Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

zelim da se zahvalim Gogiju i Aleksandri!

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

draganica

draganica
STAR clan
STAR clan

Dragi Gogi zelela bih da ti zahvalim za savete i tumacenje koje si mi dao pre par dana kada smo se videli.
Ja sam dosta starija zena te imam iskustva vec uveliko sa astrolozima,numerolozima,tarot,vidovnjacima.... kod raznih sam bila i razne sam trazila za pomoc.
NIKO ali veruj nIKO nije uspeo da ne ni da mi pomogne no da otkrije moj problem svima sam morala ispricati o cemu se radi da bi mi oni opet na kraju rekli kakva sam ja i kako sam ja dobra a svi oko mene losi....
ALI TI GOGI veruj,vredis mNOGO MNOGO vise nego sto mislis pa i sto naplacujes i ovim putem zelim svima da te preporucim i da te pohvalim za sve sto si mi ucinio jednim tumacenjem,otvorio si mi oci dosta mogucnosti koje sama ne bih nikada uvidela.
Ti si jedna plemenita i iskrena osoba kakvu do sada nisam imala prilike da sretnem i cast mi je a i drago sto sam imala prilike da dobijem citanje kod tebe!
Mnogo sam se namucila da dodjem do tebe i isplatilo se!
Znam da u stvari te karte i nisu u stvari odakle ti citas toliko tajni ljudskih,proslost sadasnjost,buducnost koja evo ostvaruje se bas kao sto si i rekao ti si vidovit covek i ne bi trebalo da se krijes iza tih karti jer mnogi ljudi imaju predrasude prema njima a pomoc im je potrebna ...
Hvala ti.hvala ti,hvala ti!
Ne mogu ni napisati toliko puta koliko zasluzujes i ne mogu ni naci nacina da ti se zahvalim koliko si mi pomogao u ovoj bezizlaznoj situaciji i u mom ocaju!
Svima te preporucujem i svima pricam o svim stvarima koje si mi rekao i iz proslosti i za buducnost ljudi mi ne veruju misle da preuvelicavam ali ti i ja znamo da je istina i da si zaista vidovit ali ne samo to tio si iscelitelj dusa.Ulio si mi mir i spokoj dao si mi izlaze za koje nikada ne bih smela da preduzmem pomogao si mi da razumem sve te ljude i da slijem snage i hrabrosti da postupim pravedno svim onim sto si mi o njima rekao!
Dragi Gogi nikada nemoj ostaviti ovaj posao ti si poslat od Boga da pomazes ljudima i mnoge duse bi bile izgubljene bez tvoje pomoci! PRVA OVA MOJA!
Hvala ti najlepse i vredis ne duplo od onoga sto naplacujes nego su tvoja citanja i saveti neprocenjive vrednosti.Toliko plemenitu osobu nisam srela,Aleksandra je takodje divna devojka koja mi je pogledala horoskop bez ikakve naplate odvojila vreme za moje muke i probleme svojevoljno pored svih obaveza koje je imala...hvala joj za to.vi ste prvi koji me nisu primili i jedva cekali da vide novcanicu i da odem!
Hvala za svu paznju,pozrtvovanost i zelju da mi pomognete jer zaista jeste mi pomogli,ja znam najbolje koliko sam teska osoba i da nisam ja sjana a svi oko mene losi trebao mi je razgovor koji smo mi vodili i napokon iskren astrolog koji ce mi konkretno reci sta ce se dogoditi a za tebe Gogi nemam reci koliko si precizan bio pa i do osecanja koja ce u tim momentima vladati pa i do reci te evo javljam ti i to da si sve tacno rekao!
Da vam ne oduzimam vise vremena morala sam da podelim svoje utiske i da vas svima pohvalim jer sam i vise nego odusevljena i zelim da svima kazem koliko ste divni,koliko dobro radite svoj posao i koliko ste ljudski postupili sa mnom pa i vise nego ljudski prijateljski i iskreno jos jednom MNOGO VAM HVALA!!!!SVIMA VAS PREPORUCUJEM!!!!

2zelim da se zahvalim Gogiju i Aleksandri! Empty hvala puno! 29/6/2008, 16:12

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

zelim da se zahvalim Gogiju i Aleksandri! 122133


hvala najlepse na lepim recima!Bilo mi je zadovoljstvo da vam pomognem i drago mi je da jesam!!

zelim da se zahvalim Gogiju i Aleksandri! 74641

Alexandra zelim da se zahvalim Gogiju i Aleksandri! 679538

http://aspektastro.org

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

pridruzhujem se zahvalnici :) jeste najbolji!
I ja vas svima preporuchujem!

zelim da se zahvalim Gogiju i Aleksandri! 872738

http://aspektastro.net

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions