Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

TABELA SLAGANJA ZNAKOVA

+2
branka7
Astrolog
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1TABELA SLAGANJA ZNAKOVA Empty TABELA SLAGANJA ZNAKOVA 24/4/2008, 17:26

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

TABELA SLAGANJA ZNAKOVA Tablicaaspektastrosw9

http://aspektastro.org

2TABELA SLAGANJA ZNAKOVA Empty Re: TABELA SLAGANJA ZNAKOVA 24/4/2008, 20:31

branka7

branka7
STAR clan
STAR clan

ova tabela, hm ... nikako se ne moze kod mene primeniti TABELA SLAGANJA ZNAKOVA 186744
tesko se slazem sa devicom i jarcem (mislim za partnera),a tu mi je 4 zvezdice,a tek sa muskom ribom,to nikako..
al zato imam dosta drugarica koje su device..i drugove koji su jarcevi.


TABELA SLAGANJA ZNAKOVA 137100

3TABELA SLAGANJA ZNAKOVA Empty Re: TABELA SLAGANJA ZNAKOVA 1/8/2008, 03:05

matildica

matildica
STAR clan
STAR clan

hm...i meni je ovo diskutabilno.........meni su najbolji prijatelji device i ovnovi a po ovoj tabeli nesto ne primecujem.....

4TABELA SLAGANJA ZNAKOVA Empty Re: TABELA SLAGANJA ZNAKOVA 4/3/2009, 19:03

boyanna :)

boyanna :)
clan
clan

....meni je ovo slaganje 50:50....naime moj decko i ja smo oboje Vodolije u horoskopu .....kod nas ili je sve savrseno ili je pravi RAT..... :)..

5TABELA SLAGANJA ZNAKOVA Empty Re: TABELA SLAGANJA ZNAKOVA 14/3/2009, 22:59

lilitte

lilitte
aktivan clan
aktivan clan

....po ovoj tabeli moj bivsi i ja se super slazemo, cak 4 zvezdice, a ipak smo raskinuli!...da je
bar i on pogledao ovu tabelu.... shvatio bi da sam ja ona prava TABELA SLAGANJA ZNAKOVA 768168

6TABELA SLAGANJA ZNAKOVA Empty Re: TABELA SLAGANJA ZNAKOVA 14/7/2009, 12:27

wexa

avatar
aspektastro tim
aspektastro tim

svi muskarci rodjeni u znaku device i bika me smaraju ali kao prijatelji su ok ipak cu ja da pokusam sa strelcem iako ima samo jedna zvezdica;)mora da mi je proradio podznak;)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions