Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lako je kritikovati valja ih POHVALITI

+2
ribica
branka-013
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

branka-013

branka-013
clan
clan

Sve pohvale za forum. Stvarno je super. Odgovori na pitanja nekada i ne prijaju ali ste stvarno divni :) ima nas ihaaa i treba stici uraditi svima nama sve sto trazimo a pri tom bez ikakve naknade. Ma sta reci osim da ste DIVNIII :)

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

pridruzujem se pohvalama!
JESTE DIVNI!!!

A posebno bih pohvalila ovu emisiju koju ste nam omogucili da pitamo nesto Duska!
JEDVA CEKAM TU EMISIJU!!!!!
SVAKA CAST ZA TRUD,RAD I ZELJU DA POMOGNETE SVIMA!


Lako je kritikovati valja ih POHVALITI 17435

srced

http://www.aspektastro.net

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Evo da i ja malo pohvalim. Vidim da cesto padaju kritike jer se odgovori dugo cekaju i znam kako je to jer isto svaki dan jedva cekam da vidim dal mi je Alex odgvorila Lako je kritikovati valja ih POHVALITI K030

Ali moram isto tako rec da se divim Alex i svima ostalima jer besplatno odgovaraju na sva pitanja, pa makar i sa zakasnjenjem i mislim da bi trebali imati malo vise razumijevanja, za to je potreban i trud i vrijeme, a forum im nije jedino sta rade u zivotu. Zato od mene sve pohvale za ulozen trud i vrijeme koje nam poklanjate i hvala na svim odgovorima, kaze stara poslovica da je bolje ikad nego nikad o0o

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Moram javno da kazem da je forum dosta uznapredovao i postao interesantniji od kad sam se prvi put ulogovala,a sve zahvaljujuci ljudima koji imaju dovoljno ideja da pokrenu nove teme vezane za pitanja koja nisu u tesnoj vezi sa astrologijom.Super ste!!!! Ili super smo!!! Lako je kritikovati valja ih POHVALITI 274730

Jedino sto me iznervira je to sto se ulogujem,iskucam poduzi odgovor na neku temu,kao malo pre za pravoslavlje i kad kliknem na posalji,poruka nestane i ponovo moram da se ulogujem iako se nisam odjavljivala u medjuvremenu.Stvarno budem Lako je kritikovati valja ih POHVALITI 631123





I kad bi ta predikcija bila...uf bilo bi bas lepo. Lako je kritikovati valja ih POHVALITI 679538

Guest

avatar
clan
clan

Lena ::Moram javno da kazem da je forum dosta uznapredovao i postao interesantniji od kad sam se prvi put ulogovala,a sve zahvaljujuci ljudima koji imaju dovoljno ideja da pokrenu nove teme vezane za pitanja koja nisu u tesnoj vezi sa astrologijom.Super ste!!!! Ili super smo!!! Lako je kritikovati valja ih POHVALITI 274730

Jedino sto me iznervira je to sto se ulogujem,iskucam poduzi odgovor na neku temu,kao malo pre za pravoslavlje i kad kliknem na posalji,poruka nestane i ponovo moram da se ulogujem iako se nisam odjavljivala u medjuvremenu.Stvarno budem Lako je kritikovati valja ih POHVALITI 631123





I kad bi ta predikcija bila...uf bilo bi bas lepo. Lako je kritikovati valja ih POHVALITI 679538

PREDLOG ZA TEBE ,,,, PRIPREMI TEKST U WORDU , ISKOPIRAJ GA NA FORUM I TO JE TO, TAKO DA NEMORAS TIPKATI VISE PUTA,,,

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Ako ti tekst nestane prije nego ga spremis, mozes i prije nego posaljes tekst kopirat tako da ako ti nestane iduci puta samo pasteas ako ti se ne da u word-u pisat...

emilly2

emilly2
clan
clan

Stvarno jedan od najlepsih astrolokih foruma,sve pohvale.. Lako je kritikovati valja ih POHVALITI 846545

Lako je kritikovati valja ih POHVALITI 92912


odlicno)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» da li lako prastate

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions