Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Vidjeti buducnost......

+5
tina
Natasa Bg
elenna
ribica
mirjanamp
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Vidjeti buducnost...... Empty Vidjeti buducnost...... 10/9/2008, 13:26

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Evo, bas se bacih u razmisljanje kakav je to osjecaj kada znas sta te ceka u buducnosti? Naravno da svi mi cekamo neke sretnije i ljepse dane(covjek je po prirodi vjecito nezadovoljan), ali sada kada sam ubijedjena da nam je sve vec zapisano u zvijezama, od trenutka naseg rodjenja......naucish kako da protumachis polozaje svih planeta i vidis da ce ti za 2 godine u kaficu, dok pijes kafu,pasti grana na glavu i zbogom drugari Vidjeti buducnost...... 69753
Ne znam da li cu nakon ovog kursa, (koji nikako da pocne Vidjeti buducnost...... 419173 )znati nesto vise o astrologiji, i cini mi se da je puno teze i zahtjevnije nego li sam u pocetku mislilla, ali stvarno JEDVA CEKAM.

2Vidjeti buducnost...... Empty Re: Vidjeti buducnost...... 10/9/2008, 14:50

Gost

Anonymous
Gost

mirjanamp ::Evo, bas se bacih u razmisljanje kakav je to osjecaj kada znas sta te ceka u buducnosti? Naravno da svi mi cekamo neke sretnije i ljepse dane(covjek je po prirodi vjecito nezadovoljan), ali sada kada sam ubijedjena da nam je sve vec zapisano u zvijezama, od trenutka naseg rodjenja......naucish kako da protumachis polozaje svih planeta i vidis da ce ti za 2 godine u kaficu, dok pijes kafu,pasti grana na glavu i zbogom drugari Vidjeti buducnost...... 69753
Ne znam da li cu nakon ovog kursa, (koji nikako da pocne Vidjeti buducnost...... 419173 )znati nesto vise o astrologiji, i cini mi se da je puno teze i zahtjevnije nego li sam u pocetku mislilla, ali stvarno JEDVA CEKAM.
Bas stoga ,ides opreznije kroz zivot!!!!!!!!!!!!
Na,primjer nikad ne,ides pit kavicu,ispod drveta,vego,ispod suncobrana oli ne,mas nis iznad!!!!!!!!!!!
Vidjeti buducnost...... 920233

3Vidjeti buducnost...... Empty Re: Vidjeti buducnost...... 10/9/2008, 18:04

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

aj zar nije bolje da znas da ce nesto da te zvekne po glavi nego da ne znas.....sigurno da moze da bude teret al bolje je kad znas sta te ceka...

http://www.aspektastro.net

4Vidjeti buducnost...... Empty Re: Vidjeti buducnost...... 24/9/2008, 11:04

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

pa da ali to nosi i opasnost autosugestije, mozak je čudo zar ne

5Vidjeti buducnost...... Empty Re: Vidjeti buducnost...... 24/9/2008, 11:43

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

Ja bih volela samo one lepe stvari da znam da će doći, ne moramo da znam koje...ali ne bih volela na primer smrt ili bolest nekog bliskog da znam....ili bolest sebe same...Mislim da tad stalno živiš u nekoj paranoji i činjenici da će doći nešto loše...ne znam. Nekad bih volela da znam šta će mi se desiti a nekad i ne bih.

6Vidjeti buducnost...... Empty Re: Vidjeti buducnost...... 25/9/2008, 17:31

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

Ja sam pre pardana bila kod Alexs na tumacenju zivotnog i tada sam joj rekla da mi kaze i dobro i lose ali sto se loseg tice samo ako ja mogu nesto da promenim ako ne da precuti Wink

http://aspektastro.net

7Vidjeti buducnost...... Empty Re: Vidjeti buducnost...... 1/10/2008, 02:57

deni54

deni54
aktivan clan
aktivan clan

ZELJA DA SE VIDI BUDUCNOST PROISTICE VALJDA IZ TOGA STO NAM JE PROSLOST VEC POZNATA ,SADASNJOST UPRAVO POSTAJE PROSLOST , PA STA NAM DRUGO OSTAJE NEGO BUDUCNOST. KAD SMO KOD TOGA MENI JE OSTALO VISE PROSLOSTI NEGO STO CU IMATI BUDUCNOSTI PA JE ONDA VALJDA I SVE JEDNO STA CE BITI.ZA SIGURNO ZNAM DA SMRTI NECU POBECI .ETO TO JE PESIMISTICKI POGLED U BUDUCNOST.AKO IMATE NEKI OPTIMISTICKI VEOMA BI MI ZNACILO DA GA SAZNAM

8Vidjeti buducnost...... Empty Vidjeti buducnost 27/6/2009, 00:05

lejla

lejla
moderator
moderator

Nemam straha od pogleda u buducnost,naprotiv zelela bih da je znam, jer moja je buducnost vezana za proslost koja mi bas nije sjajna a ostala mi je tajanstvena i nerazjasnjena ,obavijena velom tajne,i zato bih volela da saznam buducnost i mislim da bi tada ovo malo sto mije ostalo od buducnosti podnela mnogo mirnije,bar vise nebi bilo misterije u mom zivotu. Vidjeti buducnost...... 549918

mirka

mirka
clan
clan

Gost ::
mirjanamp ::Evo, bas se bacih u razmisljanje kakav je to osjecaj kada znas sta te ceka u buducnosti? Naravno da svi mi cekamo neke sretnije i ljepse dane(covjek je po prirodi vjecito nezadovoljan), ali sada kada sam ubijedjena da nam je sve vec zapisano u zvijezama, od trenutka naseg rodjenja......naucish kako da protumachis polozaje svih planeta i vidis da ce ti za 2 godine u kaficu, dok pijes kafu,pasti grana na glavu i zbogom drugari Vidjeti buducnost...... 69753
Ne znam da li cu nakon ovog kursa, (koji nikako da pocne Vidjeti buducnost...... 419173 )znati nesto vise o astrologiji, i cini mi se da je puno teze i zahtjevnije nego li sam u pocetku mislilla, ali stvarno JEDVA CEKAM.
Bas stoga ,ides opreznije kroz zivot!!!!!!!!!!!!
Na,primjer nikad ne,ides pit kavicu,ispod drveta,vego,ispod suncobrana oli ne,mas nis iznad!!!!!!!!!!!
Vidjeti buducnost...... 920233

10Vidjeti buducnost...... Empty Re: Vidjeti buducnost...... 8/5/2011, 20:06

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

mirka ::
Gost ::
mirjanamp ::Evo, bas se bacih u razmisljanje kakav je to osjecaj kada znas sta te ceka u buducnosti? Naravno da svi mi cekamo neke sretnije i ljepse dane(covjek je po prirodi vjecito nezadovoljan), ali sada kada sam ubijedjena da nam je sve vec zapisano u zvijezama, od trenutka naseg rodjenja......naucish kako da protumachis polozaje svih planeta i vidis da ce ti za 2 godine u kaficu, dok pijes kafu,pasti grana na glavu i zbogom drugari Vidjeti buducnost...... 69753
Ne znam da li cu nakon ovog kursa, (koji nikako da pocne Vidjeti buducnost...... 419173 )znati nesto vise o astrologiji, i cini mi se da je puno teze i zahtjevnije nego li sam u pocetku mislilla, ali stvarno JEDVA CEKAM.
Bas stoga ,ides opreznije kroz zivot!!!!!!!!!!!!
Na,primjer nikad ne,ides pit kavicu,ispod drveta,vego,ispod suncobrana oli ne,mas nis iznad!!!!!!!!!!!
Vidjeti buducnost...... 920233
slazem se Wink

http://aspektastro.org

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Create a forum on Forumotion | Nauka i Znanje | Astrology, Medium, Supernatural | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions