Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

starija zena-mladji muskarac...starijii muskarac-mladja zena

+9
matildica
Maya87
inja
Lena
tina
mimica
lavica
Guest
ribica
13 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

Sta mislite o takvim vezama i sta je gore po vama?

http://www.aspektastro.net

Guest

Anonymous
Gost

Ljubav nema granice,pa samim tim ni godine nisu važne,ako se ljudi odlično razumiju i jako privlače.
Nema tu gore kombinacije,već su u pitanju predrasude onih kojima se to nije desilo ili kojima je to bauk.
Srodne duše nisu pod obavezno ljudi naših približnih godina. starija zena-mladji muskarac...starijii muskarac-mladja zena 647677

Guest

avatar
clan
clan

Pravo pitanje,,,,
moje misljenje je slicno Draganinom,
dakle, nepostoje prepreke koje se ne mogu prevazici ako je u pitanju ljubav , sve ostalo je samo zavist , nemozemo bitrati koliko ce godina imati osoba suprotnog ppla, kaja nam se dopadne, u koju se zaljubimo i koju VOLIMO

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

apsolutno se slazem i sa Draganom i sa Vuukom...ljubav ne zna za granice a kamoli za godine...

mimica

mimica
aktivan clan
aktivan clan

slazem se ma da izgleda liou* starija zena-mladji muskarac,valjda nam je ova druga pojava srodnija zadnjih godina je bas ucestala

http://www.aspektastro.net

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

ma to sve nikome vise nije vazno,vazno je da se vole i postuju a ko je mladji a ko stariji...koga briga...nek` ide zivot!

http://aspektastro.net

7starija zena-mladji muskarac...starijii muskarac-mladja zena Empty odg 3/8/2008, 18:28

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Obe kombinacije su ok dok je razlika u normalnim granicama.
Ljubav bas toliko slepa nije da poveze npr. devojku od 22 god sa muskarcem od recimo 56 godina.Ili obrnuto ,ali je u nasem zivotu prvi slucaj cesca pojava,dok je obrnuta varijanta rezervisana za Holivudske dive.

Mislim da tada nije u pitanju ljubav,vec neki kompleksi,traume....sta god samo ljubav nije.

inja

inja
moderator
moderator

Godine - ne zna ljubav za njih, pa ni za razliku u godinama. Nista protiv razlike u godinama ako su emocije u pitanju. Ljubav se jednostavno desi. srced
Ja sam starija 4 god. od g-dina iz moje sinastrije, a skoro da mi nikad to i ne padne na pamet.



Poslednji put izmenio inja dana 6/8/2008, 14:19, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : .......)

Maya87

Maya87
STAR clan
STAR clan

e ovako, ovo je licno iskustvo!
zabavljala sam se sa deckom koji je 2 godine mladji od mene (kada smo poceli da se zabavljamo on je imao 17,5 godina a ja 19,5)
devojke pre sazrevaju i to do 3 godne brze (momak i devojka, iste generacije - devojka je psihicki 3 godne starija)

Mozda ako su stariji... ali mladji... NIKAKO! starija zena-mladji muskarac...starijii muskarac-mladja zena 382320 licno iskustvo starija zena-mladji muskarac...starijii muskarac-mladja zena 382320

matildica

matildica
STAR clan
STAR clan

meni su se desilai oba slucaja........bivsi suprug je bio deset godina stariji od mene, a u poslednje vreme sve upadam u veze sa dosta mladjim muskarcima............ma nekada je bila fama oko razlika u godinama ali danas se bas na to i ne gleda tako strasno kao nekada.........ma ne treba razmisljati o tome.....ako je ljubav prava....kakve veze ima to koliko ko ima godina......

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

Ja imam dečka već dve ipo godine koji je mladji od mene i super funkcionišemo.Mislim da je više do toga kako se ljudi nadju i ukapiraju nego do godina...

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

delim natasino misljenje.
kad se dvoje nadju i idu u istom pravcu godine nisu bitne.

Nighty

Nighty
clan
clan

Године су неважне, поготово уколико је разлика до десет год. Изнад тога...па...то су већ помало другачије сфере мишљења, односно размишљања и зрелости.
Иначе, ''те'' разлике јесу битне једино код пеирода адолесценције, односно код формирања наше индивидуалности, односно персоне - такорећи, временом и на основу искуства научимо да разликујемо оно шта желимо од онога шта нам прија и на конту тога и чинимо наше одлуке...
Искрено, а поготово у мојим годинама, не бих желео девојку поред себе која није на истом или готово индентичном интелектуалном нивоу (односно, фама око ''капирања, односно разумевања''). Осећао бих се као да је морам водити под ручицу и објашњавао одређене ствари. Између осталог, није ни то толико битно колико је заправо битно да знамо шта желимо како од себе тако и од других.

Villainess87airy

Villainess87airy
clan
clan

Mene su oduvjek privlacili stariji muskarci... Mada, glupo je praviti bilo kakve barijere, osim u slucaju kad su enormne razlike ( od 15 godina pa na dalje ) starija zena-mladji muskarac...starijii muskarac-mladja zena 957528 ... BITNO JE SAMO ZNATI DAVATI I PRIMATI LJUBAV!!! duga>

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions