Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

TEST: Umete li da protumacite snove?

+6
Katarinaki
Rule
Astrolog
Gogi
inja
lavica
10 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

EVO MALO RAZONODE!!!!


Odaberite tvrdnju koja najviše odgovora vašem uverenju.

1. Buducnost...
a) je sigurno bolja, nego sadasnjost.....2
b) treba da se stvori.....6
c) je nepredvidljiva.....4
d) plasi vas.....0

2. Pre nego sto zaspis...
a) volis da citas ili da gledas tv.....2
b) uzimas tabletu za spavanje.....0
c) mislis na ono sto se desilo tokom dana i mentalno se organizujes za sledeci dan.....6
d) pijes casu mleka ili caja od kamilice.....4

3. Snovi su za Vas...
a) zelje.....2
b) pratioci.....4
c) neophodni.....6
d) predznaci.....0

4. Koji su se od ovih elemenata najcesce pojavljivali u Vasim snovima...
a) drvo.....4
b) vazduh.....2
c) voda.....0
d) na secas se.....6

5. Kada zatvoris oci mislis na...
a) egzoticno ostrvo.....0
b) prijatna osecanja.....2
c) posao.....4
d) odmor.....6

6. Koja boja dominira u Vasim snovima...
a) crvena.....6
b) zelena.....4
c) plava.....0
d) bela i crna.....2

7. U bajci o Pinokiju voleli biste da budete...
a) macak i lisica.....6
b) Pinokio.....0
c) carobnica.....2
d) zrikavac koji govori.....4

8. Ako ste u poslednje vreme sanjali neku osobu, koji deo tela je na Vas ostavio najveci utisak...
a) oci.....0
b) kosa.....2
c) ruke.....4
d) ne secate se.....6

9. Vasi snovi su...
a) ne secate ih se.....6
b) cesto su nocne more.....0
c) veoma lepi i prijatni.....2
d) erotski.....4

10. Kakve su Vase nocne more?
a) padate u prazninu, propadate.....2
b) neko Vas prati, a Vi ne mozete da trcite.....0
c) snovi sa zivotinjama.....4
d) nemate ih.....6



Poslednji izmenio tmlavica dana 16/7/2008, 21:20, izmenjeno ukupno 1 puta

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

ODGOVORI I REZULTATI TESTA:


Do 20 poena - lunarni tip
Vi ste mesečev tip ili sanjalica, koja se prepušta čarolijama noći i voli povremenu samoću ili blisko društvo odabranih prijatelja. Doživljavate snove sa mnogo emocija i snažno verujete u njihove poruke. Realista ste jedino kada se govori o ostvarivanju ciljeva na kraće staze, a snove nikad ne napuštate čak i kada oni izgledaju nemoguće. Pažljivo analizirajte sve što sanjate da biste se upoznali sa potisnutim delom svoje ličnosti. Imajte na umu da slike ili simboli nemaju apsolutnu vrednost i značenje.

Od 22 do 45 poena - zvezdani tip
Volite da uživate pod svetlošću zvezda koje noću obasjavaju nebo, vedri ste i romantični, ali i realistični u isto vreme. Verujete u snove, čak i ako to ne želite javno da priznate. Radoznalost duha i osećaj za meru čine vas realističnim, ali mašta i sposobnost da negujete svoje snove opredeljuju vas da živite u svetu u kojem ima mesta i za emocije i za maštu. Upravo zbog toga, vi ste vrlo uravnotežena osoba.

Preko 46 poena - solarni tip
Sunce koje osvetljava dan za vas čini jedinu realnost ili najjaču svetlost koja pruža život. Aktivni ste i realistični, uvek spremi da se suočite sa problemima, a u snove ne verujete mnogo. Ne ostavljate prostor za maštanje, već živite u sadašnjosti. Najčešće reagujete po jasnim i definisanim principima koji su uslovljeni realnošću, a ne snovima. No, takav stav može ukazivati na povremenu nesigurnost, nepoverenje ili na potisnute strahove.

inja

inja
moderator
moderator

tmlavica ::ODGOVORI I REZULTATI TESTA:


Od 22 do 45 poena - zvezdani tip
Volite da uživate pod svetlošću zvezda koje noću obasjavaju nebo, vedri ste i romantični, ali i realistični u isto vreme. Verujete u snove, čak i ako to ne želite javno da priznate. Radoznalost duha i osećaj za meru čine vas realističnim, ali mašta i sposobnost da negujete svoje snove opredeljuju vas da živite u svetu u kojem ima mesta i za emocije i za maštu. Upravo zbog toga, vi ste vrlo uravnotežena osoba.

Ja resih test, 40 bodova i svidja mi se odgovor... ima smisla.

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

Inja isti smo!

http://tarot.aspektastro.net/

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

A ti Lavico?

http://tarot.aspektastro.net/

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

ISTO KAO I VAS DVOJE TEST: Umete li da protumacite snove? 137100

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

:motocanaglia_p o0o

http://tarot.aspektastro.net/

inja

inja
moderator
moderator

Gogi ::Inja isti smo!
Pa da kad ti prepisujes ! Hehe... pozdravslatki

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Ja izgleda jedina zivim u oblacima ovde oblaci

Do 20 poena - lunarni tip
Vi ste mesečev tip ili sanjalica, koja se prepušta čarolijama noći i voli povremenu samoću ili blisko društvo odabranih prijatelja. Doživljavate snove sa mnogo emocija i snažno verujete u njihove poruke. Realista ste jedino kada se govori o ostvarivanju ciljeva na kraće staze, a snove nikad ne napuštate čak i kada oni izgledaju nemoguće. Pažljivo analizirajte sve što sanjate da biste se upoznali sa potisnutim delom svoje ličnosti. Imajte na umu da slike ili simboli nemaju apsolutnu vrednost i značenje.

Sleep

http://aspektastro.org

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

TEST: Umete li da protumacite snove? 338500 Resavala sam i ja test...ja uravnotezena osoba...cisto sumnjam TEST: Umete li da protumacite snove? 69753 TEST: Umete li da protumacite snove? 69753 TEST: Umete li da protumacite snove? 768168 u ovo danasbje vreme BIG CUDO TEST: Umete li da protumacite snove? 5898

Katarinaki

Katarinaki
aktivan clan
aktivan clan

Astrolog ::Ja izgleda jedina zivim u oblacima ovde oblaci

Do 20 poena - lunarni tip
Vi ste mesečev tip ili sanjalica, koja se prepušta čarolijama noći i voli povremenu samoću ili blisko društvo odabranih prijatelja. Doživljavate snove sa mnogo emocija i snažno verujete u njihove poruke. Realista ste jedino kada se govori o ostvarivanju ciljeva na kraće staze, a snove nikad ne napuštate čak i kada oni izgledaju nemoguće. Pažljivo analizirajte sve što sanjate da biste se upoznali sa potisnutim delom svoje ličnosti. Imajte na umu da slike ili simboli nemaju apsolutnu vrednost i značenje.

Sleep

I meni je ispalo ovo,ali se bas i ne nalazim....

lilitte

lilitte
aktivan clan
aktivan clan

BOGAMI DOSTA TACNO TUMACENJE!!!
ZAISTA SAM PRAVI LUNARNI TIP TEST: Umete li da protumacite snove? 905748

boyanna :)

boyanna :)
clan
clan

ja samo 28 bodova Wink....mada ima dosta istine....

wexa

avatar
aspektastro tim
aspektastro tim

Od 22 do 45 poena - zvezdani tip
Volite da uživate pod svetlošću zvezda koje noću obasjavaju nebo, vedri ste i romantični, ali i realistični u isto vreme. Verujete u snove, čak i ako to ne želite javno da priznate. Radoznalost duha i osećaj za meru čine vas realističnim, ali mašta i sposobnost da negujete svoje snove opredeljuju vas da živite u svetu u kojem ima mesta i za emocije i za maštu. Upravo zbog toga, vi ste vrlo uravnotežena osoba.
TEST: Umete li da protumacite snove? 647677

Milica Andrejevic

Milica Andrejevic
clan
clan

Ja takodje lunarni tip;)))
he...nisam ni sumnjala
mastaona, sto bi neki rekli ;D

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions