvo i isparili u noci posle dobijenih odgovora vas sam vratio na :obican clan" DEAKTIVIRANI KORISNICI 794339 .Benificije imate samo dok ste aktivni,pisete,svracate ili pomazete drugim clanovima grupa...a kad vas nema,dok ne iskrsne problem pa se pojavite kao Merlin sa pitanjima onda vas Vile vrati na "OBICAN CLAN" pa izvolte sve iz pocetka,skupljajte poene.Ili cekajte svoju deaktivaciju.

Elem,naravoucenije ako necete da ucestvujete u forumu,komunicirate,pisete,citate i sl. Sami odmah obrisite account ili nemojte ni da se registrujete pravite nam guzvu,spamujete nas i smarate ljude koji bi da i pisu i citaju i komuniciraju.
Za ACN vazi isto,brisem sve neaktivne pa nemojte da se uclanjujete ako bi samo da zgrabite tih 10 poena jer vam treba astroloska hitna pomoc...za hitnu pomoc ima broj 0903 301 302 isto kao 94 pa izvolte....odma dobijes odgovor DEAKTIVIRANI KORISNICI 107180 .

I nema ljutnje,vi deaktivirani mozete da se aktivirate ako hocete u narednih 7 dana ako ne posaljete zahtev za aktivaciju u tom periodu i ne ucestvujete na forumu nakon odobrenja zahteva sve vas brisem DEAKTIVIRANI KORISNICI 794339

Pozdrav
ASPEKTASTRO VILL
admin/webmaster

http://www.aspektastro.net

2nova tema Re: DEAKTIVIRANI KORISNICI 3/1/2009, 01:33

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

DEAKTIVIRANI KORISNICI 338500 kao prvo,da vama ,timu AA KAO I SVIM CLANOVIMA FORUMA POZELIM SRECNU NOVU 2009.GODINU,a ujdno prokomentarisem vasu odluku...istina je i sa vama se slazem sve sto ste rekli o onim clanovima koji jednostavno dodju i odu,samo stvaraju guzvu i kako ste napisali, ne znaju nista itd...veoma mi je zao sto i ja spadam medju njima i sto moram sama da odem,a evo i zasto,ovo mi je prvi forum na kojem sam odlucila da se uclanim i nikada do sada nisam bila ni na jednom ,niti imam nameru da se uclanim na bilo kojem drugom ,jer ne zelim ,ovaj mi se je dopap i ostace mi u lepoj uspomeni,jer verujte iskreno ,nemam dovoljno vremena i zbog toga se slabije snalazim i ucestvujem,ali kada budem mogla posecivacu vas bar kao gost,ne ljutim se i zelim svima sve najlepse DEAKTIVIRANI KORISNICI 17435 OD SVEG srced pozdravslatki

3nova tema Re: DEAKTIVIRANI KORISNICI 5/1/2009, 15:09

Jagodica

Jagodica
moderator
moderator

U pravu ste za brisanje neaktivnih clanova.

Imam jedno tehnicko pitanje koje nisam znala gde da postavim. Kako da stavim sliku u odgovor? Mislim na natalnu kartu?

4nova tema Re: DEAKTIVIRANI KORISNICI 5/1/2009, 21:58

aspektastro

aspektastro
Admin
Admin

https://aspektastro.bosnianforum.com/vezbaonica-f47/vase-natalne-karte-t238.htm

ovde se nalazi detaljno uputstvo :)

Pozdrav i hvala na podrsci Wink

http://www.aspektastro.net

5nova tema Re: DEAKTIVIRANI KORISNICI 6/1/2009, 14:34

Jagodica

Jagodica
moderator
moderator

Hvala! Konacno sam uspela! :)

6nova tema Re: DEAKTIVIRANI KORISNICI 21/2/2009, 22:16

lilitte

lilitte
aktivan clan
aktivan clan

DEAKTIVIRANI KORISNICI 338500

imam problem, ne mogu da se registrujem na acn!?
prvi korak predjem i onda kada treba da kliknem na novi korak ne ide dalje....

sta da radim, moze mala pomoc?? DEAKTIVIRANI KORISNICI 122133

7nova tema Re: DEAKTIVIRANI KORISNICI 4/3/2009, 10:15

inja

inja
moderator
moderator

Nemam pojma gde , pa zato kuckam ovde... Vidim ja vi mene lepo prebacili u moderatore, lepo je to i DEAKTIVIRANI KORISNICI 17435 ako je to zasluzeno, ali cini mi se da je u pitanju greska... jer ja nisam trazila da budem moderator i hocu da mi vratite vip clanstvo! Necu da budem moderator... bolje vi to dajte nekom drugom, ja i tako retko virnem ovde. Forum je malo zamro , nema diskusija, nema komentara... steta! DEAKTIVIRANI KORISNICI 973100

8nova tema Re: DEAKTIVIRANI KORISNICI 5/4/2009, 19:42

Antonina

Antonina
clan
clan

Jao, evo danas sam resila da prosetam malo i po drugim forumima koje sam zapustila,kad imam sta da vidim u obavestenju. DEAKTIVIRANI neaktivni korisnici! DEAKTIVIRANI KORISNICI 333483 Jao Boze i ja sam taj! Kad probam log i radi!!! Hvala vam sto ste mi pogledali kroz prste ( verovatno jer nisam postavljala nikad pitanja - nisam zato ovde)
i evo obecavam od sad cu da budem dobra - ozbiljno. DEAKTIVIRANI KORISNICI 31280

E, da a o kakvim se poenima ovde radi?

PS. MORAM I DA VAS MALO KRITIKUJEM: Jedan od razloga zasto su na ovom forumi samo clanovi _ pitalice _ lezi delimicno i u tome sto je kad pogledate sadrzaj foruma _ on citav izgleda kao da je okrenut takvim ljudima . Kad pogledate sadrzaj foruma tamo sve nesto u fazonu " Ako vas zanima ovo _ pitajte ovde*ako vas zanima ono _ pitajte tamo - A UKOLIKO VAS PAK ZANIMA NESTO TRECE _ TO PITANJE POSTAVITE TAMO I TAMO . E pa znate sta? sami ste ih dozvali sto bi rekli u filmu" The Secret " Ima tu nesto!

Nisu ti ljudi krivi sto je ovo mesto njima ne njihovom krivicom izgedalo kao Astro Servis. I dalje forum tako izgleda!!!

9nova tema Re: DEAKTIVIRANI KORISNICI 13/4/2009, 23:39

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Vidim da svi imamo nekakve bodove , pa me interesuje kako smo ih zaradili i koji su uopste kriterijumi za sticanje istih? Question


DEAKTIVIRANI KORISNICI 805740

10nova tema Re: DEAKTIVIRANI KORISNICI 17/4/2009, 13:02

Antonina

Antonina
clan
clan

Lena ::Vidim da svi imamo nekakve bodove , pa me interesuje kako smo ih zaradili i koji su uopste kriterijumi za sticanje istih? Question


DEAKTIVIRANI KORISNICI 805740


Da ni meni to nije jasno! A volela bih da jeste.

Molimo odgovor. :-)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions