Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Proja!!!!!!!!

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Proja!!!!!!!! Empty Proja!!!!!!!! 5/9/2008, 15:21

Gost

Anonymous
Gost

Mozeli mi neko rec,kako se spravlja PROJA??? Proja!!!!!!!! 122133 unaprid!!!!!!!!!!!!!!!

2Proja!!!!!!!! Empty Re: Proja!!!!!!!! 6/9/2008, 12:02

Gost

Anonymous
Gost

Lori ::Mozeli mi neko rec,kako se spravlja PROJA??? Proja!!!!!!!! 122133 unaprid!!!!!!!!!!!!!!!
E,sta je ovo pa niko ne,zna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ajte,djeco pitajte mame,bake i to,molim vas??????????????? Proja!!!!!!!! 973100

3Proja!!!!!!!! Empty Re: Proja!!!!!!!! 6/9/2008, 13:03

inja

inja
moderator
moderator

Ja ne znam kako se pravi proja ( ne volim da je jedem, suvise mi je suva ), ali znam kako se pravi projara... 2 jaja, 1 kafena soljica ulja (mala) , 4 soljice projinog brasna, 2 soljice psenicnog brasna, sira po zelji, 1 prasak za pecivo. Vode ili mleka po potrebi ( 3 soljice mleka, 1 soljica vode ).
A evo jos jednog recepta iz jednog kuvara... 4 jaja, 1/2 kg izgnjecenog sira, 100g kajmaka, 3 soljice ulja, 1 prasak za pecivo, paketic kvasca, kasicica soli, 1 solja mleka, 2 solje projinog brasna, 2 solje psenicnog brasna. Ovaj recept nije proveren , ne kapiram zasto ide kvasac, ako vec ide prasak za pecivo. pozdravslatki

4Proja!!!!!!!! Empty Re: Proja!!!!!!!! 6/9/2008, 14:01

Gost

Anonymous
Gost

Proja!!!!!!!! 122133 Inja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proja!!!!!!!! 920233

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions