Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zdravlje za decka

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Zdravlje za decka Empty Zdravlje za decka 2/7/2008, 17:33

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Bokić, evo da postavim pitanje za decka, em sto se brinem za njega, em sto ima utjecaja i na mene. Odnosi se na njegovo psihicko zdravlje, mislim da ima nekih problema kojih cini se nitko nije svijestan, odnosno svi kao da ignoriraju da se radi o problemu sa zdravljem ili je moja procjena jednostavno pogresna. Zanima me hoće li biti kakvog napretka kod njega i ko mu u tome najvise moze pomoci.

Roden je 13.04.1986. u 00:55 u Brežicama (živi u Samoboru)

2Zdravlje za decka Empty Re: Zdravlje za decka 6/7/2008, 14:33

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Zdravlje za decka Deckob10

Draga moja tvojim problemima nema kraja...
posesivan ljubomoran,ima ispade ali duso moja moze biti i agresivan (?)
|Ovan / Strelac vladar znaka u 1 polju a u|ran pravi konj. i to iz 12 sa ASC,Sat. u 12 ima on predispozicija za depresije ali i eforije.Ma da duso moja ovo nije problem koji ne moze sam da resi mozda je samo jos uvek dosta mlad da bi se suocio sa svojim problemom i resio ga sam.Ovo su scene i drame sa njim a masta cini svasta kod njega jos joj on dozvoljava.Nema ovde nekih konkretnih pokazatelja za psihicko oboljenje pa cak ni uz ovaj Uran na ASC i Saturn u 12 nista sto ne moze sam da suzbije kod sebe no |Nep. u 1 sigurno mu ne daje dovoljno volje i zelje.|Nemoj da tolerises to ponasanje neka pada u depresije ali neka i preispita sam sebe to ce prerasti u kontrolu i osesiju ako dozvolis.|Peto u Biku sa Ven. na vrhu pa su njegove price o jubavi "zauvek i sve za ljubav" ni sam nije siguran koliko veruje u sve to.Sa 8 u Raku ume da bude prilicno egocentrican i da stavlja sebe na prvo mesto.Tebe verovatno krivi za pola svojih opesija i ispada i ima odlicnu pricu.Od nujega neces moci da napredujes mnogo,sputavace te a sve uz izgovor o ljubavi....Ovaj decko mora da se trgne i preispita sebe a ti mu to daj do znanja nema ovde bolesti ima samo obesti i zelja za kontrolom koju dobija i nece se nikada promeniti sve dok si slaba i sazaljiva.

http://aspektastro.org

3Zdravlje za decka Empty Re: Zdravlje za decka 7/7/2008, 07:14

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

UH surovo Alexs! E a aj nam malo pojasni sve ovo...(?) kad budes imala vremena naravno

http://www.aspektastro.net

4Zdravlje za decka Empty Re: Zdravlje za decka 8/7/2008, 07:31

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

ribica ::UH surovo Alexs! E a aj nam malo pojasni sve ovo...(?) kad budes imala vremena naravno

:emot101op: Uh, je...


Usput, hvala na odgovoru, iako ga nije bas ugodno za citat. Vecinu toga i znam, osim sitnice da sam bila uvjerena da nista ne radi namjerno, zato mi ga i je zao i pokusavam mu pomoc da sam sebe malo trgne, ali po ovome bas mi to nece ic od ruke pale

5Zdravlje za decka Empty Re: Zdravlje za decka 27/7/2008, 03:36

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

izvini ali glupo bi bilo da ti ne kazem sve kako jeste Zdravlje za decka 186744

http://aspektastro.org

6Zdravlje za decka Empty Re: Zdravlje za decka 28/7/2008, 00:47

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

e to ja volim kod tebe Alexs nista ne precutis!
Ako bolje da zna nego posle da se cese scratch

A Bubac ne kapiram on tebe kinji,ljubomoran je ili sta trece je problem.... to je sve stvar samopouzdanja a i poverenja sta ce ti neko ko ce da sumnja utebe ceo zivot...mani se corava posla mlada si devojka Zdravlje za decka 631123
p.s. izvini sto se mesam znam da nije moja stvar Zdravlje za decka 186744

http://aspektastro.net

7Zdravlje za decka Empty Re: Zdravlje za decka 28/7/2008, 07:33

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Astrolog ::izvini ali glupo bi bilo da ti ne kazem sve kako jeste Zdravlje za decka 186744

Naravno da bi, zato sam i postavila pitanje da cujem istinu, kakva god ona bila. Zdravlje za decka 535909




tina ::e to ja volim kod tebe Alexs nista ne precutis!
Ako bolje da zna nego posle da se cese scratch

A Bubac ne kapiram on tebe kinji,ljubomoran je ili sta trece je problem.... to je sve stvar samopouzdanja a i poverenja sta ce ti neko ko ce da sumnja utebe ceo zivot...mani se corava posla mlada si devojka Zdravlje za decka 631123
p.s. izvini sto se mesam znam da nije moja stvar Zdravlje za decka 186744

Ma ne planiram ja bit s njim cijeli zivot, takva sam osoba da uvijek ostanem dulje u vezi, ali ne razmisljam o tome da ostanem s njim. Jednostavno postoje neke stvari zbog kojih mi je s njim lijepo bit i koje on za razliku od drugih prije njega razumije i to cjenim kod njega. S druge strane postoji ta njegova narav koja je nekad i nepodnosljiva, a moja je narav takva da ne odustajem od ljudi i tako lako i zaista sam puno razgovarala s njim o tome i pokusavala osvijestiti u njemu da ima problem i u tome mislim da sam barem malo uspijela, zapravo na to sam pitanje htijela cut odgovor od Alex, ima li smisla trudit se dalje...Sta se tice mjesanja, ovo je javni forum, da nisam htijela cut sta drugi misle ne bi postavila pitanje Wink

8Zdravlje za decka Empty Re: Zdravlje za decka 28/7/2008, 13:34

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

draga moja,ja nikako ne smem da to odgovorim na to pitanje ... ne smem da uticem na tvoju odluku ali kako ja vidim i ma sta ti ja rekla ti ces ipak tu ostati...jos neko vreme.
No nemoj toliko da se brines i da razmisljas o tom problemu stavri ce se same postaviti na svoje mesto uskoro.

http://aspektastro.org

9Zdravlje za decka Empty Re: Zdravlje za decka 28/7/2008, 16:26

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Razumijem u potpunosti sta zelis rec i znam da mi Astrologija ne moze dati sad odgovor na sva pitanja, ali ipak nakon ovog odgovora imam jasniju sliku, nije mi to pomoglo toliko da cu ga ostavit istog trena, to mi je pomoglo utoliko da cu se vise potrudit ne popustat mu u nekim situacijama. Naravno, uvijek postoji druga strana price od one koju svi drugi vide, meni je stalo do njega, iako se ne vidim s njim u buducnost, i dok nije agresivan prema meni postoji onaj ljudski faktor zbog kojeg se i dalje trudim. Nekako mislim da ga u ovom trenu ostavim ne bi bilo dobro ni za njega ni za mene ni za njegovu obitelj. I nije mi zao sto sam bila (tj jesam) s njim jer mislim da sam od njega mnoge stvari za ubuduce naucila. Kazu da je svako zlo za neko dobro, a mene uvijek utakvim situacijama tijesi taj neki visi cilj duga>

I hvala puno na odgovorima, stvarno su mi pomogli puno Zdravlje za decka 137100

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» zdravlje u zivotu

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions