Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Beograd???

+4
blizanac_75
inja
Lena
nika-bgd
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Beograd??? Empty Beograd??? 28/8/2008, 16:50

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

sta najvise volite, a sta vas nervira u Beogradu?

2Beograd??? Empty Re: Beograd??? 29/8/2008, 21:29

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Volim sve. I ono sto me nervira...da nema guzvi,neorganizacije i sl. stvari bilo bi dosadno i sterilno...

3Beograd??? Empty Re: Beograd??? 30/8/2008, 01:33

Guest

Anonymous
Gost

U BEOGRADU ME NERVIRA TO STO SE STALNO KOPA NA ISTOM MJESTU,PO VISE PUTA.
I TO STO JE SVE MANJE STARIH I LIJEPIH ZDANJA,A SVE JE VISE KLONIRANIH GRADJEVINA.


A BEOGRAD MI DAJE NEKU POSEBNU SLOBODU, DA BUDEM ONO STO JESAM.

4Beograd??? Empty Re: Beograd??? 30/8/2008, 16:34

inja

inja
moderator
moderator

Ja nisam iz Bgd-a , ali dosta cesto boravim u tom gradu ( a znam da cu se preseliti u njega) i volim ga... meni prija i guzva i jurcanje i zaista bilo bi dosadno da nije tako i kao i svaki drugi veliki grad on pruza mogucnosti... A sta me nervira..., pa ono sto me nervira i u bilo kom drugom gradu... bacanje smeca gde mu mesto nije, malogradjanstina,... ali to je ono sto me generalno nervira...
Volim Beograd i nekoga u njemu... srced

5Beograd??? Empty Re: Beograd??? 4/9/2008, 15:06

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

ja obozavam kosancicev venac i kalemegdan- to su mi omiljeni delovi iako zivim na sasvim drugom kraju.

najvise mi smeta sto svi vole da promase kantu za smece ili ponesto izbace kroz prozor.
to nije pitanje para i krize, vec kulture.

6Beograd??? Empty Re: Beograd??? 4/11/2008, 15:57

blizanac_75

avatar
aktivan clan
aktivan clan

takodje ne zivim u bg i takodje planiram da se jednog lepog dana tamo preselim:)volim bg zato sto je ziv,volim kalemegdan,volim zvezdaru,volim ljude koje znam iz bg,volim ulicu milana rakica:)itd

7Beograd??? Empty Re: Beograd??? 8/11/2008, 19:04

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

Milana Rakica Beograd??? 205973 mrzim je .... gomila lezecih saobracajaca.....guzva....huh!

http://tarot.aspektastro.net/

8Beograd??? Empty Re: Beograd??? 18/12/2008, 21:32

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Mene nervira sto su moje cure bile vec dva puta na seminaru u Beogradu, a ja glupaca zbog ispita ostala doma i sad vise nitko neide na seminare No

9Beograd??? Empty Re: Beograd??? 21/12/2008, 15:39

Gost

Anonymous
Gost

Bila sam samo jednom u Beogradu.........davne 1985 god......posjetila sam .......Kucu cvjeca,Avalu,Kalemegdan,atelje slikara Branka Stankovica.....imam lijepe uspomene na taj grad.
Beograd??? 973100 Lori

10Beograd??? Empty Re: Beograd??? 22/12/2008, 12:29

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Beograd je stvarno lijep, bila sam prije dvije godine.....ali me stvarno zaprepastilo da pjesak nema sanse da predje na pjesackom prelazu......mislim ima da izadje na ulicu na svoj rizik Beograd??? 333483 . Mislila sam da su u Bosni najgori vozaci.......

11Beograd??? Empty Re: Beograd??? 9/1/2009, 01:29

Villainess87airy

Villainess87airy
clan
clan

Bila nekad davno u tom lijepom gradu, punom avantura i nezaboravnih lijepih uspomena Beograd??? 679538 ...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions