Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

nepoznat sat rodjenja

+2
swarovska
mimi
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1nepoznat sat rodjenja Empty nepoznat sat rodjenja 11/4/2008, 18:40

mimi

mimi
clan
clan

Cao svima!
Ako neko moze da mi pomogne,jer neznam sat rodjenja,a strasno bih zelela da saznam sta sam u podznaku.Cula sam da treba par detalja o zivotu osobe,evo nekoliko mozda bitnih podataka:
"Kao prvo moji podaci su 06.12.1982 u Teslicu .Farbana plavusica (svetlo smedja prirodna),svetle puti,pegice na licu,imam malo izbacenu vilicu,vitke sam gradje i jakih kostiju.Krenula sam u treci razred srednje (poljoprivredne) skole ,ali sam zbog bolesti kukova napustila skolu i vandredno zavrsila tu trecu godinu srednje.Imam dva brata,Posle kratkog zabavljanja sa deckom,poceli smo da zivimo zajedno 27.01.2001 a zvanicno se vencali 13.10.2001,Zavrsila sam godinu dana kasnije kurs za frizera.Rodila sam sina u martu 2005.Ne volim preterano da izlazim,uvek sam u kuci,dosta sam brza,ne volim kritike i uvek volim da sam u pravu.
Nadam se da mozete da mi pomognete iz ovoga sto smo navele,i naravno ako mozete da mi odredite nekako podznak i vreme .Veliko hvala na trudu i odvojenom vremenu.

2nepoznat sat rodjenja Empty Re: nepoznat sat rodjenja 11/4/2008, 23:29

swarovska

avatar
clan
clan

mimi ::Cao svima!
Ako neko moze da mi pomogne,jer neznam sat rodjenja,a strasno bih zelela da saznam sta sam u podznaku.Cula sam da treba par detalja o zivotu osobe,evo nekoliko mozda bitnih podataka:
"Kao prvo moji podaci su 06.12.1982 u Teslicu .Farbana plavusica (svetlo smedja prirodna),svetle puti,pegice na licu,imam malo izbacenu vilicu,vitke sam gradje i jakih kostiju.Krenula sam u treci razred srednje (poljoprivredne) skole ,ali sam zbog bolesti kukova napustila skolu i vandredno zavrsila tu trecu godinu srednje.Imam dva brata,Posle kratkog zabavljanja sa deckom,poceli smo da zivimo zajedno 27.01.2001 a zvanicno se vencali 13.10.2001,Zavrsila sam godinu dana kasnije kurs za frizera.Rodila sam sina u martu 2005.Ne volim preterano da izlazim,uvek sam u kuci,dosta sam brza,ne volim kritike i uvek volim da sam u pravu.
Nadam se da mozete da mi pomognete iz ovoga sto smo navele,i naravno ako mozete da mi odredite nekako podznak i vreme .Veliko hvala na trudu i odvojenom vremenu.

sta prvo uradis kada ustanes ujutru imas li neki ritual?i i kada krenes na spavanje da li citas ,jedes ,tako nesto....jer ascedent je ono sto prvo uradimo ..

3nepoznat sat rodjenja Empty Re: nepoznat sat rodjenja 13/4/2008, 14:17

mimi

mimi
clan
clan

Uglavnom jurim cim se ustanem za sinom,popijem kafu i naravno ispusim cigaru,zatim doruckujemo,potom sredjujem kuci,nista posebno.Aktivna sam od ranog jutra, ustajem oko 7h,a nekad i ranije.A nocu nista posebno,uspavam sina,gledam TV,ali retko kad legnem pre ponoci.Nemam neki poseban ritual ni ujutru ni uvece.Vodim racuna kako se oblacim kad izadjem tj pazim na fizicki izgled.Jedino sto mogu da navedem da mislim da sam pogresila i rano usla u ovaj brak,jednostavno mislim da me on gusi,retko izlazim,retko se druzim,dosta sam posvecena kuci.
Pozdrav!

4nepoznat sat rodjenja Empty Re: nepoznat sat rodjenja 24/4/2008, 02:23

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

duso moja po ovome sto si ostavila izmedju 5:55 i 06:03 u oba slucaja Skorpija

http://aspektastro.org

5nepoznat sat rodjenja Empty Re: nepoznat sat rodjenja 3/5/2008, 14:30

ancica

ancica
clan
clan

Zelim da pozdravim sve na ovom sajtu i da kazem da je odlican.Ja imam isto problem oko sata rodjenja.24 06 1974 novi sad.SAT RODJENJA JE OD 20 45DO 00h.Rodjena sam na carski rez,2002g jako losa od jula pa do oktobra sam imala dve operacije na stomaku pa tri operacije na vilici sve u svemu jako lose.2000g u septembru ulazim u vezu tajnu vezu koja traje do oktobta 2003,sve su mi veze vezene za neke tajne ....Mislim da je vazan i fizicki izgled -niska sam 163 farbam se u crno ceo mrsava .....i jos jadna bitna stvar 2001 u vgustu menjam mesto stanovanja iz kuce se selim u stan.Neznam da li je to dovoljno

6nepoznat sat rodjenja Empty Re: nepoznat sat rodjenja 3/5/2008, 14:31

ancica

ancica
clan
clan

HVALA U NAPRED.

7nepoznat sat rodjenja Empty Re: nepoznat sat rodjenja 20/9/2008, 16:54

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

ancice draga ako je ikako moguce datume svih tih operacija i posalji na moj pp

http://aspektastro.org

8nepoznat sat rodjenja Empty Re: nepoznat sat rodjenja 16/12/2009, 12:03

suzana1969

suzana1969
clan
clan

neznam sat rodjenja prijatelju,rodjen je 17 0ktobra 1968 u bijelom polju ima 3 devojcice srednja je umrla krajem septembra2003 pa posle 2000 se rodila u avgusta 3 i ima i vanbrasno rodjeno dete 2000 u septembru,znam da je prijatelju majka ziva a otac umro oma i mladjeg brata i sestre 2 ,veliki je zavocnik i zenskaros a voli i da popije e toliko znam o njemu da lu se moze izracinati podznak po ovim cinjenicama

9nepoznat sat rodjenja Empty Re: nepoznat sat rodjenja 16/12/2009, 12:07

suzana1969

suzana1969
clan
clan

da zaboravila sam jos nesto visok je crn moze se reci lep,bavi se svercom,pati sa sinom jako bi voleo da ima naravno kad ima 3 devojcice zive a ona mala sto je umrla,uvek je u autu,delije dosta strogo ali je mek i dusi

10nepoznat sat rodjenja Empty Re: nepoznat sat rodjenja 16/12/2009, 18:35

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

suzana1969 ::da zaboravila sam jos nesto visok je crn moze se reci lep,bavi se svercom,pati sa sinom jako bi voleo da ima naravno kad ima 3 devojcice zive a ona mala sto je umrla,uvek je u autu,delije dosta strogo ali je mek i dusi

Ne mozemo da radimo retr. nekome ko nije sam pruzio podatke na zalost... :/

http://aspektastro.org

11nepoznat sat rodjenja Empty Re: nepoznat sat rodjenja 17/12/2009, 20:13

suzana1969

suzana1969
clan
clan

hvala u svakom slucaju

12nepoznat sat rodjenja Empty Re: nepoznat sat rodjenja 24/10/2011, 11:27

13gusara

13gusara
clan
clan

Molim nekoga za pomoc da odredi VREME rodjenja moje rodjake rodjene 8.10.1940 u SUBOTICI.Na onlajn natalu dobijemo vaga,asc. vaga ili vaga asc.ovan.Sta je od ovoga tacno?I kako da znam koje vreme su doktori racunali za mog divnog sina(hvala nebu)koji je rodjen klinicki mrtav i bio na reanimaciji 20-ak min ,da li ono kada su ga izvadili iz tibe ili kad su ga oziveli?U otpusnoj listi stoji 21 i 10 i nerviram se jer neznam da li mu je dobar podznak(mozda i nije rak)a i trba mi preciznost za vreme jer moram da odrdim najpovoljnije vreme za neke stvari koje su mu od zivotnog znacaja-on je 3.11.1992 u SUBOTICI.Unapred hvala.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions