Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je!

+13
lavica
bambi82
damica84
ancica
anjuska
mesec
Mirkab
smesko
007
inja
Astrolog
mimica
blizanac_75
17 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

&#382aoka

&#382aoka
STAR clan
STAR clan

...iako je sale prestao da radi (mozda je na odmoru), i ja bih mu postavio pitanjce...sta me ocekuje u oktobru ove godine..odgovor moze da bude dobro-lose... inace brojke su...26.12.1962.

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 227955 AUUUUUUUU...Sale pa tebi nece ovde biti dosadno eto ti posla do mile volje ,ovde ce ti biti,kao i meni i svima veoma liou* a usput evo ti i mog datuma rodjenja 17.03.1958. cekacu u red(kazi mi bilo sta) o mom datumu a to da jesi jesi Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 846545 nije ni cudo sto su te spopale forumcice :&+: a nije ni cudo sto si se malko Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 382320
a ti sad gledaj staces Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 276957 i kako ces Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 768168 Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 973100

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

Pitam se a gde je sale,ili ja mozda nisam u toku ble,a? Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 79862

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

mesec ::u horoskopu sam bik rak da li se i numeroloski poklapaju moje osobine
rodjena sam 4.5.1957 i kao i u astrologiji interesujeme sve vezano za moju decu

E pa zao mi je ali ostavljeni ste meni na milost i nemilost :) Vas numerolog Kaja :)
Pa da pocnemo dok mi ribica nije "skinula" radno mesto pale ....

4+5+1+9+5+7=4 tvoj licni broj je broj 4
4+5=9 tvoj bioritamski broj je 9
1+9+5+7=4 tvoj generacijski broj je 4

E sada za decu moras da mi postavis datume ma da moram ti reci u numerologiji sve ima veze (ime,prezime,devojacko...) pa ce ovo ovde na forumu biti polu analiza.
Sto se tice tvojih brojeva samo cu ostaviti linkove ka obajsnjenjima jer se ribica toliko potrudila da vam tamo ama bas sve lepo pise.

Ovako ukratko tvoj
dan rodjenja

Tvoj licni broj

Zbir tvog bioritamskog i generacijskog broja je 4

tvoj generacijski broj

Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 74641

http://www.aspektastrof.co.cc

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

anjuska ::pozz sale
trenutno sam na pragu romanse ja 13.06.1976 on 13.12.1975 ima li nesto od toga? Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 647677

Cao srce!

Evo isto kao i kod mesec ostavljam ti linkove pa kada to procitas pitaj dalje...ok?

1+3+1+2+1+9+7+6=3
tvoj licni broj je broj 3

1+3+6=1 tvoj bioritamski broj je 1

1+9+7+6=5 tvoj generacijski broj je 5

Za njega
1+3+1+2+1+9+7+5=2
njegov licni broj je broj 2
1+3+1+2=7 bioritamski broj je 7
1+9+7+5=4 generacijski broj je 4

A onda idete vas dvoje zajedno
znaci tvoj licni broj sa njegovim
znaci
3 i 2 kako se slazu

Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 872738

http://www.aspektastrof.co.cc

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

inja ::Ja da na kratko prekinem romansu jednim pitanjcem... Wink
Sale, kako se racuna broj meseca, dana? Skapirah ja da je broj godine.. bioritamski broj +godina , pa sam ja u god. broja. Jel isti princip vazi i za mesece,dane?

Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 227955

isti

Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 920233

http://www.aspektastrof.co.cc

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

ancica ::cao sale aj baci oko na moje brojeve 24 06 1974,ima li nade za mene ljubav hocu li se udati ili sta....hvala u napred

U godini si cetvorke a cetvorka ti ove godine nikako nece doneti udaju za dalje i preciznije daj mi i sat

Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 872738

http://www.aspektastrof.co.cc

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

KAJO JA SAMO DA TE POZDRAVIM Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 137100
DRAGO MI JE STO SI SE LATILA POSLA!!!!
Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 866569

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

damica84 ::Cao Sale,interesuje me ljubav,kada se mogu nadati novoj vezi.Rodjena sam 05.10.1984.

Srce daj ti meni i sat sada si u godini dvojke mozes pogledati ovde sta te ove godine ceka sve

NUMEROLOSKA ANALIZA ZA 2008


Broj 1 - Velika ostvarenja i uspeh

Simbolika - Broj jedan, simbolizuje muski princip i identifikuje se sa Suncem. Predstavlja mladost, inicijativu, kreativnost, energiju, snagu, ali takodje i zelju za samostalnoscu. Broj jedan, u sebi sadrzi sve potencijale i adute koji su neophodni za uspeh.
Sudbina - Ako pravilno usmeravate svoju energiju, mozete da ostvarite veliki uspeh u ovoj godini. Ruzna iskustva iz proslosti postepeno iscezavaju i blede, a Vi sa puno entuzijazma zapocinjete novi devetogodisnji ciklus, u kome Vam je sudbina izuzetno naklonjena i prati ce Vas srecne okolnosti.
Na profesionalnom polju ocekuju Vas pozitivne promene, uspesni rezultati, nagrade i velika zarada. Ako zelite da zapocnete privatni biznis, godina u znaku broja 1, Vam pruza sjajnu mogucnost da kontaktirate odgovarajuce partnere ili saradnike i da zapocnete nove projekte.
Ako ste sami ili usamljeni Vasa zelja da sretnete svoju srodnu dusu, moze da se ostvari. Ali, nema razloga da forsirate ljubavni tempo - prepustite se kosmickom ritmu koji Vas vodi ka novoj sreci. Ako se nalazite u emotivnoj vezi, moguce je da cete svoju ljubav ozvaniciti zajednicom ili brakom, i zapoceti zajednicki zivot u nekom lepsem ambijentu.
Srecni meseci - april, avgust i septembar.

Broj 2 - Vreme za duhovni razvoj, mudrost i promene

Simbolika - Broj dva, simbolizuje zenski princip i predstavlja jin i jang energiju, dva tasa na vagi, kao i dve strane Meseca. Ovaj broj uvek tezi ka ravnotezi i simbolizuje materinstvo, jedinstvo i potragu za harmonijom uprkos svim unutrasnjim i spoljasnjim razlikama.
Sudbina - Ova godina Vas vodi ka novom duhovnom razvoju, mozete postati mudriji, ali moracete da naucite vise o strpljenju. Ako zaboravite na brzopletost, uspecete da ostvarite sve svoje ciljeve.
Na profesionalnom polju sacekajte da se neke situacije ili odluke iskristalisu, tek kada se stvori uslov krenite u akciju. Oslonite se na svoje saradnike i okolinu, podrzace Vas. Sto se finansija tice, ogranicite potrosnju.
U ljubavi sve zavisi od toga kakva Vam je bila protekla godina. Ako niste zadovoljni postojecom vezom, zagledajte se duboko u sebe, i ponovo preispitajte svoje zelje i osecanja. Svi odgovori koje trazite se nalaze u Vama. Ukoliko ste zadovoljni uz blisku osobu, trenutak je da zapocnete zajednicki zivot. Ukoliko ste sami, postoji mogucnost da partnera iz svojih snova upoznate posredstvom prijatelja, ili na poslu. Ali, ako osetite ljubav na prvi pogled, ne donosite ishitrene i impulsivne odluke. Ova godina nije pogodna za selidbu. Izbegavajte konfliktne situacije sa decom, partnerom ili roditeljima.
Srecni meseci - februar, avgust i novembar.

Broj 3 - Licna transformacija, obnova i uspeh

Simbolika - Broj tri, simbolizuje mocno trojstvo duhovnog, intelektualnog i emotivnog sveta, pozitivnu energiju, dinamicnost, entuzijazam, kreativnost, zelju za saznanjem i komunikacijom.
Sudbina - Ove godine Vas prate srecne okolnosti, uspeh i sreca dolaze kroz licnu transformaciju. Sudbina Vam je naklonjena.
Na poslovnom polju nakon vestine u pregovorima uspecete da dobijete zasluzenu nagradu, povisicu ili radno mesto o kome ste mastali. Uspeh ce vam dati krila, oseticete pojacanu zelju za druzenjem, ispoljavanjem emocija, otkrivanjem novih strana svoje licnosti. Sa puno entuzijazma preduzecete inicijativu u poslovnim i privatnim akcijama. Saradnici ce traziti i uvazavati Vase misljenje. Ocekuje Vas uspeh u trgovini i finansijskim transakcijama, sto ce se odraziti i na Vas imovinski status.
Ako ste sami, pratice Vas brojne prilike i novi udvaraci. Prolazne ljubavne avanture vise ce Vam prijati od emotivnog vezivanja na duzi period. Zbog svoje emotivne lepsrsavosti i lagodnosi propusticete neku ozbiljniju priliku, ali to vas nece mnogo zabrinjavati. Ako se nalazite u duzoj vezi, imacete potrebu da testirate ljubav ili naklonost kod svog partnera. Na srecu, brzo cete dobiti dokaze njegove ljubavi.
Srecni meseci - mart, maj i jul.

Broj 4 - Uspeh kroz unutrasnju ravnotezu

Simbolika - Broj 4, simbolizuje cetiri osnovne tacke i strane sveta (istok i zapad, sever i jug), koje nam pomazu da se orijentisemo u prostoru i vremenu, kao i 4 osnovna zida "nase kuce" - koja nam pruza pocetno, sadanje i koncano utociste i stiti nas od opasnosti. Takodje simbolizuje kontinuitet, stalnost, stabilnost i uspeh pracen naporima.
Sudbina - Doslo je vreme za ubiranjem "zlatnih plodova" svega onoga sto ste "posejali" prethodnih godina. Iskoristite sve svoje adute da biste se ostvarili i izgradili buducnost kakvu zelite.
Na poslovnom polju ne uzdajte se u srecne okolnosti, nego samo u sebe i u svoj rad. Ozbiljno pristupite poslu i ostvaricete svoje ciljeve. Godina u znaku broja 4, je idealna za profesionalnim usavrsavanjem, za nove projekte ili za zapocinjanjem novog posla. Ulozite svoj maksimum, prekoracite i svoje subjektivne granice, ako treba, isplatice Vam se. Ali, ne rasipajte olako novac.
Na ljubavnom planu ne ocekujte previse. Ako se desi da upoznate osobu o kakvoj ste mastali, moguce je da se Vase i njene zelje ne poklapaju. Dok Vi tezite stabilnoj vezi i sigurnosti, ona bi radije da sacuva svoju slobodu. Ali, vreme ce uciniti svoje. Ukoliko se nalazite u duzoj vezi, imacete priliku da kroz neke delikatne situacije proverite koliko je Vasa ljubav zaista jaka ili postojana.
Srecni meseci - jun i oktobar.

Broj 5 - Moc i sloboda

Simbolika - Broj 5, simbolizuje lakocu, strujanje energije i vazduha, pokret, putovanja. To je ujedno i broj buntovnistva i slobodnijeg rasudjivanja. Oznacava radoznali i takmicarski duh, spremnost da se po svaku cenu brane stavovi u koje se veruje.
Sudbina - Tokom prethodne cetiri godine ozbiljno ste ispunjavali sve svoje duznosti i sada trazite satisfakciju, zadovoljenje i svoje pravo na srecu. Oseticete novi impuls i slobodu, uzivacete nesputano u svim zivotnim zadovoljstvima. Moguce je da se Vasa nova ili preporodjena licnost, nece svideti ljudima iz Vaseg okruzenja, potrebno je da bolje objasnite svoje afinitete, zelje i potrebe.
Moguce je da cete promeniti posao, bicete spremni za nova profesionalna iskustva. Ove godine ocekuju Vas brojna putovanja i uspesni poslovni kontakti. Naci cete se u pravom trenutku na dobrom mestu. Sto se finansija tice, prihodi Vam se uvecavaju.
Na ljubavnom planu ocekuju Vas brojne ili raznovrsne avanture, ponekad vrlo strasne, ali u krakom dahu. Uzivacete u sadasnjem trenutku rastereceni nekim brigama o buducnosti. Godina u znaku broja 5, je idealna za promenu mesta boravka i selidbu.
Srecni meseci - april, avgust i septembar.

Broj 6 - Ostvareni uspeh i sigurnost

Simbolika - Broj 6, se tradicionalno povezuje sa osecanjima, umetnoscu, lepotom, stvaralackom mastom i planetom ljubavi - Venerom. Ovaj broj, takodje simbolizuje senzualnost, plemenitost i zelju za druzenjem.
Sudbina - Godina u znaku broja 6, vazi za najbolju godinu u devetogodisnjem ciklusu. Ove godine konacno cete ostvariti ravnotezu izmedju duha, tela i srca, pronaci unutrasnju ravnotezu, stabilnost i snagu, uskladiti odnose sa svojom okolinom i postici veliki drustveni uspeh. Sada mozete da pruzite oslonac svojim bliznjima.
Na poslovnom polju, kao i kod kuce preuzecete vece odgovornosti i uspesno ostvarivati sve svoje ciljeve. Na poslovnoj lestvici Vas ocekuje napredovanje, odgovornije radno mesto i veca zarada. Svi aduti se nalaze u Vasim rukama, ali ne pokazujte ih odmah ako zelite da dostignete velike ciljeve.
I na ljubavnom planu sve postaje moguce ili dostupno. Ako ste sami, srescete mnogo novih osoba i medju njima prepoznati svog partnera. Ako se nalazite u duzoj vezi, Vasa ljubav ce postati jaca i stabilnija. Ova godina predstavlja srecan period da zapocnete zajednicki ili bracni zivot.
Srecni meseci - jun, jul i septembar.

Broj 7 - Vreme za introspekciju, razmisljanje i uspon

Simbolika - Broj sedam, simbolizuje sveti broj, spoj materijalnog (broj 4) i duhovnog (broj 3) carstva. On svojim oblikom podseca na sedam zvezda iz sazvezdja - Velikog medveda.
Sudbina - Sve sto budete radili ove godine imace posledice i na dogadjaje u naredne dve godine. Godina u znaku broja 7, inace poziva na introspekciju i razmisljanje. Sta god da se desi, naterace Vas da preispitate svoje stavove i zivotne ciljeve. Iz brojih i razlicitih zivotnih iskustava izvuci cete vazne pouke. Ovo je godina Vaseg duhovnog rasta, prosirivanja saznajnih vidika i sireg sagledavanja kompletne zivotne situacije.
Na profesionalnom planu trudicete se da pronadjete ciljeve koji su u skladu sa Vasim najdubljim uverenjima i bice Vam vazno da se osecate prijatno i ostvareno u svom radnom okruzenju. Lako cete obavljati sve intelektualne poslove, korespodenciju ili sve sto ima veze sa pisanjem i komunikacijama.
U ljubavnom zivotu, imacete potrebu da dobro razmislite sta zapravo zelite i da tek onda krenete u akciju. Ako se nalazite u emotivnoj vezi, zelecete na svaki nacin da voljenoj osobi pokazete koliko Vam je do nje stalo. Ukoliko dodje do nesporazuma, razgovarajte, tako cete najbrze i najbolje odagnati zajednicke sumnje. Izbegavajte depresivne osobe i destruktivne situacije.
Srecni meseci - mart, maj i oktobar.

Broj 8 - Usponi i padovi

Simbolika - Broj osam, po svom obliku lici na pescani sat, a simbolizuje vreme koje neprekidno protice ili beskraj. Povezuje se i sa kosmickom pravdom, kao i sa konkretnim situacijama akcijama koje odredjuju sudbinu svakog coveka.
Sudbina - Rezultati koje budete ostvarili ove godine zavisice samo od Vas i Vaseg ulozenog napora. Zato, ako nesto nije po Vasim merilima, volji ili ukusu ne krivite druge, nego samo sebe. Ako vec imate svoju viziju i zacrtane ciljeve, uspecete i da ih ostvarite. Akcija donosi i reakciju - sve je povezano.
Na poslovnom polju ocekuje Vas niz velikih uspeha, ali moguci su i odredjeni porazi. Imacete poziciju moci, kao i velike sume novca na raspolaganju, ali od Vas zavisi kako cete ih dalje plasirati i iskoristiti.
Bilo da ste sami ili da se nalazite u zajednici i braku - prizeljkujete veliku ljubav i neke nove ili nesvakidasnje dokaze ljubavi. Veoma ste zahtevni prema svom partneru, ali moracete i Vi sami da ulozite napor da biste probudili velike strasti i pokrenuli tok novih dogadjaja.
Srecni meseci - jun i decembar.

Broj 9 - Ubiranje plodova

Simbolika - Stari egipcani su broj 9 povezivali sa skarabejom, insektom koji je simbolizovao obnovu. Broj 9, takodje po predanju predstavlja i simbol hrabrosti i istrajnosti da se sve sto je zapoceto privede kraju.
Sudbina - Ovo je godina unutrasnjeg preispitivanja, svodjenja racuna, ubiranja plodova i testiranja licnih sposobnosti da ostvarite ciljeve do kojih Vam je najvise stalo. Ove godine vecina Vasih aktivnosti bice povezane sa inostranstvom. U kontaktu sa drugacijim svetom prosiricete svoje duhovne vidike i obogatiti svoja saznanja.
Vas odnos prema poslu bice ove godine lezerniji, zato se ne preporucuje da zapocinjete neki novi posao. Veliki uspeh Vas ocekuje sa proverenim formulama i na poznatom poslu. Budite oprezniji u komunikaciji sa novim saradnicima, nemojte rasudjivati na osnovu prvog impulsa. U poslu i u ljubavi ne igrajte samo na jednu kartu, jer u tom slucaju ocekuju Vas i nova razocaranja. Sto se novca tice, moguca je velika zarada, ali pratice Vas i veci izdaci.
Strpljivo sacekajte sa novim i vaznim odlukama u ljubavnom zivotu. Vencanje u godini u znaku broja 9, ne nagovestava uvek lakocu. Ako zelite da dostignete srecu, imajte na umu da svaka sreca ima svoju cenu i zahteva kompromise. Ukoliko ste sami, mudro iskoristite srecne okolnosti i uzivajte u novim vezama, ne praveci velike planove za dalju buducnost.
Srecni meseci - septembar, novembar i decembar.

Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 920233

http://www.aspektastrof.co.cc

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

tmlavica ::KAJO JA SAMO DA TE POZDRAVIM Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 137100
DRAGO MI JE STO SI SE LATILA POSLA!!!!
Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 866569

E cao!
MODERATORE Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 354555 bas mi je drago da imamo moderatore....lepo,cestitam ti.
Sta ces ribica me zamenila moram da joj posaljem ove tri plate Razz

Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 920233

http://www.aspektastrof.co.cc

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

bambi82 ::Cao Sale,

evo i ja stajem u red rodjena sam 28.01.1982. Interesuje me ljubav da li ce mi se uskoro desiti nesto lepo na tom polju?

Hvala

Evo srce, mozes samo pogledati svoja dogadjanja u ovoj godini na prethodnom postu a ti si u godini PETICE.
Ako hoces malo detaljnije daj mi sat :)

pozdravslatki

http://www.aspektastrof.co.cc

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

žaoka ::...iako je sale prestao da radi (mozda je na odmoru), i ja bih mu postavio pitanjce...sta me ocekuje u oktobru ove godine..odgovor moze da bude dobro-lose... inace brojke su...26.12.1962.

U godini si trojke a oktobar ce biti cetvorka pa svakako donosi krupne odluke i promene.
Za citavu godinu mozes da procitas prognozu na nekom od prethodnih postova pa pogledaj TROJKU.
Ako te nesto tacnije zanima posalji mi i sat

Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 872738

http://www.aspektastrof.co.cc

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

Rule ::Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 227955 AUUUUUUUU...Sale pa tebi nece ovde biti dosadno eto ti posla do mile volje ,ovde ce ti biti,kao i meni i svima veoma liou* a usput evo ti i mog datuma rodjenja 17.03.1958. cekacu u red(kazi mi bilo sta) o mom datumu a to da jesi jesi Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 846545 nije ni cudo sto su te spopale forumcice :&+: a nije ni cudo sto si se malko Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 382320
a ti sad gledaj staces Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 276957 i kako ces Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 768168 Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 973100

A jel mogu ja da se racunam ovde umesto njega.... Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 671444 ?

http://www.aspektastrof.co.cc

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

KAJO,AJ DA TE PITAM I JA STA MENI KAZU BROJKICE....ZA LJUBAV NARAVNO...
13.08.1977. U 07.53
KAZI AKO TREBA JOS NESTO Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 872738

damica84

damica84
clan
clan

A,da zaboravila sam napisati sat rodjenja.05.10.1984 u 23;15.Pozz

&#382aoka

&#382aoka
STAR clan
STAR clan

numerolog ::
žaoka ::...iako je sale prestao da radi (mozda je na odmoru), i ja bih mu postavio pitanjce...sta me ocekuje u oktobru ove godine..odgovor moze da bude dobro-lose... inace brojke su...26.12.1962.

U godini si trojke a oktobar ce biti cetvorka pa svakako donosi krupne odluke i promene.
Za citavu godinu mozes da procitas prognozu na nekom od prethodnih postova pa pogledaj TROJKU.
Ako te nesto tacnije zanima posalji mi i sat

Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 872738

...sat-3 i 30 ujutro... Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 122133

bambi82

avatar
STAR clan
STAR clan

numerolog ::
bambi82 ::Cao Sale,

evo i ja stajem u red rodjena sam 28.01.1982. Interesuje me ljubav da li ce mi se uskoro desiti nesto lepo na tom polju?

Hvala

Evo srce, mozes samo pogledati svoja dogadjanja u ovoj godini na prethodnom postu a ti si u godini PETICE.
Ako hoces malo detaljnije daj mi sat :)

pozdravslatki

Pa ako moze malo detaljnije :))

28.01.1982 bgd u 12:20

Poljubac :))

zelja

zelja
clan
clan

SALE POMAGAJ

Rodjenje 11.3.1981 u 14.45, potomstvo,zdravlje,buducnost braka bilo sta jer sve je u haosu
hvala

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 227955 Saleta nigde...ni od korova,...kaze se:" Ko ceka taj i doceka",ali...medjutim, u ovom slucaju narodnu izreku cemo malkkice promeniti,evo ovako:"Ko ceka taj gubi vreme ".Eeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Saleeeeeeeeeeee pa kude si moreeeeeeeeeeeeeeeeeee???? Narod ceka u red bez guranja a tebe nigde nema,JAVNI SE,ALOOOOOOOO... Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 973100

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

IZGLEDA DA SALE VISE NIJE U TIMU f^

&#382aoka

&#382aoka
STAR clan
STAR clan

...otiso na numerolosku olimpijadu... zelelist

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

tmlavica ::KAJO,AJ DA TE PITAM I JA STA MENI KAZU BROJKICE....ZA LJUBAV NARAVNO...
13.08.1977. U 07.53
KAZI AKO TREBA JOS NESTO Da se pretstavim...Sale numerolog - drago mi je! - Page 2 872738

1+3+8+1+9+7+7=9 tvoj licni broj je broj 9
1+3+8=3 tvoj bioritamski broj je 3
1+9+7+7=6 tvoj generacijski broj je 6

ajde prvo to pogledas pa cemo dalje,iamam neki plan polako da vas uvodim stepen po stepen u izracunavanje i tumacenja pa da polako mozete da me tratite.

http://www.aspektastrof.co.cc

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

tmlavica ::IZGLEDA DA SALE VISE NIJE U TIMU f^

Sale nece raditi jos ja milslim dosta dugo,jeste u timu ali zbog nekih privatnih obaveza neodredjeno vreme nece se pojavljivati tako da sam vam ostala samo ja Razz

http://www.aspektastrof.co.cc

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | Nauka i Znanje | Astrology, Medium, Supernatural | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions