Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

DEAKTIVACIJA ACCOUNTA

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1nova tema DEAKTIVACIJA ACCOUNTA 15/12/2008, 20:39

aspektastro

aspektastro
Admin
Admin

Deaktivirao sam 107 accounta na forumu,
stizu zalbe,molbe,predlozi,
e pa,deaktivirani,to vam se desilo zato sto ste se prijavili (uclanili) na forum kao babe kad se prijave za listu vakcine za grip...da se nadje kad zatreba.
Svima vama koji ste se uclanili treba da bude jasno sad u samom stratu OVAJ FORUM JE NEPROFITAN! broj clanova nam ne znaci nista ako ti isti i nisu ovde.
Kratko sam ovde ali dovoljno je bilo i 1 dan da shvatim kako ovo funkcionise,od ovih 200 i nesto 150 sklepa na brzinu poene postavi pitanje i pojavi se opet kad ima pitanja...vaznih...
Posto sad ja vodim ovaj forum spameri lete napolje,pitanja vise nema a poene cete malo teze da skupite Wink
Za ovo vreme sam i video koliko njih je aktivno a koliko njih bi da pomuze te aktivne kad astrologa nema Suspect .
Sad cemo da pravimo pravu astrolosku zajednicu a ne hitnu sluzbu za ljubavne probleme,pa sad ova vasa pitanja u temi ljubav,zdravlje,posao,tarot moci cete da postavljate tek kao V.I.P clan.
Ja npr o astrologiji ne znam nista pa eto mislio sam i na te koji ne bi imali sta da napisu jer nista ne znaju,kako da skupe poene .... sve cu to objaviti u toku sutrasnjeg dana.
A sad sto se tice svih onih koji su nadrukali poene,zgrabili STAR ili V.I.P clanstvo i isparili u noci posle dobijenih odgovora vas sam vratio na :obican clan" DEAKTIVACIJA ACCOUNTA 794339 .Benificije imate samo dok ste aktivni,pisete,svracate ili pomazete drugim clanovima grupa...a kad vas nema,dok ne iskrsne problem pa se pojavite kao Merlin sa pitanjima onda vas Vile vrati na "OBICAN CLAN" pa izvolte sve iz pocetka,skupljajte poene.Ili cekajte svoju deaktivaciju.

Elem,naravoucenije ako necete da ucestvujete u forumu,komunicirate,pisete,citate i sl. Sami odmah obrisite account ili nemojte ni da se registrujete pravite nam guzvu,spamujete nas i smarate ljude koji bi da i pisu i citaju i komuniciraju.
Za ACN vazi isto,brisem sve neaktivne pa nemojte da se uclanjujete ako bi samo da zgrabite tih 10 poena jer vam treba astroloska hitna pomoc...za hitnu pomoc ima broj 0903 301 302 isto kao 94 pa izvolte....odma dobijes odgovor DEAKTIVACIJA ACCOUNTA 107180 .

I nema ljutnje,vi deaktivirani mozete da se aktivirate ako hocete u narednih 7 dana ako ne posaljete zahtev za aktivaciju u tom periodu i ne ucestvujete na forumu nakon odobrenja zahteva sve vas brisem DEAKTIVACIJA ACCOUNTA 794339

Pozdrav
ASPEKTASTRO VILL
admin/webmaster

http://www.aspektastro.net

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions