Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

sta mislite o ovom tekstu?

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1sta mislite o ovom tekstu? Empty sta mislite o ovom tekstu? 30/7/2008, 19:03

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

meni je bas zanimljiv....i ako depresivna prognoza ali....sta vi mislite?

Sta reci,a ne zaplakati?

Ovaj tekst najavila sam jos marta meseca no prilike mi nisu dozvoljavale da tu najavu ispunim.Trudila sam se da izbegavam ovakve prognoze ali smatram za ovu nasu drzavu pravi je izazov objaviti neko predvidjanje.
Kao sto i sam naslov teksta govori "Sta reci a ne zaplakati" prognoze za Srbiju su vise tragicne no smesne,pocevsi od toga koliko datuma smo promenili do sada.
Ova analiza radjena je po datumu donosenja ustava tacnije 8.11.2006 u 12 i 15h u Beogradu;
U znaku Skorpiona sa podzanakom u Vodoliji sto je vec prvi pokazatelj jako loseg odabira datuma prvenstveno za donosenje ustava koji i odredjuje ovaj datum i cas " rodjenja"
Ono sto se izdvaja u karti Srbije je prvenstveno stelijum iz devetog polja koji kvadrira sa Saturnom iz 7 i Neptunom iz 1.Upravo ti kvadrati ce nam doneti mnogo poteskoca na politickoj sceni ali i medju gradjanima pa kada pogledamo godinu unazad i crnu hroniku videcemo da je 2007 obilovala porodicnim nasiljem,ubistvima i sl.Mnogo vise nego prethodnih godna i tu se upravo pokazao taj stelijum koji je kvadrirao sa solarnim Saturnom.
No,za 2008 godinu ne mozemo reci da nam donosi mnogo bolje momente,Saturn koji je plutao 7 poljem i dalje se tu nalazi ali sada nece toliko uticati na sam narod vec na odnose sa ostalim zemljama.Na polju saradnje sa inostranstom ne mozemo ocekivati nista dobro kao ni sa resavanjem pitanja Kosova...
Kosovo se upravo vidi kroz Skorpiona u kom se u natalu Srbije ne dogadja nista dobro,gde vec doijamo jasnu poruku da izreka Samo Sloga Srbiju Spasava ostaje bez smisla jer Srbi u narednom periodu nikako nece moci da se sloze.Mi kao narod Srbije simbolizovani smo prvim poljem i znakom Vodolije,slobode i napretka ali na zalost i jednog vida anarhije pa samim tim sa Uranom u ovom polju ,koji je izuzetno "pothranjen" trigonima sa stelijumom bicemo obmanuti idealistickim obecanjima,nadama i sl.
Na polju ekonomije i finansija nas isto tako ne ceka nikakvo poboljsanje a upravo aspekt natalnog Nep. sa solarnim Marsom ce zahtevati promene,poboljsanja i stvorice laznu sliku borbe za pravdom pa samim tim vec nam se smesi i nezadovoljstvo koje cemo tek sredinom godine osetiti jer sam aspekt upravo tog Neptuna koji stvara iluzije,simbolizuje nam i laz,tajne,obmane i prevare;Los aspekt natalnog Meseca sa Plutonom vec nam daje sliku da smo drzava koja nikada nece moci da iskoreni kriminal,korupciju i nepostenje.
Sta dalje reci a ne zaplakati?
Jako losa godina skoro po svakom pitanju a najvise ce se odraziti na politicku strukturu,gde pre svega mozemo zapaziti da ce zenska populacija biti znatno zapostavljena,ekonomiju i finansije pa ma koliko se nasa politicka postavka "trudila" da poboljsa stanje,kvadrati koje ce podrzati solarne planete nece davati nikakvog ploda ni pomaka.Opozicija Saturna sa vladarem 1 polja ispoljice se uravo ove godine gde ce svi nasi napori za prosperitet biti uzaludni i bicemo primorani da se bavimo nekim istorijskim i pitanjima proslosti pa upravo tu spada i Kosovo koje po mojoj prognozi jasno gubimo,svakako prigrabiti samostalnost koju ce svojstveno iskoristiti jer je sazvedzdje Skorpije daleko bolje aspektovano za albance.Jupiter u zenitu horoskopa trebao bi da odigra do nekle zastitnicku ulogu nad Srbijom ali kako upravo naseg "zastitnika" kvadrira Saturn tesko da cemo imati dovoljno mogucnosti da se izborimo za svoje stavove.Natalni horoskop nam pre svega dosta govori o odnosu sa inostranstvom gde se nalazi Saturn koji ne samo sto nas kvadrira vec pravi opoziciju sa Neptunom pa ma koliko bili u pravu necemo nikada biti "shvaceni" od strane drugih drzava.
politicka scena ce biti pravo pozoriste,pogledom na karte DS-a i DSS-a vidimo da ce biti i vise no zauzeti pitanjima unutar sopstvene strukture nego strukture drzave,na skandale smo do nekle i navikli pa i na sankcije i ogranicenja a to nas upravo i ocekuje do 2012 godine.
Po pitanju 2008 ruze nam ne cvetaju cak sta vise nekima ce i da venu,porezi ce skociti kao i kamate;

nastavice se...


i bilo bi sta mislite o ovom tekstu? 92912 ako bi ga nastavila u skorije vreme Alexs :)

http://www.aspektastro.net

mimica

mimica
aktivan clan
aktivan clan

bas lici na nju....toliko otvoreno i direktno da ti zubi zatrnu pale

http://www.aspektastro.net

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

tekst je skroz ok.
neznam zasto bezati od realnosti.
zalosno je sto u poslednjih 10 godina mnogi pricaju samo lepe stvari o buducnosti ove zemlje,a svi smo svedoci situacije i zbivanja....
realno je da je tesko i da ce tako ostati jos dogledno vreme.naravno posle toga valjda dolaze bolja vremena.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions