Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

feng shui,jeste probali?

+6
Gogi
bejbi
Astrolog
tina
ribica
lavica
10 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26feng shui,jeste probali? - Page 2 Empty Re: feng shui,jeste probali? 15/11/2008, 17:13

Nighty

Nighty
clan
clan

Moja sestra je, i pored astrologije, izucavala Feng Sui kulturu, odnosno domen koji se odnosi na uredjivanje eneterijera i eksterijera mesta prebivalishta.

Обзиром да никад нисам озбиљно упадао у воде Фенг-Шуија, не могу имати и јасан суд но сматрам како је одлично уређење простора, односно места у ком боравимо нешто што је заиста потребно неговати и сматрам да има висок проценат психолошког утицаја и расположење људи обзиром да је наш простор заправо ''наша слика''.

обзиром да ми је Асц у Близанцима, ја волим свој ''неред'' и одлично се сналазим у истом. Понекад ме ''стрефи'разарајућа потреба за генералком и одузме ми готово читав дан...

Што се Фенг-Шуија тиче, заиста не желим кристале или обојене свеће у својој соби (које активирају прво, друго...итд девето поље), али једна ствар која је апсолутно тачна и повољна јесте и то да Фенг-Шуи долази из Кине (Вага, уметност, неутралност) те самим тим имамо и распоред ствари и искоришћавање простора на најбољи могући начин.
мислим да има доста ''тачности'' у фенг-шуију, али такође сматрам да су одређене ствари некако...превише западњачки одрађене и убачене...

Сматрам и да кроз Фенг Шуи можемо да боље упознамо себе и оно шта заиста желимо, а успећемо тада када нам исти више и не буде био важан...нити представљао водича.

P.S. Имам корњачу и жабицу у ''пољу новца''...функционише :mrgreen:

Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions