Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

poverenje/sumnja....?

+8
Lena
inja
Astrolog
blizanac_75
ribica
draganica
lavica
tina
12 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1poverenje/sumnja....? Empty poverenje/sumnja....? 28/7/2008, 00:43

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

Da li bi sebe okarakterisali pre kao pesimnistu ili optimistu,kada nekoga upoznate zapazate samo vrline i dobre stvari ili odmah trazite mane?

Ja sam od onih pesimista na zalost scratch

http://aspektastro.net

2poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 28/7/2008, 00:55

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

NE ZNAM KA STA SI KONKRETNO MISLILA?PESIMISTA UOPSTE ILI PRILIKOM UPOZNAVANJA NOVIH LJUDI?

3poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 28/7/2008, 01:02

draganica

draganica
STAR clan
STAR clan

ni ja ovo ne razumem ....

4poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 28/7/2008, 01:03

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

mislila sam kada upoznajete nove ljude da li prvo zapazate lose ili dobre stvari kod njih?

http://aspektastro.net

5poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 28/7/2008, 01:18

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

MNOGO JE BITNO KAKAV MI PRVI UTISAK OSTAVI TA OSOBA...OBICNO NIKAD NE GRSIM U PPROCENI LJUDI...OD ONIH ZA KOJE MISLIM DA SU LOSI SE U STARTU DISTANCIRAM I NE ULAZIM U DUBLJU KONVRZACIJU....
JEDNOSTAVNO NE ZAPAZAM DOBRE I LOSE OSOBINE...BITNO MI JE DA L JE NEKO POZITIVAN ILI NE...

6poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 28/7/2008, 01:24

draganica

draganica
STAR clan
STAR clan

mislim da znam na sta ciljas lavice,kao kada te neko "ozraci" pozitivnom ili negativnom energijom ili ti prija ili ne,ako ne gresim da si tako sta imala na umu.
Tako je i kod mene...ali ja se ne distanciram ne verujem sebi dovoljno a mozda bih trebala scratch

7poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 28/7/2008, 01:32

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

NE GRESIS...TO JE JEDNOSTAVNO TAKO...NE MOGU DA KOMUNICIRAM S NEKIM KO MI JE NGATIVAN I KO MI PRENOSI NEGATIVNU ENERGIJU...JEDNOSTAVNO OSECAM NEKU ODBOJNOST DA STUPIM U BILO KAKAV KONTAKT SA TOM OSOBOM...
I TREBALA BI DA VERUJES SEBI,TAKVI TE LJUDI OBICNO UVEK POVREDE KAD TAD...
PRICAM IZ LICNOG ISKUSTVA...NAZALOST...

8poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 28/7/2008, 02:48

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

i ja imam taj trip isto energije samo te ozrace,pa ovako ili onako DRAGANICE savetujem ti da pocnes da verujes u sebe po tom pitanju sto kaze lavica i ja sam imala iskustva sa tim greskama

http://www.aspektastro.net

9poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 28/7/2008, 02:52

blizanac_75

avatar
aktivan clan
aktivan clan

optimista beznadezni u svakom pogledu poverenje/sumnja....? 545409

10poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 28/7/2008, 14:20

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

blizanac_75 ::optimista beznadezni u svakom pogledu poverenje/sumnja....? 545409

takodje No

http://aspektastro.org

11poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 29/7/2008, 10:02

inja

inja
moderator
moderator

blizanac_75 ::optimista beznadezni u svakom pogledu poverenje/sumnja....? 545409
Takodje, svakome dam sansu mada mi se to ponekad razbije o glavu... ipak jako malo ljudi je koji su mi od samog starta bezveze...



Poslednji izmenio inja dana 29/7/2008, 10:05, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : .......)

12poverenje/sumnja....? Empty ... 3/8/2008, 18:52

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Obicno dobro procenim ljude.Mada kako god ja neku osobu osetila,bolji je i los utisak neko nikakakv.Tj. kada te neko ostavi ravnodusnim.

13poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 4/8/2008, 13:15

Guest

Anonymous
Gost

Obicno na osnovu intuicije i energije kojom osoba zraci ,donesem odluku na koju stranu da se stavim.

Optimista sam kada gledam druge,a pesimista kada vidim sebe. poverenje/sumnja....? 647677

14poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 4/8/2008, 14:15

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

Kad mi se neko svidi vidim samo vrline , mada to je i normalno . Ne ceprkam puno da uvidm neke mane jer ih svi imamo , imam ih i ja. Ali uvek vidim prvo ono "dobro" u ljudima pa zavisno od situacija ili ponasanja polako otkrivam i unutrasnost neke osobe.

15poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 6/8/2008, 16:47

Maya87

Maya87
STAR clan
STAR clan

Ja, npr, imam problem da mnogo verujem ljudima.... Cak i kod najlosije osobe pronadjem trunku dobrog i vodim ka tome poverenje/sumnja....? 382320
Ja smatram da se ljudi ne dele na lose i dobre, vec da u svakoj osobi postoji i dobro i lose, samo zavisi sta vise primenjuju.
u sustini.... za mene su svi ljudi dobri poverenje/sumnja....? 382320
.... jadna ja.... bila pozitivna, ostala pozitivna poverenje/sumnja....? 382320
pozdravslatki

16poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 10/8/2008, 15:27

zelja

zelja
clan
clan

hm zavisi od situacije, da li je u pitanju moguc prijatelj,poslovni saradnik itd

uvek se vodim intuicijom jer verujem u nju. nekada krenem poverenjem maximalnim pa se desi da me iznenade necim ruznim ali i ne.
a nekada u startu krenem sa sumnjom pa dam vremena celoj situaciji da se POVERENJE STEKNE i izgradi sto je u stvari po meni i najbolja varijanta.

17poverenje/sumnja....? Empty Re: poverenje/sumnja....? 11/8/2008, 02:12

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

hm...hm...u zivotu sam se "opekla" mnogo puta i bas zbog toga sada sam veoma oprezna, a moglo bi se reci
nepoverljiva i sumnjicava ,i mogu vam reci da ne gresim u proceni od kada sam postala takva,najbolje je biti otvoren i reci odmah sta mislite i osecate i tako cete najbolje pobediti sumnjicavost i nepoverenje :motocanaglia_p o0o

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions