Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li gajite..

+9
elenna
Natasa Bg
ribica
Maya87
007
Gogi
inja
Astrolog
Lena
13 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Da li gajite.. Empty Da li gajite.. 3/8/2008, 20:02

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

cvece ili zivotinje i koje?

2Da li gajite.. Empty Re: Da li gajite.. 4/8/2008, 03:38

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

oba i cvece i zivotinje,cveca ima MNOGO uglavnom je sobno a zivotinje...Bistra-Bibi foxs terijer i njena cerka mala,Zlatko-zlatna ribica,Pluton - neka crna ribica,Krole-kornjaca vodena i gupli sarena smesna ribica.
skoro su mi uginuli jedno za drugim dva rota Ana zenka imala je 16godina a za njom njen dragi od tuge Raf koji je imao 14god.
E to je bila prava ljubav,kada je ona uginula on je prestao da jede,neko vreme je pio vodu a onda je i to prestao.Ja ga odvedem kod veterinara on ustanovi da je sa psom sve u redu nikakvih zdravstvenih problema da bi prestao da jede i pije,na kraju sam ga vodila na infuzije iu stvari je uginuo od gladi i dehidracije....ako je za verovati veterinarskom fakultetu moj pas se ubio od tuge za svojom zenom

http://aspektastro.org

3Da li gajite.. Empty Re: Da li gajite.. 4/8/2008, 09:23

inja

inja
moderator
moderator

Posto ja zivim na 2 adrese (2 grada), u jednom imam samo sobno cvece, a u drugom dvoriste je ucinilo svoje pa ima i cveca i napasti tj. imam jednog dzukca mesanca kokera i ko zna koga jos, a i 3 mace... Za sada se podnose, cak se dobro slazu, samo ponekad imaju izlive netrpeljivosti. sunny

4Da li gajite.. Empty Re: Da li gajite.. 4/8/2008, 13:17

Guest

Anonymous
Gost

Ja gajim macka,a ponekad i on mene... Da li gajite.. 69138

5Da li gajite.. Empty ... 4/8/2008, 18:42

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Ja ga odvedem kod veterinara on ustanovi da je sa psom sve u redu nikakvih zdravstvenih problema da bi prestao da jede i pije,na kraju sam ga vodila na infuzije iu stvari je uginuo od gladi i dehidracije....ako je za verovati veterinarskom fakultetu moj pas se ubio od tuge za svojom zenom



Za malo da me rasplaces....

I ja imam kuce,ali se nesto ne kapiramo ni malo....Jazavicar,ali mesavina sa kojom vrstom,ne znam ali je mnogo tvrdoglav i nije umiljat.Imam i ribice,samo za svoju dusu.Trenutno su tu 2 japanke,2 teleskopa i 1 skalar.Imala sam cistaca.borca,gupiku,ksifo(muzijaka i zenku),ali su na zalost poumirali.Naravno,ne svi odjednom.U stvari muzjaka ksifo sam dala vlasniku radnje gde sam kupila akvarijum prve ribice zato sto je odjednom poceo da napada druge ribice.Nije to bilo uobicajno njihovo jurcanje i cimanje za rep,nego ih je bas napadao i ja to nisam mogla vise da gledam.Mozda se bolje udomio i ima svoju intimu.
A imam i cvece.U Garden centar ne smem ni da idem,jer se obavezno vratim sa nekom saksijom.To je sad ok jer sam cvece koje voli sunce izbacila napolje,ali kad dodje zima i sve to vratim u sobu...bice guzve.Imam kalu,hibiskus (to su mi favoriti),dracenu,kroton,kalanhoje ili kalantee,mesam ih,nolinu,malu,pahiru,amarilis,bambuse i jos neka 3-4 sveta kojima ne znam ime.

6Da li gajite.. Empty Re: Da li gajite.. 5/8/2008, 13:44

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

amarilis moje omiljeno :)

A ova prica za Anu i Rafa ,stvarno cudan par ,bili su non stop zajedno secam se.Ja nisam mogao da verujem kda je pas prestao da jede i da pije....Ali tuzna je to prica,ja sam plakao kao malo dete kada mi je Alexs javila da je uginuo...
:emot101op:

Ja imam jednog borc,Hanibal , i druge ribice ne smeju sa njim pa tako da nista od sarenog akvarijuma dok on ne ugine.A imao sam belog macora Regulusa ali je zalutao pre par meseci i jos se nije vratio...desavalo se,ode nema ga mesecima i onda se samo pojavi.

http://tarot.aspektastro.net/

7Da li gajite.. Empty Re: Da li gajite.. 5/8/2008, 17:15

007

007
aktivan clan
aktivan clan

Ja imam dalmatinku-Tufiku.....prelepa je i prepametna, sto bas i nije tipicno za dalmatince jer su onako po malo blentavi....:)

8Da li gajite.. Empty Re: Da li gajite.. 5/8/2008, 17:33

Maya87

Maya87
STAR clan
STAR clan

Ja imam jednu malu crno-belu macu koju mnogo vojim Da li gajite.. 679538

9Da li gajite.. Empty Re: Da li gajite.. 24/8/2008, 16:19

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

imam psa...nepoznatog roda zove se Lunja mnogo je sladak ...

JellyMuffin.com - The place for profile layouts, flash generators, glitter graphics, backgrounds and codes
Myspace Icons

http://www.aspektastro.net

10Da li gajite.. Empty Re: Da li gajite.. 24/9/2008, 11:26

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

Imala sam malu pudlicu, crnu ali nismo mogli da je držimo u stanu pa smo je dali....a tako mi nedostaje Sad

11Da li gajite.. Empty Re: Da li gajite.. 27/9/2008, 18:16

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

Imam jednog divnog pinca, Bambi, prava je srna.
Mislim da bi mi yivot bi siromasniji bey nje

12Da li gajite.. Empty Re: Da li gajite.. 29/9/2008, 23:33

bebica

bebica
clan
clan

Cvece volim ali mi nikako ne uspeva. Zivotinje bas i ne, mada imam psa. Mislim da i za jedno i za drugo treba puno ljubavi, strpljenja i vremena, ali ja se istrosim na ljude. Takav mi je posao.

13Da li gajite.. Empty Re: Da li gajite.. 1/10/2008, 22:55

Maki

Maki
STAR clan
STAR clan

Ja se bavim kaktusarstvom :) Obožavam ih... evo jednog koji je prekjuče je cvetao

Da li gajite.. Img3360ip1.th Da li gajite.. Img3358cx9.th Da li gajite.. Img3346ly8.th Da li gajite.. Img3347dd7.th

A obožavam mačke, čuvam ih od malena, uvek mi se po 2-3 motaju u dvorištu :)

14Da li gajite.. Empty Re: Da li gajite.. 29/12/2008, 03:34

lolly

lolly
clan
clan

ja bih volela da imam psa i to vucjaka, zanima me da li imate iskustva s njim? i kako je imati psa u stanu?
verovatno je na neki nacin malo mucno za njega :/

15Da li gajite.. Empty Re: Da li gajite.. 29/12/2008, 14:30

Gost

Anonymous
Gost

Ja imam malog cukicu-PINKANEZA.........mali pametnjakovic....obozava ga cjela obitelj........
Da li gajite.. 671444

16Da li gajite.. Empty Re: Da li gajite.. 9/1/2009, 01:24

Villainess87airy

Villainess87airy
clan
clan

Gajim Hibiskus i Fejovu. . . . . . . . . . . . i malenu kasicu prasicu ( dako se ugoji vise) Razz

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions