Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Porukica pitanjce

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Hitan odgovor! Porukica pitanjce 7/4/2008, 15:05

Astroduda

avatar
clan
clan

Pozdrav svima,

AA odlicno izgleda i zaista mi se dopadaju nova estetska resenja!Volela bih da pitam pitanje!
Volela bih da znam da li cu biti uskoro stabilizovana na postojecem poslu ili je bolje da menjam posao ?Rodjena sam 09.04.1975 u 00:55 u Beogradu.Hvala na savetu nadam se da cu dobiti vasu pomoc! Porukica pitanjce 500936 Porukica pitanjce 388401

2Hitan odgovor! Re: Porukica pitanjce 8/4/2008, 09:25

Astroduda

avatar
clan
clan

Cao opet!

valjda je bilo obaveza i bio je praznik juce i prekjuce nedelja ok..a valjda cemo danas dobiti neki odgovor!Hm...?A kada sam vec tu ovo nije losa ideja da mi malo pogledate i solar za ovu godinicu posto mi je danas poceo...a sutra mi je rodjendan opet repriza rodjena sam 09.04.1975 u.00:55 u Beogradu Porukica pitanjce 45381 Porukica pitanjce 45381 Porukica pitanjce 45381

3Hitan odgovor! SRECAN RODJENDAN! 9/4/2008, 09:59

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Draga sretan ti rodjendan!

Porukica pitanjce 405831

evo malog pokloncica od mene Porukica pitanjce 382320 solar


mozda te necu mnogo obradovati za rodjendan ali po pitanju emocija nije bas najsjajnije za ovu godinu.Po pitanju posla stvari mnogo bolje stoje i ja ti ne bih savetovala da menjas posao ove godine,ceka te dosta dobra godina kada je posao u pitanju ali i finansije.E,sada bez obzira na to ti se neces posebno dobro osecati,malaksalost,nervoze,neodlucnost sve to stoji....ali ne brini mnogo.Ponudice ti se dodatni poslovi pored ovog gde se sada nalazis i trebala bi da prihvatis sve sto te ne opterecuje previse.Ako si u braku to nece biti mnogo slavno,dosta netrpeljivosti i sl. Ali kada je karijera u pitanju ocekuje te nagli uspon i nikako ne odustaj od svojih zamisli na poslovnom planu.
Vec u maju ce biti znatno pobopljsanje finansija i taj novac bi trebala da ulazes,eh da osim toga cela ova godina je profitabilna kada su ulaganja u pitanju....ne znam sta bih jos mogla da napisem,ako sam preskocila nesto bitno a zanima te pitaj mila....

Jos jednom SRECAN RODJENDAN!!!! Porukica pitanjce 45381 Porukica pitanjce 5898

http://aspektastro.org

4Hitan odgovor! Re: Porukica pitanjce 10/4/2008, 21:24

Astroduda

avatar
clan
clan

Dragi moji,

hvala na cestitkama i odgovorima!Imam ipak jos neko pitanje Porukica pitanjce 834933 .Ovde radim neprijavljena vec dve godine zanima me da li cu ikada bounce biti prijavljena ili da menjam firmu i nadjem nesto stabilnije,i da li da menjam vrstu posla posto je i to moguce,i sta mislite da li ima sanse da kupimo muz i ja stan do kraja ovog mog novog solara na kredit recimo? Porukica pitanjce 76181 Porukica pitanjce 76181 Porukica pitanjce 76181 Porukica pitanjce 186744

5Hitan odgovor! Re: Porukica pitanjce 24/4/2008, 02:07

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

taj uspon u poslu bi lako mogao da bude prijava,sto se tice kredita nikako za sada,bice daleko bolji period kao sto sam ti naglasila i otvorice se nove mogucnosti.Kredit nije dobra ideja barem ne do januara sledece godine No

http://aspektastro.org

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions