Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

postavi pitanje

+21
ttiinnaa
yaya
mars20
elenna
neniti
mirjanamp
Dasein
Maya87
Rule
Lena
Guest
tina
mimica
007
Astrolog
draganica
Natasa Bg
lavica
inja
Gogi
ribica
25 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 8]

51postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 6/8/2008, 14:01

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

ribica ::he he ne mogu a da ne komentarisem....OPA!!! vgy to je sve sto imam da komentarisem za Gogija i Lavicu postavi pitanje - Page 3 679538
MISLIS,A?

ribica ::Sta bi volela da dobijes za rodjendan?

P.S HA! nadam se dace lavica na ovo da nam odgovori....GOGI za ovo mi dodjes cokoladu! postavi pitanje - Page 3 354555

EVO RIBICE DA TI ODGOVORIM...ZLATNU RIBICU KOJA ISPUNJAVA ZELJE(PA MAKAR I TRI) postavi pitanje - Page 3 768168
SALIM SE NARAVNO....
HMMM...NISAM RAZMISLJALA O TOME...U ZADNJE VREME SU MI OPSESIJA NEKE KNJIGE IZ ASTROLOGIJE DO KOJIH NE MOGU DA DODJEM(NPR.OD PREDRAGA PETKOVICA,NIKOLE STOJANOVICA)....TO BI RECIMO VOLELA DA DOBIJEM...ETO RECIMO I TAROT KARTE SA LITERATUROM(OVO SAD NEMA VEZE SA GOGIJEM,NEMOJ POGRESNO DA PROTUMACIS)KOJE ISTO NEMAM GDE DA KUPIM...TAKVE STVARI BI ME OBRADOVALE DO SUZA...USTARI KAD BOLJE RAZMISLIM JA I NEMAM DRUGIH ZELJA...
postavi pitanje - Page 3 866569

PS.I NE ZNAM STO TI GOGI DUGUJE COKOLADU ZA POST?
postavi pitanje - Page 3 920233

52postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 10/8/2008, 00:03

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

KAD TE NEKO IZNERVIRA,KAKO REAGUJES?SVADJAS SE,CUTIS I POVUCES SE,ILI NESTO TRECE?

53postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 10/8/2008, 11:15

Guest

Anonymous
Gost

tmlavica ::KAD TE NEKO IZNERVIRA,KAKO REAGUJES?SVADJAS SE,CUTIS I POVUCES SE,ILI NESTO TRECE?


Prvo pokusam da shvatim zasto je to odredjena osoba uradila,pa onda na blazi nacin
smirujem situaciju.
Sve zavisi kako se ja trenutno osjecam.
Najlakse je svadjati se. postavi pitanje - Page 3 647677



PITANJE:Koja vam se zemlja-drzava najvise dopada?

54postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 10/8/2008, 12:11

inja

inja
moderator
moderator

Joj... Italija! To je jedina zemlja u koju bih se odmah preselila (mada nesto nisam luda za zivotom u inostranstvu) . Cak sam kao pocela uciti Italijanski. Jednostavno me nesto vuce... (bice da je krivac Pluton iz 9-te , kako procitah on vuce natusa da ide na mesta u kojima je ziveo).
Da li pratis Olimpijadu?

55postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 11/8/2008, 15:40

Maya87

Maya87
STAR clan
STAR clan

inja ::Joj... Italija! To je jedina zemlja u koju bih se odmah preselila (mada nesto nisam luda za zivotom u inostranstvu) . Cak sam kao pocela uciti Italijanski. Jednostavno me nesto vuce... (bice da je krivac Pluton iz 9-te , kako procitah on vuce natusa da ide na mesta u kojima je ziveo).
Da li pratis Olimpijadu?

Ne stizem jer non-stop radim f^

Vecna ljubav ili mnogo avantura? postavi pitanje - Page 3 382320

56postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 16/8/2008, 20:03

Guest

Anonymous
Gost

VJECNA LJUBAV....





DA LI SI DEPRESIVAN/-NA?

57postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 16/8/2008, 20:37

Guest

avatar
clan
clan

znam ponekada postati deprisivan u nekim situacijama, kada se nevidi izlaz, pokusavam kanalisati to stanje u nesto lepse.....



bogat duhom ili bogat materijalno ???

58postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 17/8/2008, 01:18

Gost

Anonymous
Gost

tmlavica ::KAD TE NEKO IZNERVIRA,KAKO REAGUJES?SVADJAS SE,CUTIS I POVUCES SE,ILI NESTO TRECE?
Kao novi clan,zelim Vas najprije pozdraviti!!!!!!!!!!
Mene kad neko iznervira,ja blokiram i nista nemogu rec,kada ta osoba nestane sa vidika ja imam tisucu i jedan odgovor,ali klinac,tad je kasno!!!!!!!!!!!

59postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 17/8/2008, 19:01

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

postavi pitanje - Page 3 338500 e pa Lori dobra si ...i ja ponekad odreagujem isto kao i ti u takvoj situaciji,medjutim, bude mi krivo
sto nisam regovala,a posle sebi dam u zadatak da cu odreagovati, a ono opet isto...i tako skoro u nedogled,pa kad sagledam,sledeci put se drzim dobro i dobro odreagujem...a sve zavisi od osobe,okolnosti,situacije i raspolozenja _u sustini nisam svadjalacki tip i ne volim svadje,a bas kad te nateraju namcori tada prosto nemas kud... i tako... postavi pitanje - Page 3 973100

60postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 17/8/2008, 20:34

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

Sta je ovde ostalo kao pitanje kako reagujes u svadji?

Ja ne reagujem ako je neko do koga mi je stalo precutim svadju pa polako nadjem drugi pristup da ubedim osobu da sam mozda u pravu.A ako je neko bezveze....i ako sam u pravu....kidam kao pravi lav.

da li imas oziljak iz detinjstva i gde,kako je "zaradjen"?

http://tarot.aspektastro.net/

61postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 17/8/2008, 20:47

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Imam na celu,ali se ne vidi,tj samo ja od prilike znam za njega.A zaradih ga u mesari...Mama dok je caskala sa prodavcem/acicom sta hoce i sl,ja sam volela da skakucem po onoj vagi ogromnoj na kojoj oni mere meso kad im stigne.I tako jednog dana je ta vaga bila klizava od istog tog mesa,jer verovatno nisu stigli da je obrisu i ja zaradih usivanje...


Sta vise volite stan ili kucu?

62postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 17/8/2008, 21:13

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

Volim vise kucu ,ne kaze se dzabe "moja kucica ,moja slobodica",ili "svuda podji,al' kuci dodji",a moze i "kucica u cvecu,trava oko nje"...kuca je kuca,a stan lepo ga je imati,sto da ne?!

oziljak nemam;a vise sam za bogat duhom.











Sta mislite o svom poslu?

63postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 18/8/2008, 00:01

Guest

avatar
clan
clan

preskocili ste pitanje,,na zalost,, ili me bojkotujete

64postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 18/8/2008, 00:11

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

vuuk ::znam ponekada postati deprisivan u nekim situacijama, kada se nevidi izlaz, pokusavam kanalisati to stanje u nesto lepse.....



bogat duhom ili bogat materijalno ???

BOGAT DUHOM,TO JE PRAVO BOGATSTVO....MATERIJALNO JE PROLAZNO.....
MATERIJALNO SE MOZE ISTOPITI,NESTATI....
DUHOVNO BOGATSVO TI NIKO NE MOZE UZETI......

NIKO TE NE BOJKOTUJE VUCE,I RULE TI JE ODGOVORILA NA PITANJE....
pozdravslatki

EVO POSTAVI TI SLEDECE PITANJE?

65postavi pitanje - Page 3 Empty Pitalice 18/8/2008, 00:20

Gost

Anonymous
Gost

Imam i kucu i stan,a oko mene sve muskadija!!!!!katastrofa,nemogu da se na,cistim.Tako da ne,volim ni jedno ni drugo.Posa mi je utociste i VOLIM GA!!!!!!!!!!! postavi pitanje - Page 3 973100

66postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 18/8/2008, 00:35

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

NAJVECA UVREDA KOJU STE DOZIVELI?

67postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 18/8/2008, 00:39

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

postavi pitanje - Page 3 338500 LORI,ZAO MI JE STO ZA MUSKADIJOM MORAS DA CISTIS,STA CES NEK' SU ZIVI I ZDRAVI.A LEPO JE VOLETI RADITI SVOJ POSAO,STO ZNACI DOK GA OBAVLJAS UZIVAS I ODMARAS SE U NJEMU,ALI TAKVIH JE MALO DANAS JER IH JE NUZDA NATERALA DA SE BAVE ONIM STO NE VOLE,EM SLABO SU PLACENI... pozdravslatki

68postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 18/8/2008, 00:43

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

A PITANJE RULE,A ODGOVOR NA ZADNJE PITANJE? postavi pitanje - Page 3 920233

69postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 18/8/2008, 00:49

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

postavi pitanje - Page 3 851463 pitanje koje potseca na ponizenje,bar mene" da se smejem kao prosta" koje su izrecene u vecem drustvu
i to s velikom ironijom...itd.ima ih jos,ali i ova je dovoljna,si. postavi pitanje - Page 3 768168 postavi pitanje - Page 3 768168 postavi pitanje - Page 3 5898

70postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 18/8/2008, 00:56

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

MA RULE NEMOJ DA OVO SHVATIS KAO KRITIKU,ALI OPET NISI POSTAVILA PITANJE postavi pitanje - Page 3 388401 postavi pitanje - Page 3 5898

71postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 18/8/2008, 00:58

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

dadoh ti odgovor na zadnje pitanje , a moje pitanje postavi pitanje - Page 3 851463 si previdela,he,treb' da kupis djozluke...ili mozda ja
a i trebalo bi da idem kod oftalmologa,e pa lepo leo. zelelist zelelook

72postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 18/8/2008, 01:45

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

Rule ::Volim vise kucu ,ne kaze se dzabe "moja kucica ,moja slobodica",ili "svuda podji,al' kuci dodji",a moze i "kucica u cvecu,trava oko nje"...kuca je kuca,a stan lepo ga je imati,sto da ne?!

oziljak nemam;a vise sam za bogat duhom.



Sta mislite o svom poslu?


EVO RULE DUSO TVOG ZADNJEG POSTA SA PITANJEM NA KOJE TI JE LORI ODGOVORILA
Lori ::Imam i kucu i stan,a oko mene sve muskadija!!!!!katastrofa,nemogu da se na,cistim.Tako da ne,volim ni jedno ni drugo.Posa mi je utociste i VOLIM GA!!!!!!!!!!! postavi pitanje - Page 3 973100
NO NEMA VEZE ....DA NE SKRECEMO S TEME PITANJE JE:
DA LI ODELO CINI COVEKA?

73postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 18/8/2008, 02:40

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

Nekad je vazilo pravilo da odelo ne cini coveka,medjutim ,od tada pa do danas mnogo se sto sta promenilo,pa i ovo pravilo...danas se ne misli tako, evo kako:pre se covek po tom pravilu, posmatrao,ne po odelu vec ,ko se nalazi u njemu,kakav je i koliko vredi,a danas je obrnuto misljenje,bitno je da on ima dobro odelo,ciji je a, nije bitno
ostalo...mada neki danasnji ,nazovimo ih savremenici, smatraju, da je bitno odelo i da je to odraz njegove licnosti intelektualnih sposobnostii sa svih aspekata razvoja i kulture...pa sad kako se kome svidja...nije sija nego vrat...itd. postavi pitanje - Page 3 805740

74postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 18/8/2008, 19:24

mimica

mimica
aktivan clan
aktivan clan

a pitanje?

http://www.aspektastro.net

75postavi pitanje - Page 3 Empty Re: postavi pitanje 19/8/2008, 11:36

Guest

Anonymous
Gost

mimica ::a pitanje?


DA LI SI ZALJUBLJENA?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions