Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Vasi najveci uspesi i neuspesi......

+8
mimica
ribica
Astrolog
inja
lavica
Gogi
draganica
Natasa Bg
12 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

Svi mi imamo svoje neke uspone i padove , uspehe i neuspehe...I to je normalno.
E sad, po vama koji su vaši uspesi najveći do sada i neuspesi...
Evo prva da odgovrim na svoje pitanje.

Moji dosadašnji uspesi su:Na prvom mestu bih stavila svoj fakultet koji sam uvek i želela da upišem i ta mi se želja svojim trdom i voljom i ispunila.
Neuspehe se trudim da ne pamtim, ali isto je vezan za fakultet jer sam pala godinu.

E sad vi odgovarajte ....

draganica

draganica
STAR clan
STAR clan

Super je tema ali malo teska....cestitam ti na uspehu to prvo a onda i da odgovorim i ja...
...huh...
uspeh svakako zapocinjanje sopstvenog posla i istrajnost do ovog uspeha a neuspeh...malo me je i sramota da pisem :/ ... ajde neka bude jako losa odluka vezano za odabir skole...davno...ali ostavilo trag evo i sada u odabiru karijere

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

uspeh bi bio ... razvod
a neuspeh ... vreme za koje je trebalo realizovati uspeh


ha ha

http://tarot.aspektastro.net/

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

moj najveci uspeh je sto sam u najtezim trenutcima svog zivota ostala prisebna i pri zdravoj pameti...donela odluku da samostalno otvorim privatni biznis i uspesno ga vodim i danas...
a neuspeh uhhhhhhhhhh....jos uvek nisam nasla nekog ko ce da me vodi kroz zivot.....


gogice,sedma kuca u vodoliji-razvod!!!!

Guest

Anonymous
Gost

Moj najveći uspjeh je- to što sam ostala doslijedna svojim principima
i nisam pošla linijom manjeg otpora u teškim vremenima.

A što se tiče neuspjeha-nisam još završila fakultet

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

tmlavica ::moj najveci uspeh je sto sam u najtezim trenutcima svog zivota ostala prisebna i pri zdravoj pameti...donela odluku da samostalno otvorim privatni biznis i uspesno ga vodim i danas...
a neuspeh uhhhhhhhhhh....jos uvek nisam nasla nekog ko ce da me vodi kroz zivot.....


gogice,sedma kuca u vodoliji-razvod!!!!

ih a onda imam super kartu...Da sam tada znao!
Da to i Alexs kaze definitivno razvod ,sto mi ne rece pre 10 godina :)
Salio sam se malo ja ali imam jedan topli lavovski savet za tebe mi lavovi nismo stvoreni da nas vode tako zalutamo ...
Vasi najveci uspesi i neuspesi...... 872738

http://tarot.aspektastro.net/

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

pa u svakoj karti ima i dobrog i loseg...ih da sam i ja znala pre 6 godina cega sve ima u mojoj karti...ne bih patila...protiv zvezda se ne moze...tvoja karta ima drugih kvaliteta,vidis koliko te ovde svi obozavaju i koliko im pomazes... Vasi najveci uspesi i neuspesi...... 137100 :motocanaglia_p

"mi lavovi nismo stvoreni da nas vode tako zalutamo ..."
verovatno si u pravu...mozda zato i nemam srece u ljubavi...trazis jaceg a ono mucak...

inja

inja
moderator
moderator

Najveci uspeh... bilo je uspeha, ali najveci jos iscekujem! Vasi najveci uspesi i neuspesi...... 382320 Ustvari najveci i najdrazi uspeh ce mi biti da imam normalnu porodicu.
A neuspeh... uu... to sto nisam zavrsila fax, mada mozda i u ovim godinama mi padne na pamet da to uradim. Vasi najveci uspesi i neuspesi...... 973100

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Uspeh prvo moj sin Petar sledeci je definitivno aspektastro organizacija okupila je mnogo divnih ljudi i stekla sam MNOGO divnih prijatelja. Vasi najveci uspesi i neuspesi...... 679538
a neuspeh sto sam odustala od upisa na pravni pale

http://aspektastro.org

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

Ti si Alexs bas svestrana zenska?
Svaka tebi cast,citala sam neki tvoj intervju na engleskom...astro casopis neki...evo bas trazim link...
Nema veze znaces ti....e a sto nam se nisi pohvalila da imas tri faksa? Vasi najveci uspesi i neuspesi...... 205973
A jos si stigla i astro organizaciju da stvoris....i dete da rodis....i slikarstvom da se bavis.....
Nabi mi komplekse zeno :emot101op:
Moj uspeh je sigurno upis na faks.....
A neuspeh... nemam pojma.... mozda sto sam odustala od muzicke skole pale

http://www.aspektastro.net

mimica

mimica
aktivan clan
aktivan clan

nasla sam i ja taj interviju postavicu vam link ako hocete,ali nije za astroloski casopis nego nesto za astronomiju.
E a sad moj najveci uspeh je magistratura a neuspeh nezaposlenost

http://www.aspektastro.net

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

Ajd' da i ja nesto kazem o svojim uspesima i neuspesima:upisem pedagosku akademiju,napustim je i udam se
i odem iz Bgd-a u selo da zivim(neuspeh napustanje akademije),nakon nekoliko godina,pokajem se sto je
nisam zavrsila i odlucim da je zavrsim...i eto mog uspeha i zaposlim se ...he, bas lepo,jel te,da nije mi bas bilo lako ...porodica itd. ali isplatilo se i ponosna sam zbog toga. vatromet%

zelja

zelja
clan
clan

NAJVECI USPESI: odlazak i Srbije (licni stav), uspesna,jaka veza i kasnije brak peta godina, upis koledza

PLANIRANI SUPESI ZA BUDUCNOST: deca deca i deca, zavrsetak koledza i privatan posao vezan za dizajn

PADOVI: neki raniji zdravstveni problemi koje sam mogla spreciti

wexa

avatar
aspektastro tim
aspektastro tim

lavica ::moj najveci uspeh je sto sam u najtezim trenutcima svog zivota ostala prisebna i pri zdravoj pameti...donela odluku da samostalno otvorim privatni biznis i uspesno ga vodim i danas...
a neuspeh uhhhhhhhhhh....jos uvek nisam nasla nekog ko ce da me vodi kroz zivot.....


gogice,sedma kuca u vodoliji-razvod!!!!

i meni je sedma u vodoliji:(((( moj najveci uspeh i neuspeh je jedan decko!!!!
smuvala sam "nedodirljivog" najboljeg frajera koji ni s jednom devojko nije opstao osim mene ..a neuspeh..nisam uspela da ga promenim,znam nikad i necu..Sad

radoznala

radoznala
clan
clan

USPEH: Skola mislim na magistraturu i uskoro doktorat, udaja i naravno posao.
NEUSPEH: Imala sam veliki pad na pocetku faksa, al sad je sve ok, i jos uvek nemam dece a 6 godina u braku.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions