Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tajne srecnog braka

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Tajne srecnog braka Empty Tajne srecnog braka 30/12/2008, 04:15

Lakis

Lakis
V.I.P clan
V.I.P clan

TAJNE SRECNOG BRAKA
R. Hynes – "Mornington"

Moja žena i ja smo pronašli tajnu kako da brak bude trajan. Dvaput nedeljno odlazimo u lep restoran, pojedemo sjajnu hranu, popijemo malo vina i uživamo u divnom društvu. Ona ide cetvrtkom a ja petkom. Spavamo u odvojenim krevetima, ona u Sidneju a ja u Melburnu. Svoju ženu svuda vodim ali ona uvek uspeva da se vrati. Pitao sam je kuda bi želela da ode na našu godišnjicu. "Negde gde nisam dugo, dugo bila" odgovorila je. Ja sam joj predložio da to bude kuhinja. Uvek se držimo za ruke. Ako je slucajno pustim, odmah ide u kupovinu. Ima elektricni blender, elektricni toster i elektricni aparat za pravljenje hleba. Kad mi je saopštila da ima suviše sprava a ipak nema gde da sedne, kupio sam joj elektricnu stolicu.
Zapamtite da je brak ubedljivo razlog broj jedan za razvod. Statisticki, 100% svih razvoda pocelo je vencanjem. Oženio sam Gospodju U PRAVU SAM i ne znajuci da je njeno prvo ime UVEK.
Sa njom nisam razgovarao osamnaest meseci – ne želim da je prekidam. Poslednji put je naš sukob izbio kada me je pitala "Šta ima na TV?" Ja sam odgovorio "prašina".
Na pocetku, Bog je stvorio zemlju i seo da se odmori. Onda, Bog stvori coveka i ponovo se odmori. Zatim, Bog stvori ženu.

Od tada ni za Boga ni za coveka nema odmora.

2Tajne srecnog braka Empty Re: Tajne srecnog braka 30/12/2008, 12:19

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Lakis ::TAJNE SRECNOG BRAKA
R. Hynes – "Mornington"

Moja žena i ja smo pronašli tajnu kako da brak bude trajan. Dvaput nedeljno odlazimo u lep restoran, pojedemo sjajnu hranu, popijemo malo vina i uživamo u divnom društvu. Ona ide cetvrtkom a ja petkom. Spavamo u odvojenim krevetima, ona u Sidneju a ja u Melburnu. Svoju ženu svuda vodim ali ona uvek uspeva da se vrati. Pitao sam je kuda bi želela da ode na našu godišnjicu. "Negde gde nisam dugo, dugo bila" odgovorila je. Ja sam joj predložio da to bude kuhinja. Uvek se držimo za ruke. Ako je slucajno pustim, odmah ide u kupovinu. Ima elektricni blender, elektricni toster i elektricni aparat za pravljenje hleba. Kad mi je saopštila da ima suviše sprava a ipak nema gde da sedne, kupio sam joj elektricnu stolicu.
Zapamtite da je brak ubedljivo razlog broj jedan za razvod. Statisticki, 100% svih razvoda pocelo je vencanjem. Oženio sam Gospodju U PRAVU SAM i ne znajuci da je njeno prvo ime UVEK.
Sa njom nisam razgovarao osamnaest meseci – ne želim da je prekidam. Poslednji put je naš sukob izbio kada me je pitala "Šta ima na TV?" Ja sam odgovorio "prašina".
Na pocetku, Bog je stvorio zemlju i seo da se odmori. Onda, Bog stvori coveka i ponovo se odmori. Zatim, Bog stvori ženu.

Od tada ni za Boga ni za coveka nema odmora.




:motocanaglia_p :motocanaglia_p Tajne srecnog braka 92912
Fakat, ja mislim da je najvise sukoba u braku zbog daljinskog upravljaca:)

3Tajne srecnog braka Empty Re: Tajne srecnog braka 2/8/2009, 00:55

wexa

avatar
aspektastro tim
aspektastro tim

AH TI MUSKARCI NIKAD ZADOVOLJNI PFFFF!!! Tajne srecnog braka 388401

4Tajne srecnog braka Empty Re: Tajne srecnog braka 3/8/2009, 21:10

radoznala

radoznala
clan
clan

Super ti je citat Tajne srecnog braka 122133

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions