Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Radoznala """PUBLIKA""

+4
Lena
mirjanamp
ribica
lavica
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Radoznala """PUBLIKA"" Empty Radoznala """PUBLIKA"" 10/9/2008, 15:16

Gost

Anonymous
Gost

Skoro uvik kada se konektujem,ima Gostiju!!!!!!!!!!!!!
Na listi clanova,vidim da od 140 clanova,ima ih 67 sta se jos nisu oglasili,0 kom.Samo radoznalo citaju!!!!!!!!!!
Stoga se pitam zasto?
Misljenja sam da mi svi imamo svoje razloge,sto smo se registrovali na ovaj PREDIVNI SAJT,dakle cemu ustrucavanje!?
Eto ja samo hocu rec,da me to pocelo IRITIRATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hajde javite se,dvoje uvik zna vise od jednog!!!!!!!!!!!!!!!! Radoznala """PUBLIKA"" 973100

2Radoznala """PUBLIKA"" Empty Re: Radoznala """PUBLIKA"" 10/9/2008, 17:48

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

BRAVO LORI ZA KOMENTAR...ISTOG SMO MISLJENJA ZATO STO I MENE TO IZLUDJUJE....ISTO KAO I STO NEKI CLANOVI NA TOTALNO GLUP NACIN BRZO SAKUPE POENE,DOBIJU ODGOVOR NA PITANJE I ONDA IH JEDNOSTAVNO VISE NEMA....MORACE ALEX NESTO MALO DA PROMENI STO SE TICE SAKUPLJANJA TIH POENA...MISLIM DA IH JE I PREVISE LAKO SAKUPITI....
NA FORUMU SAM ZATO STO GA OBOZAVAM I MENE NIKO NE TERA DA PISEM...PISEM ZATO STO TO ZELIM I HOCU....ALI DAJTE LJUDI,SVI MI IMAMO IDEJE U GLAVI,SVAKO OD NAS IMA STA PAMETNO DA KAZE....NEMOJTE SAMO CITATI TUDJE POSTOVE....NAPISITE I VI KOJI....

3Radoznala """PUBLIKA"" Empty Re: Radoznala """PUBLIKA"" 10/9/2008, 19:32

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

pa da postanu VIP ili star postave pitanje i nema ih!
Ja bi ih banovala e a koliko ih je samo!
Idu i meni na zivce!

http://www.aspektastro.net

4Radoznala """PUBLIKA"" Empty Re: Radoznala """PUBLIKA"" 10/9/2008, 19:41

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

PA DAJTE NESTO DA SMISLIMO DA BI SE TI CLANOVI I ZADRZALI OVDE...DAJTE NEKI PREDLOG....AJDE RIBICE,TI SI PUNA IDEJA!!!!

5Radoznala """PUBLIKA"" Empty Re: Radoznala """PUBLIKA"" 10/9/2008, 19:46

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Ja sam kontra vasheg stava.....nekako sam po prirodi posesivna, pa sam i ovaj forum pocela gledati kao nesto svoje sto ne bih da dijelim sa puno osoba.Ma dobro, to je naravno samo moj stav, treba mi vremena da prihvatim nove ljude

6Radoznala """PUBLIKA"" Empty Re: Radoznala """PUBLIKA"" 10/9/2008, 20:27

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Ne vidim uopste u cemu je problem.To bi isto bilo kao kad bi na ulici ocekivali da vam se svi jave ili nekad u privatnom zivotu daju odgovor na svako nase pitanje ili reakciju...
To sto se neko registrovao,a ne ucestvuje aktivno na forumu ne sprecava vas ili nas da izlazemo ovde svoje misljenje.Nekad jednostavno mozda ljudi nemaju inspiracije,teme nekad zahtevaju suvise obimne i filozovske odgovore i mene recimo mrzi da ispisem sve sto imam u glavi...Ima suvise malo muskaraca ovde,darazbiju ovu idilu i harmoniju... Radoznala """PUBLIKA"" 137100

7Radoznala """PUBLIKA"" Empty Re: Radoznala """PUBLIKA"" 8/10/2008, 15:24

Iceland_girl

Iceland_girl
clan
clan

Ja čim sam videla ovaj sajt,odmah sam se registrovala..
nisam se premišljala.. verujem u astrologe,i ne sumnjam da ću ovde pronaći odgovor na bezbroj mojih pitanja! Wink

8Radoznala """PUBLIKA"" Empty Re: Radoznala """PUBLIKA"" 11/10/2008, 23:06

pepper_tnt

pepper_tnt
STAR clan
STAR clan

Svi iznose svoj stav, pa zasto ne i ja?
moja zivotna gesla su: "zivi i pusti druge da zive", "take it, or leave it"... zasto nas je Bog stvorio razlicite, ako bi idealno bilo da svi budemo isti, i ko je ta toliko "savrsena" osoba po kojoj bi svako od nas trebao da bude oblikovan?
Shodno tome, ne vidim zasto je greh da svako usmeri svoje slobodno vreme, zelju ili inspiraciju za pisanje i ovde na "nasem" (ili "vasem)forumu, (i zasto imamo toliku potrebu za uskogrudima odvajanjima, sortiranjima, markiranjima, pripadnostima)... Ako moze? o0o

9Radoznala """PUBLIKA"" Empty Re: Radoznala """PUBLIKA"" 13/10/2008, 10:06

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

delim misljenje sa nekim clanovima, da nemoramo svi uvek biti aktivni, niti pisati.
ja npr. cesto boravim na ovome forumu da bi procitala neke interesantne tekstove.
tekstovi tmlavice o dragom kamenju su sjajni, kao i neke osnove astrologije i uticaji planeta koje uredjuje mars20.
citam i ucim, jer sam totalni pocetnik po pitanju astrologije.
pozdrav svima.

10Radoznala """PUBLIKA"" Empty Re: Radoznala """PUBLIKA"" 13/10/2008, 22:50

Gost

Anonymous
Gost

nika-bgd ::delim misljenje sa nekim clanovima, da nemoramo svi uvek biti aktivni, niti pisati.
ja npr. cesto boravim na ovome forumu da bi procitala neke interesantne tekstove.
tekstovi tmlavice o dragom kamenju su sjajni, kao i neke osnove astrologije i uticaji planeta koje uredjuje mars20.
citam i ucim, jer sam totalni pocetnik po pitanju astrologije.
pozdrav svima.
Draga moja NIKA,ja sam isto kao ti isto pocetnik u ASTRO,naime,prije bi se moglo rec,da sam totalni neznalica,ali to me nesprecava da se druzim,i saljem svoje postove ,komentare itd...
Kao sto si mogla primjetit,ja sam se reg.15.08.a oglasila sam se 98 puta,isto tako vidim i ti reg,30.07.a 60 koment.
Dakle,htjela bi rec zlato moje da se moja kritika nije odnosila na tebe i takve clanove kao sto si ti,vego na clanove koi imaju O KOMENT. Radoznala """PUBLIKA"" 5898

11Radoznala """PUBLIKA"" Empty Re: Radoznala """PUBLIKA"" 14/10/2008, 12:22

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

haj Lori,
pozdravljam te puno, puno.
ja se zaista nisam osjetila prozvanom, nego sam samo dala svoj komentar.
vidim da si vrlo aktivna i ja cesto citam komentare koje drugi pisu, a pisem tek kad imam inspiraciju.
sve je ok... pozdavljam te i saljem ti srced

12Radoznala """PUBLIKA"" Empty Re: Radoznala """PUBLIKA"" 22/10/2008, 23:40

Gost

Anonymous
Gost

Pozdrav svoj RADOZNALOJ PUBLICI!!!!!!!!!!!!!!! pozdravslatki

13Radoznala """PUBLIKA"" Empty Re: Radoznala """PUBLIKA"" 21/12/2008, 15:25

Gost

Anonymous
Gost

Nema frke i guzve u saobracaju........kukanja,gonjanja,plakanja... Suspect No Radoznala """PUBLIKA"" 631123
Mir boziji......ljubav,razumjevanje......... Radoznala """PUBLIKA"" 337219 Radoznala """PUBLIKA"" 647677 Radoznala """PUBLIKA"" 679538




BOZE BLAGOSOVI OVOG NASEG WEB MAESTRA Radoznala """PUBLIKA"" 707344 Radoznala """PUBLIKA"" 76181 Radoznala """PUBLIKA"" 354555

14Radoznala """PUBLIKA"" Empty Re: Radoznala """PUBLIKA"" 21/12/2008, 18:05

aspektastro

aspektastro
Admin
Admin

Radoznala """PUBLIKA"" 17435 Lori Radoznala """PUBLIKA"" 920233

http://www.aspektastro.net

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions