Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

ja izginu......:(((((((((((((

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1ja izginu......:((((((((((((( Empty ja izginu......:((((((((((((( 19/12/2008, 03:44

ttiinnaa

ttiinnaa
STAR clan
STAR clan

[b]ja nisam ovde da bih dobila odgovor sto pre ALI ja ne znam vise gde udaram...ja moram da znam da li cu biti ponovo sa bivism ili ne? Ne mogu da spavam,ne mogu da jedem,ne mogu da zivim!!!Moram da znam.....DA LI IKO MOZE DA ODGOVORI????????????????????
01.43. 19.12.2008. INDJIJA DA LI CU SE POMIRITI SA BIVSIM?
ja izginu......:((((((((((((( 743273 pozdravslatki

Gost

Anonymous
Gost

ttiinnaa ::[b]ja nisam ovde da bih dobila odgovor sto pre ALI ja ne znam vise gde udaram...ja moram da znam da li cu biti ponovo sa bivism ili ne? Ne mogu da spavam,ne mogu da jedem,ne mogu da zivim!!!Moram da znam.....DA LI IKO MOZE DA ODGOVORI????????????????????
01.43. 19.12.2008. INDJIJA DA LI CU SE POMIRITI SA BIVSIM?
ja izginu......:((((((((((((( 743273 pozdravslatki
Ehe Tinkice........pa ti si se stvarno zaljubila.........pa kakav ti je ovo datum rodenja............
pa ,duso moja nije valjda da si stara sam pola sata.....ehe.........oli ste to prikinili prije pola sata...........ehe
Ajd ti to ispravi..........mislim taj datum........... ja izginu......:((((((((((((( 920233

mars20

mars20
moderator
moderator

ttiinnaa ::[b]ja nisam ovde da bih dobila odgovor sto pre ALI ja ne znam vise gde udaram...ja moram da znam da li cu biti ponovo sa bivism ili ne? Ne mogu da spavam,ne mogu da jedem,ne mogu da zivim!!!Moram da znam.....DA LI IKO MOZE DA ODGOVORI????????????????????
01.43. 19.12.2008. INDJIJA DA LI CU SE POMIRITI SA BIVSIM?
ja izginu......:((((((((((((( 743273 pozdravslatki



Moras da jedeš, a moraš i da živiš i da malo prespavaš ove dane. Kad to sve obaviš, onda se moraš malo aktivirati na forumu, pa poboljšati svoj status. zeka f^

Jesi zapela za njega, ali trenutno imaš burne i nagle reakcije, malo se strpi i razmisli. Idi u vežbaonicu po savjete i konsultacije.

ja izginu......:((((((((((((( 388401

ja izginu......:((((((((((((( 79862 Ako nemaš strpljenja, nazoveš call centar za brzinski odgovor.

ja izginu......:((((((((((((( 5898 SORRY

ttiinnaa

ttiinnaa
STAR clan
STAR clan

jaoo.vidis da sam pukla
rodjena sam 15.05.1987. u 06.50 indjija
neki baksuzan datum..rekla bih :)

ttiinnaa

ttiinnaa
STAR clan
STAR clan

mars20 ::
ttiinnaa ::[b]ja nisam ovde da bih dobila odgovor sto pre ALI ja ne znam vise gde udaram...ja moram da znam da li cu biti ponovo sa bivism ili ne? Ne mogu da spavam,ne mogu da jedem,ne mogu da zivim!!!Moram da znam.....DA LI IKO MOZE DA ODGOVORI????????????????????
01.43. 19.12.2008. INDJIJA DA LI CU SE POMIRITI SA BIVSIM?
ja izginu......:((((((((((((( 743273 pozdravslatki



Moras da jedeš, a moraš i da živiš i da malo prespavaš ove dane. Kad to sve obaviš, onda se moraš malo aktivirati na forumu, pa poboljšati svoj status. zeka f^

Jesi zapela za njega, ali trenutno imaš burne i nagle reakcije, malo se strpi i razmisli. Idi u vežbaonicu po savjete i konsultacije.

ja izginu......:((((((((((((( 388401

ja izginu......:((((((((((((( 79862 Ako nemaš strpljenja, nazoveš call centar za brzinski odgovor.

ja izginu......:((((((((((((( 5898 SORRY




na forumu sam sigurno svaki dan makar na 5 minuta...a,sto se brzog odgovora tice nocas sam poslala sms i naravno nista...nisam dobila nista....bila je samo alexandra online..i nista majke mi..nisam dobila odgovor...i ne radi se samo o ovim danima to sve traje i traje i traje evo dve godine....jel me razumes sada?

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

mislim da smo ovo resile preko msn i fb-a ja izginu......:((((((((((((( 122133

http://aspektastro.org

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions