Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

2012 godina

+4
Villainess87airy
mimica
Astrolog
mirjanamp
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

12012 godina Empty 2012 godina 11/8/2008, 11:41

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Necu se baviti predvidjanjem, daleko od toga, ali me ponukao tekst na Astrorionu da pocnem razmisljati o ovoj godini i sta sve dolazi nakon nje. Kazu da se kalendar Maja zavrsava upravo 31.12.2012 godine, a na ovoj stranici kazu da to ne znaci nuzno kraj svijeta, nego samo kraj nacina zivota na koji smo mi navikli....HMMMMMMM.....pa bilo bi lijepo kada bi stvarno covjek bio zaustavljen sa unistavanjem svoje okoline, kada bi se vratili jedno 200godina unazad, kada nije bilo ovoliko zagadjivaca, kada je covjek cijenio prirodu i ono sto mu ona daje.
Nisam pretjerani ni optimista ni pesimista, ali ipak se radujem toj godini Wink :slider
2012 godina 354555

22012 godina Empty Re: 2012 godina 15/8/2008, 16:52

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

kada je Srbija u pitanju draga moja nisam ni malo srecna po pitanju ove a ni godine pre ni posle ove...Nama tesko da se dobro pise Sad A za okolne zemlje takodje nije bas cvetanje cveca....ali pripremam tekst o tome pojavice se pocetkom Septembra na mom web-u.

http://aspektastro.org

32012 godina Empty Re: 2012 godina 18/8/2008, 18:27

mimica

mimica
aktivan clan
aktivan clan

A zasto Alexs?
Bas bih volela da znam malo vise o tim poredvidjanjima

2012 godina 872738

http://www.aspektastro.net

42012 godina Empty Re: 2012 godina 9/1/2009, 01:52

Villainess87airy

Villainess87airy
clan
clan

Nece se nista bitno izmjeniti... 2012 godina 500936

52012 godina Empty Re: 2012 godina 18/8/2009, 17:11

draganica

draganica
STAR clan
STAR clan

ne bih rekla 2012 godina 205973 kažu kraj sveta , kometa veličine meseca udara u nas 2012 godina 205973

62012 godina Empty Re: 2012 godina 18/8/2009, 17:19

Gisele

Gisele
V.I.P clan
V.I.P clan

Toliko puta sam citala/slusala o smaku sveta da sam i na ovu "vest" nekako ravnodusna i tesko mi je da poverujem da se tako nesto stvarno moze desiti.

Da okrenem na salu, valjda ce neki Vil Smit, Brus Vilis, Svarceneger i sl. uspeti da nas spasu (kao na filmu).

72012 godina Empty Re: 2012 godina 18/8/2009, 18:01

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Ja sam gledala u nekoj emisiji nesto pa kaze da je Mayanski kalendar poredan prema nekim krugovima svijesti i 2012 je zadnji taj ciklus, znaci kao trebali bi preci na iducu razinu svijesti.

Cula sam i neku teoriju da ce samo najmoralniji ili najduhovniji ostat :/ Ali kako Alex kazes, ako nam se ne pise dobro, uvijek sam imala dojam da prije nekog razvitka ili boljeg razdoblja opcenito u zivotu dolazi poveci pad, pa vjerujem, ako i dode taj razvitak da mu prethodi neko vece sr*...

Cini mi se da je vec i pocelo, od ovih kriza po svijetu...ne mislim samo na ekonomske, vec i duhovne i religijske i ekoloske i kulturne i politicke i moralne, sve nekako kao da se izmjesalo u vrtlog koji ce nas progutat i ispljunut tako da ce nam ostat velika kolektivna lekcija i morat cemo promjenit nesto u svijesti ako zelimo opstat uopce.

Uff, jesam se raspisala, bas volim ove teme :)

82012 godina Empty Re: 2012 godina 29/4/2010, 07:12

miskris

miskris
clan
clan

Stari Egipcani su, kao i mnoge kulture davno pre njih, uvideli da bi otprilike svakih 2000 godina, u jutro proletne ravnodnevnice, sunce izlazilo pod drugačijim znakom zodijaka. Ovo se dešava zbog ugaonog podrhtavanja Zemlje koji postoji pri normalnoj rotaciji Zemlje oko svoje ose. Ta pojava se zove precesija ravnodnevnica, zahvaljujući kojoj možemo govoriti o dobima. Trenutno se nalazimo u dobu Riba i naše društvo definiše sve ono što i Ribe i njihovog vladaoca Neptuna, nakon ovog doba se ulazi u doba Vodolije, otprilike famozne 2012 godine. Dakle, smaka sveta neće biti, a glavni izvor te ideje dolazi iz Jevanđelja po Mateju glava 28 stih 20, gde Isus kaze: "i evo ja sam s vama u sve dane do svršetka veka (engl. sveta)." Međutim, reč "vek" ("svet") je jedna od mnoštva pogrešno prevedenih reči u Bibliji. Originalna reč je "eon" što znači doba. "I evo ja sam s vama u sve dane do svršteka doba." Što i jeste istina, jer se Isusova solarna personifikacija Riba završava sa ulaskom Sunca u Doba Vodolije. Čitav koncept smaka sveta je pogrešno protumačen. Doćiće samo do smene doba iz Riba u Vodolije, što sa sobom svakako nosi promene, novo društvo karakterisaće ono što kerakteriše Vodolije i njihovog vladaoca Urana.
Više o tome u filmu ZAITGAIST.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions