Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

ŠTA DA OČEKUJEM..

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1VAZNO! ŠTA DA OČEKUJEM.. 6/3/2009, 05:07

neptun boy

neptun boy
clan
clan

...U OVOJ GODINI ŠTA SE TIČE LJUBAVI??AKO IMA NEKO VREMENA DA OdGOVORI BIO BI ZAHVALAN!!


rođen sam 30.12.1987 u 14:10 u Rijeci

2VAZNO! Re: ŠTA DA OČEKUJEM.. 10/3/2009, 08:50

neptun boy

neptun boy
clan
clan

sta nema nikoga na ovom forumu???
zaluto u pustinju :)

3VAZNO! Re: ŠTA DA OČEKUJEM.. 11/3/2009, 12:44

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Mozda su se prepali tvoje slike....malo agresivan pristup neptun boy
mi smo navikli na srca, zagrljaje itd ŠTA  DA OČEKUJEM.. 872738 ŠTA  DA OČEKUJEM.. 973100

4VAZNO! Re: ŠTA DA OČEKUJEM.. 12/3/2009, 02:39

neptun boy

neptun boy
clan
clan

mirjanamp ::Mozda su se prepali tvoje slike....malo agresivan pristup neptun boy
mi smo navikli na srca, zagrljaje itd ŠTA  DA OČEKUJEM.. 872738 ŠTA  DA OČEKUJEM.. 973100


ma pusa tebi i svima koji čitaju

a to na slici sam ja na poslu,al pusti posao,ja bi malo o ljubavi ŠTA  DA OČEKUJEM.. 239264 ŠTA  DA OČEKUJEM.. 5898 ŠTA  DA OČEKUJEM.. 5898 ŠTA  DA OČEKUJEM.. 5898 %#4 =-( o0o kiss_

5VAZNO! Re: ŠTA DA OČEKUJEM.. 12/3/2009, 09:07

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

U momce, al' ti je zeznut posao.....bas si me prijatno iznenadio da te zanima ljubav, jos pogotovo kad je jarac u pitanju. Obicno jarcevi prave kalkulacije u ljubavi, zaljube se kasnije nekad, a ti si jos mlad.
Zao mi je sto ti ja ne znam odgovoriti na tvoje pitanje, ali se nadam da neko hoce
VILI, APELUJEM NA TEBE, DA ALARMIRAS ALEX, VEC DOSTA DUGO JE CEKAMO NA OVOM FORUMU, I NJU I GOGIJA

6VAZNO! Re: ŠTA DA OČEKUJEM.. 13/3/2009, 01:42

neptun boy

neptun boy
clan
clan

mirjanamp ::U momce, al' ti je zeznut posao.....bas si me prijatno iznenadio da te zanima ljubav, jos pogotovo kad je jarac u pitanju. Obicno jarcevi prave kalkulacije u ljubavi, zaljube se kasnije nekad, a ti si jos mlad.
Zao mi je sto ti ja ne znam odgovoriti na tvoje pitanje, ali se nadam da neko hoce
VILI, APELUJEM NA TEBE, DA ALARMIRAS ALEX, VEC DOSTA DUGO JE CEKAMO NA OVOM FORUMU, I NJU I GOGIJA


A imam mjesec u biku nastupnju raka,pa mozda zato i totalno je afliktiran!!! ŠTA  DA OČEKUJEM.. 205973

7VAZNO! Re: ŠTA DA OČEKUJEM.. 21/3/2009, 16:21

neptun boy

neptun boy
clan
clan

stvarno nema živih ovdje.pozz svima idem ja na neki drugi forum.
ŠTA  DA OČEKUJEM.. 973100

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | Nauka i Znanje | Astrology, Medium, Supernatural | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions