Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

otici ili ostati pitanje je sad!

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

yaya

yaya
aktivan clan
aktivan clan

Radim od maja 1999. godine u jednoj novinskoj kuci kao lektorica.Osim sto sam zatrpana hrpom politickih tekstova koji me uopce ne zanimaju (ali u dnevnim su novinama te rubrike najvaznije), moj se posao svodi na uzasno zatupljujuce dopisivanje, pisanje, uredjivanje i popravljanje tudjih mentalnih nedorecenosti sto me vec godinama cini nesretnom i zelim se maknuti.Volim pisati i okusala sam se u tome, osjecala sam se kreativno ispunjenom, konacno sam izbacila iz sebe nesto, ali firmi sam vaznija u ovoj ulozi - ulozi nevidljivog popravljaca tudjih misli.Trenutno sam na porodjajnom, trebala bih se vratiti na posao krajem godine, tocnije 24.12.2008.
Muz mi nudi posao u svojoj (rodjen je 30.08.1976., 23.35 sati, Labin) marketinskoj agenciji u raznoraznim poslovima, okusala sam se u svim vrstama pisanja, korespondencije, komunikacije, kontakata s ljudima i to mi nije tesko i to mogu raditi bez problema.Pa gdje je onda problem? Problem je u tome sto smatram da za mene i supruga ne bi bilo pametno raditi u istoj firmi - stalno bismo bili zajedno, sto bi vjerojatno proizvelo zasicenje opcenito u odnosu, i drugi razlog - firma je privatna, vremena su nestabilna, ako propadne posao, propadamo oboje, a treba placati tri kredita i odgajati dijete...
Pitanje glasi: sto kazu zvijezde, je li mi bolje aspektiran ostanak u dosadasnjoj firmi, sto mislim da ne mogu na duze vrijeme izdrzati, ili pak da predjem k muzu? Ili je sreca mozda treca opcija?
Moji podaci: 10.10.1974., 04.15 sati , Pula
Hvala!

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

draga izvini sto si cekala ali molila bih te mesto gde sada zivis ako je razlicito od mesta rodjenja ovo ipak zahteva malo detaljniju analizu pa da ne gubimo vreme ako je mesto boravka razlicito od mesta rodjenja u tom slucaju cela analiza se menja.

otici  ili ostati pitanje je sad! 17435

http://aspektastro.org

yaya

yaya
aktivan clan
aktivan clan

Astrolog ::draga izvini sto si cekala ali molila bih te mesto gde sada zivis ako je razlicito od mesta rodjenja ovo ipak zahteva malo detaljniju analizu pa da ne gubimo vreme ako je mesto boravka razlicito od mesta rodjenja u tom slucaju cela analiza se menja.

otici  ili ostati pitanje je sad! 17435


Ne ne, mjesto je isto. Zivim u istom gradu, nisam se mrdala puno, dakle Pula (Hrvatska). Hvala puno na trudu! Jos uvijek sam u neizvjesnosti, trebala bih se vratiti na stari posao krajem 1. mjeseca 2009. Nista novo i bolje jos uvijek nisam nasla. Hvala unaprijed na odgovoru. Cekam strpljivo. Pozdrav...

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

a ona nije star!

http://www.aspektastro.net

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions