Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

ljubitelji pozorista...

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1ljubitelji pozorista... Empty ljubitelji pozorista... 20/8/2008, 16:14

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

javite se
odlazite li u pozoriste i koliko cesto?
predstave koje su vam se dopale.
mogli bismo prokomentarisati i podeliti utiske.

2ljubitelji pozorista... Empty Re: ljubitelji pozorista... 20/8/2008, 18:31

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

Nisam skoro bila ali bih bas volela da odem....ima zabeogradjane super sajt "klub ljubitelja pozorista" de mozete dzabe da se registrujete i dobijate do 60% popusta za karte.

http://www.aspektastro.net

3ljubitelji pozorista... Empty Re: ljubitelji pozorista... 20/8/2008, 18:42

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Nisam redovna priznajem.
Predstavu koju bih mogla cini mi se jos 100 puta da odgledam je "Zagonetne varijacije."
A sta sve nisam odgledala....ne smem ni da pomislim.

4ljubitelji pozorista... Empty Re: ljubitelji pozorista... 20/8/2008, 18:50

inja

inja
moderator
moderator

Uf... dugo nisam bila, a i u ovom gradu nije bas neka ponuda, ali zato kad se budem preselilaaa... u Bgd i ako vreme dozvoli eto mene ispred daski koje zivot znace.
A da se malkice i pohvalim... - pre nekoliko godina imala sam priliku da budem deo igrackog ansambla jedne predstave (imala je divnu muziku). Lepo iskustvo, ali nikad mi nece biti zao zasto me gluma nije vise interesovala...



Poslednji izmenio inja dana 20/8/2008, 18:52, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : .......)

5ljubitelji pozorista... Empty Re: ljubitelji pozorista... 21/8/2008, 09:56

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

Lena ::Nisam redovna priznajem.
Predstavu koju bih mogla cini mi se jos 100 puta da odgledam je "Zagonetne varijacije."
A sta sve nisam odgledala....ne smem ni da pomislim.


zagonetne varijacije-ja sam ih odgledala tek prosle sezone i sjajna je predstava.
ljubitelj sam pozorista i mnogo predstava sam gledala cak po nekoliko puta.
ako odlazis u naradno pozoriste obavezno pogledaj Veliku dramu, ali uzmi u obzir da se karte rasprodaju vec prvi dan... predstava je odlicna sa jos boljom glumackom ekipom.


od laksih komada preporucujem mjuzikl u Teatru T Cigani lete u nebo- do sada sam je odgledala 5 puta, a i jos cu.
pozic.

6ljubitelji pozorista... Empty Re: ljubitelji pozorista... 23/8/2008, 03:06

draganica

draganica
STAR clan
STAR clan

ribica ::Nisam skoro bila ali bih bas volela da odem....ima zabeogradjane super sajt "klub ljubitelja pozorista" de mozete dzabe da se registrujete i dobijate do 60% popusta za karte.

Uclanila sam se ovaj klub prosle godine,fantasticna stvar! Preporucujem svima iz Beograda da pristupe ustedite dosta novca.

Ja sam vise ljubitelj opere i baleta ali volim da pogledam neku dobru dramu u pozoristu

7ljubitelji pozorista... Empty Re: ljubitelji pozorista... 23/8/2008, 10:11

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

draganica ::
ribica ::.ima zabeogradjane super sajt "klub ljubitelja pozorista" de mozete dzabe da se registrujete i dobijate do 60% popusta za karte.

Uclanila sam se ovaj klub prosle godine,fantasticna stvar!


Kako glasi tacna adresa?Kad idem na google,izbaci mi 1001 temu sa naslovom klub ljubitelja pozorista.

8ljubitelji pozorista... Empty Re: ljubitelji pozorista... 25/8/2008, 09:50

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

http://www.bg-pozoriste.co.yu/

leno ovo ti je adresa.
najjeftinije ti je ovo sto je oznaceno extra povoljno, jer to su predstave koje se igraju isto vecer ili sutra, pa su cene bas, bas prihvatljive.
srecno i mozda se vidimo u pozoristu.
pooz.

9ljubitelji pozorista... Empty Re: ljubitelji pozorista... 25/8/2008, 18:14

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

ljubitelji pozorista... 92912


ljubitelji pozorista... 17435

10ljubitelji pozorista... Empty Re: ljubitelji pozorista... 26/8/2008, 15:58

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

Lena ::ljubitelji pozorista... 92912


ljubitelji pozorista... 17435

ma nema na cemu... ako ti nekad bude trebala preporuka sta gledati slobodno pitaj.
takodjer volela bi i ti meni da preporucis nesto ako te impresionira kao i da malo pricamo o dozivljaju predstave.
pozoriste je divno- izlet u neki drugi svet vatromet%

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions